Již jsme pro vás připravili nový web pro muže.

Navštivte Restart muze pro více informací.

 

 

Pojď už konečně mít se svojí ženou radost a pohodu.

Teď je čas na změnu!

Máte manželskou krizi?

Chcete zachránit manželství?

Už jste z toho unavení?

pozn. Pokud jsi žena, která chce zachránit vztah, přepošlete prosím tuto stránku svému partnerovi nebo mužům ve svém okolí, kteří mají problémy ve vztahu. Nikdy nevíte, komu tím můžete pomoci. 

Pokud jsi MUŽ a tvoje partnerka je často nespokojená, rozhodně čti dál!

Pojď se díky Metodě 3P™ stát Partnerem s velkým P, o kterého se žena může opřít, milovat (a už jí nebude bolet hlava, když má dojít k sexu...)

(Bohužel naprosté většině mužů toto uniká a zažívájí doma dusno a velmi často nechápou, proč se žena chová tak, jak se chová. Občas muži u svých žen přijdou na tajného milence, zažívají rozvody a rozpady rodiny).

Trápí tě vztah s partnerkou?

 • jsou doma časté hádky a dusno?
 • bojíš konfliktů se ženou?
 • chceš mít svůj klid?
 • bojíš se otevírat témata?
 • máš pocit, že bys mohl jít do kláštera, protože váš intimní život nestojí za nic?
 • nejsi pro ni opora?
 • zažíváš nezájem ze strany ženy?
 • nechceš zažít rozvod a rozpad rodiny?
 • bojíš se, že od tebe odejde i s dětmi?
 • nechápeš, kdo je žena? Chováš se k ní jako k chlapovi?
 • nechceš být odkopnutý jako hadr?

Věř mi, že v tom nejsi sám. Toto zažívá obrovské množství mužů. Na jednu stranu ženu chceme, ale na druhou stranu jí vůbec neumíme uchopit a komunikovat s ní.

Kde se stala chyba?

Proč je žena tak často nespokojená?

Už od malička nás většinou vychovávaly ženy. Maminka nás doma krmila a říkala, co můžeme a co nesmíme, paní učitelka ve školce nám velmi často říkala, ať se nepereme, paní učitelka na základní škole nám říkala, ať nezlobíme a sedíme v klidu, babička (nebo i tetička) nám říkaly, ať sníme 6 knedlíků místo 3, které jsme chtěli...

Zákazy, povely a příkazy od žen ze všech stran od útlého věku až do dospělosti (taky jsi zažil, že ti maminka ještě v 30 letech říkala, ať si vezmeš čepici, že venku je zima?)

Faktem je, že velké procento mužů zažilo desítky ba dokonce stovky tisíc povelů od žen za celý svůj život. Tímto muž zákonitě přestal vnímat sám sebe, svojí danou mužskou podstatu. Všemi těmi příkazy a zákazy bylo jeho mužství doslova vykastrováno. 

Není proto divu, když po takové náloži povelů a příkazů chlapec v pubertálním věku začne objevovat randění a sexuální život, tak vůbec neví, jak se k ženám chovat. Ani netuší, že by měl být pro ženu oporou. A žena to cítí.

Místo toho, aby muž ženu chránil, byl pro ni oporou a vytvořil pro ni pomyslný přístav bezpečí, kde ona může být tou jemnou laskavou ženou, tak ji velmi často vůbec nevnímá. A žena to cítí. 

Žena vnímá, že se jí muž velmi často bojí. Žena vnímá, že muž se často bojí svojí vlastní maminky, neozve se a radši je zticha. Žena vnímá, že muž ji nevnímá a cítí bezradnost. Žena vnímá, že se o svého muže nemůže opřít.

Proto velmi často žena přebírá otěže ve vztahu. A muž se jen veze. A ženina nespokojenost a naštvanost strmě stoupá vzhůru. A doma je dusno a nepříjemná atmosféra...

A kde je potom ten muž? Kde je ta mužská síla? Kde je mužnost? Jak má žena uznat svého muže, když se jí bojí a nevnímá? Jak?

