Domů » Hlava

Hlava

Příběhy, které žijeme, ovlivňují náš každodenní život ať se nám to líbí nebo ne. Smyslem této sekce je široké veřejnosti poskytnout nástroje pro dosažení životní radosti, abychom si psali naše vlastní příběhy.

Přehled kurzů

v kategorii Hlava

Splňte si své sny!

Kurz vám pomůže: s uchopením vašich snů tak, že je budete moci realizovat

V tomto tréninku získáte léty ověřenou metodu na dosažení jakéhokoliv cíle. Provedu vás krok za krokem jak si cíle nastavit, aby pro vás byly dosažitelné. Díky této metodě jsem se mimojiné dostal na ZOH v Salt Lake City 2002, vystudoval 2 vysoké školy, udržují se v kondici atd. Ke kurzu jsou pracovní sešity. Doporučuji nejdříve projít mini kurz zdarma a poté se vrhnout na tento trénink.

Najdi svou radost

Kurz vám pomůže: se zvládáním stresů, identifikovat témata, která vám přináší smutek, s problémy zad, s páteří, s rodinnými problémy.

Není člověka, který by se nechtěl radovat ze života. Stejně tak není člověka, který by nechtěl prožívat každodenní tělesnou pohodu bez jakékoli bolesti. Naučte se pracovat s vlastní myslí, abyste dosáhli každodenní životní radosti a objevili cestu k tělesnému zdraví. Radost ani zdravá páteř totiž nejsou náhoda, radost je výsledkem funkční mysli fungující na zdravém životním principu. A tělo funguje vždy, když mu dáme naši pozornost a cílenou péči.

Naučte se zvládat konflikty

Kurz vám pomůže: naučit zvládat konfliktní situace s dětmi,
s partnerem, nadřízeným, podřízeným.

V tomto tréninku vám představíme efektivní komunikační vzorec pro zvládání jakéhokoliv konfliktu. A je jedno zda se jedná o konflikt s šéfem, kolegy v práci, partnerem nebo potomkem. Ukážeme si, který nefunkční vzorec převládá drtivou většinu komunikace a jak postupovat místo toho, abyste zvýšili šanci na dosažení vzájemného porozumění.

Naučte se říkat, co se vám nelíbí

Kurz vám pomůže: naučit se říkat, co se vám nelíbí a přitom si zachovat důvěru - s dětmi, partnerem, v rodině, s nadřízeným/podřízeným.

V tomto tréninku vám představíme nástroje pro komunikaci toho, co se vám v životě nelíbí. Ať už se jedná o témata v práci s podřízenými nebo nadřízenými, nebo při komunikaci v rodině s partnerem anebo se svými potomky. Ukážeme si krok za krokem, jak postupovat, abyste si tyto nástroje osvojili a začali v praxi používat.

Jak se zbavit strachů

Kurz vám pomůže: identifikovat a ověřenými metodami překonat své strachy

Osobně neznám člověka, který by se nechtěl radovat ze života. Bohužel, strach je velmi častým důvodem toho, proč nedokážeme prožívat život naplno a v opravdovém radostném naladění. Strach ovlivňuje naši schopnost se správně rozhodnout, strach nám brání dělat životní změny, strach nám zvyšuje napětí v těle a zvyšuje naši emoční labilitu. Kvůli strachu jsme podráždění, špatně se rozhodujeme, děláme chyby a výrazně si komplikujeme vztahy. 

Nebo vstupte do Klubu
a získejte všechny kurzy

Vstupem do Klubu získáte přístup ke všem našim kurzům ze všech kategorií. Navíc budete mít k dispozici všechny naše archivy webinářů a dostanete se do komunity dovychovaných rodičů.