ČSOB ve spolupráci s Dovychovat.cz připravilo:

Webinář na téma:

Otázky a odpovědi k zvládání životních situací, které vás zajímají

(aneb dosažení radosti ve světě plném neradosti)

Stres je všudypřítomný fenomén současné doby a můžeme ho vnímat jak na pracovišti, tak mnohdy i v rodině. Má negativní dopady na naše tělo, stejně i na stav našeho vnitřního prožívání. Stres mnohdy pociťujeme nejen sami na sobě, ale negativní dopady našich stresů prožívají také lidé v našem blízkém okolí. Je tedy naprosto klíčové s ním umět pracovat a nacházet životní radost i ve zdánlivě obyčejných situacích. Smyslem webináře je ukázat si , co všechno se schovává pod pojmem stres a jak se naučit převést svůj stres na vlastní životní radost.

Co je to webinář?

Webinář je online vysílání, během kterého vidíte lektora na monitoru svého počítače, telefonu nebo tabletu a zároveň mu můžete v přímém přenosu pokládat otázky a to z pohodlí svého domova nebo kanceláře.

Organizační informace

Kdy? Ve čtvrtek, 13.9.2018 od 9:00 do 12:30

Kde? Z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Odkaz na vysílání webináře vám bude zaslán ihned po registraci.

Registrace na webinář

Pro registraci je třeba pouze vaše jméno a emailová adresa, na kterou vám budou zaslány přihlašovací údaje.

Otázky ke zvládání životních situací, které vás zajímají

Vaše otázky můžete pokládat následovně:

  1. Po registraci vám přijdou přihlašovací údaje. Poté se přihlásíte, a kdykoli před webinářem můžete kliknout na tlačítko POLOŽIT OTÁZKU, tam napsat svůj dotaz, na který vám psycholog Milan Studnička odpoví během živého vysílání webináře.
  2. Během živého vysílání budete moci volně pokládat otázky dle potřeby.

Chcete poslat anonymní dotaz?

Otázku můžete položit i anonymně. Stačí vyplnit váš dotaz a email (beze jména). Váš email nebude zmíněn během webináře.

Vaše osobní údaje (emailová adresa) jsou u nás v bezpečí. Budeme je zpracovávat podle našich zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dávate souhlas s tímto zpracováním pro položení dotazu před i během webináře organizovaného ve spolupráci s ČSOB po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko "Odhlásit se" ze zasílaných emailů. Zásady ochrany osobních údajů

Kdo bude webinářem provázet?

Milan Studnička

Pracuji jako psycholog i lektor, realizoval jsem vzdělávací projekty v organizacích, mezi které patří Vodafone, KPMG, ČSOB, T-Mobile, Geis CZ, ČEZ a desítky dalších. Rovněž spolupracuji s Českým olympijským výborem na školení trenérů, pořádám kurzy o výchově dětí i kurzy o tom, jak dosáhnout životní radosti. Zároveň mám svou praxi, v rámci které pracuji jak s problémy dětí, tak i dospělých.

V roce 2002 jsem dokončil magisterské studium trenérství na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. V roce 2005 jsem dokončil program celoživotního vzdělávání na Filozofické fakultě Univerzity Palackého a stal se kvalifikovaným lektorem vzdělávání dospělých. V roce 2014 jsem dokončil magisterské studium psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. V roce 2016 jsem dokončil pětiletý psychoterapeutický sebezkušenostní daseinsanalytický výcvik na Pražské vysoké škole psychosociálních studií.

Během své sportovní kariéry jsem dosáhl řady medailí z mistrovství republiky, mistrovství Evropy i mistrovství světa v šesti různých sportech (basketbal, americký fotbal, boby, flagfootbal, letní starty na bobech, euroteamy). Jsem rovněž českým olympionikem, jelikož jsem se účastnil Zimní olympiády v Salt Lake City 2002 v jízdě na bobech

Více

Mohli jste Milana vidět v...

SEZNAM Zprávy - Ráno na gauči

V pořadu Sama doma

Ve FLOWEE festivalovém studiu

Registrace na webinář

Pro registraci je třeba pouze vaše jméno a emailová adresa, na kterou vám budou zaslány přihlašovací údaje.