Sám jsem si prošel kolotočem nepochopení, neuznání, sebeobviňování, ponižování ze strany žen... byl jsem rezignovaný… Byl jsem na pokraji toho, že jsem neviděl světlo na konci tunelu, a chtěl jednoduše se vším skoncovat.

Není to tvoje chyba...

Naše vzory v rodině nám na jednu stranu ukazovaly, jak zabezpečit rodinu tvrdou prací (někdy však ani to ne). Na druhou stranu nám neukázaly:

 • jak se chovat k ženě, abychom vytvořili dlouhotrvající, harmonický a láskyplný vztah založený na vzájemné důvěře a podpoře.
 • jak se ženou řešit konflikty, aby doma nebylo dusno
 • jak mít doma pohodu, radost a klid

A není to ani jejich chyba, protože jim to také nikdo neukázal...

A přitom to díky Metodě 3P™ není žádná atomová fyzika!

Jen si představ, jaké by to bylo:

 • Nebojíš se toho, „co tomu" řekne žena
 • Jasně vnímáš svojí roli ve vztahu
 • Žena ti důvěřuje a jsi pro ni přístavem bezpečí
 • Žena se chce s tebou často milovat
 • Vnímáš svoji roli muže, ale i rozdílnou roli žen... a už se nechováš  jako „hodný" chlapec.
 • Dokážeš se ozvat a řešit konfliktní situace... a nenecháš na sobě dříví sekat.
 • Dokážeš mluvit i o nepříjemných tématech
 • Když je nějaké téma, tak ho prostě otevřeš
 • Nemusíš nikam utíkat

Máš pocit, že to je pohádka? Že to je výmysl?

I ty dokážeš být muž, kterého žena uznává - laskavý a důsledný ale zároveň i ten, který si nenechá s*át na hlavu.

Když teď odejdeš z této stránky, tak to pochopím. Možná jsi měl špatnou zkušenost a nechceš se znova spálit. Možná jsi zkusil ledacos a nefungovalo to. Nebýt však mojí vlastní zkušenosti a výsledků, zkušeností kamarádů v mém okolí a našich klientů s Metodou 3P™, tak bych tomu taky nevěřil...

Muži v dnešní společnosti velmi často neví, jak se k ženám mají chovat

Přitom stačí chovat se jako muž a dodržovat principy podle Metody 3P™.

Možná si řekneš, je to fakt tak jednoduché? Není v tom nějaký háček?

Ano, je to jednoduché a žádný háček v tom není.

Pokud ti ale někdo nevysvětlí principy Metody 3P™, tak se v životě budeš ztrácet, jako jsem se kdysi ztrácel já sám.

 • Muži mnohdy s partnerkami nekomunikují... a poté se diví, že z „čista jasna" žena odejde.
 • Muži často mají strach z žen... a bojí si to přiznat.
 • Neví, jak přesně se mají zachovat... a tak raději utíkají od problémů.

Dovol mi s tebou sdílet můj osobní příběh:

„Co se děje?" zeptal jsem se mojí tehdejší přítelkyně Marušky, když jsem přišel z práce. „Nic" byla její odpověď. „OK, tak jo" reagoval jsem. To dusno, to napětí, které viselo ve vzduchu, by se dalo krájet a prodávat na blešáku... Nemluvila se mnou několik dnů a chodili jsme okolo sebe v 1+KK jako dva cizí lidé. 

Já jsem čekal až se to nějak spraví samo, nic neříkal a měl jsem ocas lidově řečeno „stažený mezi nohama." Měl jsem strach se ozvat, žaludek stažený, protože mi doslova nahánělo hrůzu, že Maruška na mě spustí svoje emoce, svoje naštvání (ani nevím, za co v té době byla naštvaná, a jestli jsem to vůbec způsobil já)...

Útěk byla moje standardní reakce. Útíkal jsem do práce (zůstával jsem přesčas, jenom abych nemusel být v tom dusnu), utíkal do sledování porna (když už mě žena „omrzela", jedním tlačítkem ji stačilo „vypnout"), utíkal jsem za jinou do paralelních vztahů (kde jsem naivně očekával, že to bude nový začátek a vše bude jen hezké).

