Online kurzy

Náš vstupní 7 dílný mini kurz o nalezení témat, které vám v životě berou každodenní radost. Každý den po dobu 7 dní vám zašleme 1 video s tématem k zamyšlení pro daný den. Kurz je zdarma a jsou k němu pracovní sešity.

Náš vstupní 7 dílný mini kurz pro tělo je o cvičeních, které Vám pomohou zbavit se bolesti. Kurz je postavený tak, abyste postupně během 7 dní začali daleko více vnímat své tělo. Kurz je zdarma.

V tomto tréninku získáte léty ověřenou metodu na dosažení jakéhokoliv cíle. Provedu vás krok za krokem jak si cíle nastavit, aby pro vás byly dosažitelné. Díky této metodě jsem se mimojiné dostal na ZOH v Salt Lake City 2002, vystudoval 2 vysoké školy, udržují se v kondici atd. Ke kurzu jsou pracovní sešity. Doporučuji nejdříve projít mini kurz zdarma a poté se vrhnout na tento trénink.

V tomto tréninku získáte praktickou a na stovkách pacientech ověřenou metodu pro zjištění stavu svého zdraví. Ukážeme vám, jak si na svém těle v teple svého domova namačkat 8+1 klíčových bodů na svém těle. Ukážu vám souvislosti, které souvisí s vaším zdravím. Je to doplňkový trénink k našemu mini kurzu zdarma.

V tomto tréninku vám představíme nástroje pro komunikaci toho, co se vám v životě nelíbí. Ať už se jedná o témata v práci s podřízenými nebo nadřízenými, nebo při komunikaci v rodině s partnerem anebo se svými potomky. Ukážeme si krok za krokem, jak postupovat, abyste si tyto nástroje osvojili a začali v praxi používat.

V tomto tréninku vám představíme efektivní komunikační vzorec pro zvládání jakéhokoliv konfliktu. A je jedno zda se jedná o konflikt s šéfem, kolegy v práci, partnerem nebo potomkem. Ukážeme si, který nefunkční vzorec převládá drtivou většinu komunikace a jak postupovat místo toho, abyste zvýšili šanci na dosažení vzájemného porozumění.

Není člověka, který by se nechtěl radovat ze života. Stejně tak není člověka, který by nechtěl prožívat každodenní tělesnou pohodu bez jakékoli bolesti. Naučte se během 10 týdenního kurzu pracovat s vlastní myslí, abyste dosáhli každodenní životní radosti a objevili cestu k tělesné pohodě. Radost totiž není náhoda, radost je výsledkem funkční mysli fungující na zdravém životním principu.  

Výchova dětí a jejich příprava na život v dospělosti je tím nejzodpovědnějším, nejnáročnějším, ale zároveň i jedním z nejkrásnějších životních úkolů každého člověka, každé rodiny i celé společnosti. A jelikož se nikdo z nás nenarodil ani dospělým, ale ani rodičem, je potřeba pochopit základní principy výchovy, které v žádném případě nelze v průběhu vývoje dítěte opomíjet. A najednou zjistíte, že stačí pochopit pár základních zákonitostí a odpadnou vám trvalé problémy s odmlouváním, vztekáním, odporem k oblékání atd.

Pro živé kurzy klikněte zde.