OBJEDNÁVKA

Najdi svou radost

VYPLŇTE OBJEDNÁVKU ZDE:

Co získáte?

  • 10 lekcí pro svoje tělo a mysl
  • Léty osvědčené postupy, jak mít daleko více radosti v životě
  • Funkční a praktická cvičení, která vás zbaví bolestí v těle
  • Pracovní sešity
  • Lekce ve video i audio podobě
  • Možnost položit lektorům jakékoliv otázky týkající se těla a mysli

100% Garance vrácení peněz

S naší garancí si můžete být 100% jistí, že se vám investice do kurzu vyplatí. V případě, že do 14 dnů od zakoupení kurzu nebudete přesvědčení o jeho přínosu pro váš život, napište nám na [email protected] Vrátíme vám všechny peníze.

Vaše údaje jsou v bezpečí

Nikdy nepředáme ani neprodáme vaše osobní údaje a kontaktní informace třetí straně.

Máte otázky?

Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu [email protected] nebo na čísle 774 88 38 34.
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba

Co říkají spokojení klienti:

Skvělá investice! Každý, kdo to se svojí životní radostí myslí vážně, by si tímto kurzem měl projit. Měl by být povinný pro každého žijící v dnešní uspěchané době. Naprosto prakticky zaměřené.
Ing. Slavomír ČernýŠKODA AUTO
Děkuji Tomášovi a Milanovi. Velice atraktivně a názorně skloubili problematiku bolesti pohybového aparátu, fungování lidské mysli a vlivu pozitivních a negativních emocí na lidské tělo. Vše bylo srozumitelně vysvětleno jak teoreticky tak i prakticky. Tomáš nás "vybavil" cviky na zpevnění páteře a Milan nám ukázal zajímavé techniky na práci s vlastními emocemi a myslí...už se těším až je vyzkouším ;o). Oba pánové mají milé vystupování, lidský přístup, jsou plni energie a mají smysl pro humor 😊.
Pavla LangerMateřská dovolená