Žil jsem si naivně ve své vlastní bublině, že jsem ideální partner pro ženy, a tak nějak mně utíkalo, že jsem střídal jeden krátký vztah za druhým, aniž by mi docházelo, že chyba může být i ve mně.

Měl jsem strach, že budu ponížen či zesměšněn. Nevěřil jsem si a neznal jsem svoji sebehodnotu. Nevnímal jsem svojí roli muže. Vůbec jsem nechápal, co je žena a jak k ní přistupovat. Měl jsem strach z toho, že mě moje partnerky budou odmítat. Že ode mě odejdou dřív, než já od nich. Že se večer se mnou nebudou chtít milovat. 

To vše se ve mně mísilo a já prostě držel pusu a životní témata neotevíral. Není proto divu, že jsem sice vystřídal několik vztahů, ale u žádného jsem pořádně nevydržel. Všechno už předem bylo určeno k zániku a můj strach a nevědomost byly hlavní příčinou...

Bál jsem se emocí ženy a měl strach jít do konfliktu. Utíkal jsem ze vztahu do vztahu. 

Co se změnilo a dneska je jinak?

Měl jsem to štěstí, že jsem měl kolem sebe přátele, kteří mi pomohli se zvednout (nevzdávali to, když já byl na dně). Po celou dobu mě podporovali a to jak informacemi, tak i psychicky, když jsem to nejvíce potřeboval.

Psycholog a kamarád Milan Studnička svým přístupem každodenního zlepšování mě inspiroval, abych nechtěl vše hned. Jeho taťka měl se mnou svatou trpělivost a sdílel se mnou vše, co objevil za 40 let studia o ženách, mužích a Metodě 3P™. Oba dva mi už několik let říkali: „Pochlap se, začni na sobě makat, přestaň už konečně mít strach z žen a začni je vnímat!”

Po mnoha letech bojů, rezignace a zapírání jsem začal překonávat své strachy a veškeré limity s tím spojené. Vytrval jsem. A pokračuju tak dodnes. Dnes mohu říct, že jsem svůj život otočil o 180 stupnů. 

Co konkrétně je dnes jinak?

 • Postavil jsem se čelem svým strachům a začal je odstraňovat.
 • Seznámil jsem se se ženou (a jejími dvěma holčičkami), rozumíme si a váží si mě jako muže. Předloni v létě jsem si ji vzal. Navíc spolupracujeme na tom, a co nám dává ohromný smysl a pomáhá dalším lidem (což je boží!). 
 • Naučil jsem se (hlavně ženám) komunikovat, co se mi nelíbí a nebojím se to říkat.
 • Pochopil jsem, proč jsou ženy tak často rozladěné, naštvané a nespokojené (není to to, co si naprostá většina mužů myslí).
 • Konečně jsem pochopil roli muže a ženy.
 • nenechám problémy vyhnívat, ale řeším je. 
 • Začal jsem na životní situace nahlížet Metodou 3P™.
 • Vytvořili jsme společně s Milanem Studničkou systém, který jsme začali učit další chlapy, kteří s tím mají skvělé výsledky. Tento systém teď chceme naučit tebe.

Pokud jsem dokázal já vybudovat harmonický vztah,

dokážeš to i ty.

(budeš-li dodržovat Metodu 3P™).

Milan Studnička - psycholog, autor Metody 3P™. Spoluautor knihy „Každá bolest má svou příčinu."

Obal knihy

Psycholog, který mi společně se svým taťkou ohromně pomohl, se jmenuje Milan StudničkaPřednáší a školí po celé republice v oblasti rozdílné výchovy chlapečků a holčiček, o rozdílných rolích muže a ženy nebo jak zažívat v životě daleko více radosti.

Společně jsme také vytvořili program pro muže, o kterém ti za chvíli povíme. Milan Studnička je často zván do médií. Níže je přehled, kde všude jsi ho mohl zahlédnout.

Jak tedy na to?

Chceme ti zde představit unikátní Metodu 3P™:

O co se jedná?

