Naše kurzy

Náš vstupní 7 dílný mini kurz o nalezení témat, které vám v životě berou každodenní radost. Každý den po dobu 7 dní vám zašleme 1 video s tématem k zamyšlení pro daný den. Kurz je zdarma a jsou k němu pracovní sešity.

Náš vstupní 7 dílný mini kurz pro tělo je o cvičeních, které Vám pomohou zbavit se bolesti. Kurz je postavený tak, abyste postupně během 7 dní začali daleko více vnímat své tělo. Kurz je zdarma.

V tomto tréninku získáte léty ověřenou metodu na dosažení jakéhokoliv cíle. Provedu vás krok za krokem jak si cíle nastavit, aby pro vás byly dosažitelné. Díky této metodě jsem se mimojiné dostal na ZOH v Salt Lake City 2002, vystudoval 2 vysoké školy, udržují se v kondici atd. Ke kurzu jsou pracovní sešity. Doporučuji nejdříve projít mini kurz zdarma a poté se vrhnout na tento trénink.

Není člověka, který by se nechtěl radovat ze života. Stejně tak není člověka, který by nechtěl prožívat každodenní tělesnou pohodu bez jakékoli bolesti. Naučte se během 10 týdenního kurzu pracovat s vlastní myslí, abyste dosáhli každodenní životní radosti a objevili cestu k tělesné pohodě. Radost totiž není náhoda, radost je výsledkem funkční mysli fungující na zdravém životním principu.

Napadlo vás někdy, jak velký rozdíl je v tom, jestli vychováváte holčičku anebo vychováváte chlapečka? Napadlo vás někdy, proč jsou kluci často bojovnější než holčičky a napadlo vás, jak hodně můžeme vlastním dětem ublížit, když tyto rozdílnosti nevnímáme? Výchova dětí a jejich příprava na život v dospělosti je tím nejzodpovědnějším, nejnáročnějším, ale zároveň i jedním z nejkrásnějších životních úkolů každého člověka, každé rodiny i celé společnosti. A jelikož se nikdo z nás nenarodil ani dospělým, ale ani rodičem, je potřeba pochopit základní principy výchovy, které v žádném případě nelze v průběhu vývoje dítěte opomíjet.

Pokud je naše mysl v napětí, využívá celou řadu obranných mechanismů, které v konečném důsledku ubližují nejen nám samým, ale i našemu okolí. Na nás se mohou projevovat různorodé psychosomatické příznaky, okolí může vnímat naši podrážděnost, zlobu, smutek apod. Paradoxem navíc je, že čím více jsme pod tlakem, tím více mnohdy ubližujeme těm, které máme nejraději. A tak náš stres může ohrozit nejen nás samé, ale i naši práci a hlavně naše vztahy s těmi nejbližšími. Během kurzu se tak účastníci dozvědí, jak pracovat se svou myslí i svým tělem, aby dokázali odbourat napětí a prožít mnohem klidnější a spokojenější život i přesto, kolik nepříjemností nás může potkat.