Problém nás mužů je, že nás naučili se dívat na svět jedním pohledem. Tím svým. Velmi často jsou z nás sobci, kteří nevnímají potřeby a přání druhých lidí.

Muži mnohdy nevnímají to, že vedle nich je žena, která je z podstaty jiná a má zcela odlišné potřeby. A tento jeden pohled na život je zárodkem všech konfliků, nedorozumění a následně i rozpadů manželství.

Proto, abys překonal své potíže a měl doma radost a pohodu se svojí partnerkou, je potřeba si osvojit i pohled ženy. A právě to ukazuje Metoda 3P™.

Máme radost z mužů,

kteří na sobě mákli

Co ti může přinést aplikování

Metody 3P™ do tvého života:

 • Co kdybys nejbližší konflikt se ženou vyřešil s nadhledem... a nebál ses žádného „dusna"?
 • Co kdybys netrávil večery surfováním na internetu... ale byl se ženou a užívali jste si intimní chvilky?
 • Co kdybys věděl, co přesně máš dělat... aby doma byla stále pohoda a radost?
Jaký by to byl pocit?
 • Kdyby tě žena neshazovala a podporovala tvoji roli muže?
 • Kdyby žena byla usměvavá a uznávala tě?
 • Kdybyses přestal chovat jako „hodný kluk”?

Opravdu na tom není nic těžkého, když víš, jak na to… a dodržíš principy Metody 3P™. 

Proto ti chceme s radostí představit náš intenzivní trénink:

Pojď se stát Partnerem s velkým P

aneb RE-START muže ve vztahu

Jedná se o intenzivní re-start mužského života, kdy spolu během několika týdnů otevřeme 11 klíčových témat mužského života ve vztahu. Ukážeme ti příklady ze životů jak svých, tak našich klientů a dostaneš úkoly, které tě v životě posunou (pokud je převedeš do praxe).

RE-START muže ve vztahu je druhý ze série tří dílů programu RE-START muže. RE-START muže - 1. díl se týká pouze práce s mužskými tématy a RE-START muže - 3. díl se týká výchovy (lze dokoupit po vyplnění objednávky).

Co obsahuje RE-START muže ve vztahu

a v čem ti pomůže?

1. trénink: Role muže ve vztahu

 • zjistíš, co je klíčové pro pohodu ve vztahu (většina mužů toto vůbec nevnímá, a proto se jejich partnerství rozpadají)
 • dozvíš se, za co si tě žena může vážit (klíčové pro váš vztah)
 • zjistíš první pohled Metody 3P™ (pomůže ti to získat mnohem větší nadhled)

2. trénink: Chraň svou ženu před svou maminkou

 • dozvíš se, proč a jak je klíčové komunikovat s tvojí maminkou o tvém vztahu (velká část mužů toto podceňuje a jejich ženy to velmi trápí)

 • zjistíš, co trápí ženy, když to necháš „vyhnít" (což se pak může negativně podepisovat na intimním životě)

 • dostaneš akční kroky (jen akce přinese výsledky, které chceš)

3. trénink: Buduj intimní vztah

 • řekneme si, co je, a co není intimní vztah, a proč je klíčové ho s ženou budovat (tento přístup je základ, pokud chceš mít spokojenou ženu)
 • budeme mluvit o nejčastějších chybách mužů (neděláš je taky?)
 • dostaneš akční kroky, abys měl doma radostnou ženu, která se s tebou chce milovat a neříkat, že ji bolí hlava...

4. trénink: Co ženy nejvíce trápí ve vztazích s muži

 • zjistíš výčet nejčastějších témat, se kterými se nám ženy svěřují na osobních konzultacích a v on-line poradnách (pokud se jim vyvaruješ, máš prakticky vyhráno)

 • dostaneš inspiraci, co rozhodně ve vztahu nedělat (pokud se chceš vyhnout rozpadu vztahu)
 • zjistíš, proč se ženy velmi často raději svěří někomu cizímu než vlastnímu muži (snad to neděláš taky)

5. trénink: Otevírej životní témata

 • řekneme si, na čem je třeba být se ženou ve shodě, aby se vztah nerozpadl (není to, co si hodně mužů myslí)
 • jak poznat, že pokračování ve vztahu nemá smysl? (a netrápíš se ani ty, ani žena ani děti)
 • zjistíš, co většina chlapů skoro vůbec nedělá a je to velký problém ve vztazích (a je přitom tak jednoduché to vnímat)

6. trénink: Jak na řešení konfliktů

 • zjistíš, jak je důležitá prevence (a co konkrétně můžeš dělat, aby doma byla mnohem větší pohoda)

 • dozvíš se, co dělat během konfliktu (abys nemusel utíkat, kdykoliv je žena v emocích)

 • co ne/dělat po konfliktu (toto nedělá většina mužů a způsobuje to ještě větší napětí ve vztahu)

7. trénink: O chlapském slově ve vztahu

 • zjistíš, co velké procento mužů dělá špatně, a proč (a je to jeden z důvodu, proč jsou rozladěné)
 • dozvíš se, když slovo porušíš, jak s tím naložit (klíčové pro budování důvěry s ženou)
 • objevíš „test důvěry" - zda-li ti partnerka důvěřuje (a co můžeš dělat proto, aby se důvěra mezi vámi prohlubovala)

8. trénink: O komunikaci se ženou

 • zjistíš, co je nejčastější chlapský průšvih v komunikaci se ženou
 • dozvíš se jednu z nejsilnějších ženských zbraní proti mužům a co s tím
 • získáš tipy pro mnohem pohodovější a laskavější komunikaci se ženou

9. díl: Žena a sociální kontakt

 • dozvíš se o významu sociálního kontaktu pro ženu (nejen kamarádky jsou pro ní důležité)
 • zjistíš, co by rozhodně muž neměl dělat (protože to ženy velmi rozčiluje)
 • na co je důležité myslet, pokud máte děti? (málokterý pár to dělá a vytváří to mnohdy napětí v rodině)

10. díl: O rozvodech a rozchodech

 • dozvíš se, kdy je vhodné ze vztahu odejít (neděláš chybu jako většina mužů?)

 • když má žena milence - co s tím? (tento jednoduchý krok ti zaručí, že nebudeš opakovat tu samou chybu)
 • zjistíš podle čeho poznat, že si tě žena neváží (budeš tak vědět na čem skutečně jsi)

11. díl: Pohled ženy v Metodě 3P™

 • druhý pohled Metody 3P™ (pomůže ti ještě více vnímat tvojí ženu a zamezit konfliktům)
 • prakticky - zjistíš, jak vnímat ženu mnohem lépe (a mít doma větší pohodu a klid)
 • pochopíš, proč je pro ženy mnohdy velmi složité žít v dnešní společnosti (a proč je tak často rozladěná, nepříjemná)

Pojď se stát oporou pro svojí ženu a měj doma konečně pohodu, radost a klid!

Pojď se stát Partnerem s velkým P

On-line trénink RE-START muže ve vztahu 

Bonusy, které ti pomohou:

#BONUS č. 1

Objev, co tě v životě trápí

 • Zamysli se nad tím, jak jsi ne/spokojen s vlastní rodinou, prací či školou, osobním rozvojem, financemi, zdravím, kamarády či koníčky.
 • Můžeš objevit i skrytou nespokojenost.
 • A ještě ti přidáme něco speciálního na závěr.
 • Doporučujeme ti tento kurz projít IHNED po vstupu do RE-STARTu muže ve vztahu.

#BONUS č. 2

Role muže v partnerství

 • Jaká je role muže v partnerství?
 • Jak by měl muž fungovat?
 • Jaké dělá chyby?
 • Co trápí ženy?

Jako 2. bonus od nás dostaneš záznam on-line poradny, kde jsme odpovídali na konkrétní otázky.

Tuto poradnu jsme vysílali pro naše klienty v rámci Klubu dovychovaných rodičů. Najdeš tam podnětná zamyšlení.

#BONUS č. 3

Role ženy v partnerství

 • Jaká je role ženy v partnerství?
 • Jak by měla žena fungovat?
 • Jaké dělá chyby?
 • Co trápí ženy?

Jako 3. bonus od nás dostaneš záznam on-line poradny, kde jsme odpovídali na konkrétní otázky.

Najdeš tam mnohá zamyšlení, která ti pomohou lépe pochopit, co vše trápí ženy v soužití s muži.

#BONUS č. 4

Odpovědi na tvoje otázky

 • Máš otázky ke kurzu?
 • Trápí tě něco aktuálně ve vztahu?
 • Chceš znáš, co trápí ostatní chlapy a co s tím?

Jako 4. bonus od nás dostaneš možnost nám naživo pokládat otázky během pravidelných on-line poraden.

Tyto poradny vysíláme v naší uzavřené facebookové skupině, která je JEN pro muže. Tuto podporu získáš během celé doby trvání kurzu (po dobu 1 roku).

Všechny tyto 4 bonusy získáš ZDARMA.

Dostaneš se k nim IHNED po zaplacení.

Zde je přehled všeho, co získáš

Přestaň se vymlouvat a

pojď se stát

Partnerem s velkým P

Naše „100% šampáňová" garance -

Zbláznili jsme se?

Podívej, chceme to pro tebe udělat co nejjednodušší, jak to jenom jde...

S koupí on-line programu Partner s velkým P aneb RE-START muže ve vztahu" vůbec nic neriskuješ. Máš naši 5 měsíční garanci vrácení peněz. 

Tzn. jakmile si zakoupíš kurz, začíná běžet garance. Můžeš si celý „Partner s velkým P aneb RE-START muže ve vztahu" projít, sledovat videa včetně bonusů, aplikovat techniky a metody ve svém životě.

Pokud však usoudíš, že ti to vůbec nic do života nepřineslo, že to pro tebe byla ztráta času... Napiš nám na .@h..QD.6@p.w@4oo@k.@d.35p.Gy@1YpoI@..Ia@E@rRJ1Wc0aA8X@@@WT3j@D7.dmo@@ie.Ni6v.@r07Zpy.@c.FA@40@n@.h.@o.Z.@9@9v8@fz.@p4aRtIJ.9.@6@im..DIc7@aZYPz.@.X697J@pošli nám všechny vyplněné úkoly z jednotlivých vysílání. My ti peníze vrátíme.

NAVÍC.

Pro každého, kdo požádá o vrácení peněz (a pošle nám vyplněné pracovní listy), jako bonus pošleme láhev šampaňského. Opravdu. Čteš správně. 

Pokud to někdo vzdá kvůli tomu, že hned neuvidí výsledky, tak ať to zapije. My do toho jdeme s tím, že do programu dáme vše, abychom pomohli co největšímu počtu chlapů.

Z našich zkušeností s klienty plyne, že práce na sobě není pro každého.

Trénink NENÍ pro tebe pokud:

 • máš tisíce výmluv, proč změna není možná
 • záleží ti pouze na slovech, nikoliv na činech
 • je ti lhostejné, jak budeš žít v budoucnosti

VSTUP pokud:

 • víš, že je nutná změna, aby ti bylo lépe
 • vnímáš, že je potřeba začít TEĎ a nečekat AŽ
 • chceš být Partnerem s velkým P

Organizační záležitosti

Organizace: Kurz bude zpřístupněn 18. února 1. dílem o Roli muže ve vztahu. Budeme tě informovat e-mailem o zpřístupnění. Další díly se poté budou otevírat po 14 dnech (abys měl dostatek času na úkoly). Po zaplacení budeš mít ihned přístup k bonusům.

Čas: Záleží jen na tobě, kdy se budeš sám sobě a tvému vztahu s ženou věnovat.

Cena: 4 490 Kč 3 592 Kč

Přístup: Obsah je pro tebe přístupný po dobu 1 roku. Dle našich zkušeností je to dostatečně dlouhá doba na změnu a převedení poznatků do vlastního života. Život utíká, opravdu není na co čekat. Zároveň je ti k dispozici uzavřená podpůrná skupina na facebooku JEN pro muže.

Možná máš nějaké otázky k tréninku

Jak a kde to bude probíhat?

Celý trénink bude probíhat on-line. Po zaplacení ti na e-mail přijdou odkazy s přístupem do členské sekce. Nemusíš fyzicky nikam chodit. 1. Díl o roli muže ve vztahu bude přístupný 18. února.

Jak dlouho to bude trvat?

Trénink je rozdělen do 11 tématických lekcí. Každá lekce se otevírá po 14 dnech (abys měl dostatek času si udělat jednotlivé úkoly). Už teď po zaplacení můžeš shlédnout bonusy, které máš k tomuto tréninku.

Budu to stíhat?

Záleží jen na tobě, kdy si uděláš čas. Přístup k tréninku máš na rok, což je dostatečně dlouhá doba, abys to celé stihl absolvovat a aplikovat do svého života.

Co k tomu budu potřebovat?

Stačí papír a tužka, nebo nějaký zápisník. Plus samozřejmě tvůj čas, energie a chuť jít do sebe 🙂

Co když mi to vůbec nic nedá?

Pokud ti to nic nedá, tak nám napiš na .@h..QD.6@p.w@4oo@k.@d.35p.Gy@1YpoI@..Ia@E@rRJ1Wc0aA8X@@@WT3j@D7.dmo@@ie.Ni6v.@r07Zpy.@c.FA@40@n@.h.@o.Z.@9@9v8@fz.@p4aRtIJ.9.@6@im..DIc7@aZYPz.@.X697J@, pošli nám svoje vyplněné jednotlivé úkoly a my ti pošleme tvoje peníze zpátky. A navíc i flašku šampanského.

Jaký je rozdíl oproti původnímu RE-STARTu muže?

Tento 2. díl je předtočený a je obohacený o podněty, které jsme získali během natáčení původního RE-STARTu muže za 5 týdnů. Vzhledem k rozsahu témat jsme celý RE-START rozdělili na 3 části - muže, ženy a děti. Tento díl se týká muže ve vztahu a tématy s tím spojenými.

Budu mít nějakou podporu?

Pro potřeby kurzu máme vytvořenou podpůrnou skupinu na facebooku, která je JEN pro muže.

Osobní vzkaz od Slávy Černého a Milana Studničky

„Pokud jsi dočetl až sem, věříme, že chceš na sobě udělat změny. Náš společný kamarád kdysi říkal: „Bez pevného rozhodnutí se nikdy v životě nepohneš.” A měl pravdu.

Chceme ti říct, že pokud do tréninku vstoupíš, nebudeš litovat svého rozhodnutí. Projekt Dovychovat a RE-START muže je naše celoživotní poslání.

Chceme tě vybídnout k tomu, abys udělal rozhodnutí a vstoupil do tréninku „Partner s velkým P aneb RE-START muže ve vztahu" a naučil se pracovat s Metodou 3P™ ve svém životě.

Dáváme ruku na to, že my do toho dáme všechno, abychom ti pomohli být lepším mužem. Budeme s tebou sdílet naprosto vše, co pomohlo nám.

Jde nám o dlouhodobé výsledky a s tréninkem Partner s velkým P aneb RE-START muže ve vztahu"Metodou 3P™ to jen začíná!"

„Pokud se však rozhodneš, že program Partner s velkým P aneb RE-START muže ve vztahu" není pro tebe, tak to chápeme. Přejeme ti mnoho úspěchů ve tvém životě.

Měj se fajn."

Sláva Černý a Milan Studnička

Jsme rádi, že muži chtějí pracovat

na svém přístupu k životu

Pojďme si zrekapitulovat, co vše získáš:

Přestaň se vymlouvat a pojď do toho!

Vyplň svojí objednávku zde:

Co všechno získáš:

 • RE-START muže ve vztahu 
 • Bonus #1 - Objev, co tě v životě trápí
 • Bonus #2 - Role muže v partnerství 
 • Bonus #3 - Role ženy v partnerství 
 • Bonus #4 - Ptej se na co chceš  
Ráda zodpovím případné otázky k tréninku

Klára Nedělová

+420 775 235 631

Tvoje platba je v bezpečí

Používáme zabezpečenou platební bránu ThePay

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin