Již jsme pro vás připravili nový web pro muže.

Navštivte stránku Restart muze pro více informací.

 

 

 

 

Máte krizi ve vztahu?

Už jste z toho všeho unavená?

Jste na vše sama?

Díky Metodě 3P™ můžete mít vedle sebe Partnera s velkým P, o kterého se můžete opřít a milovat.

(Bohužel naprosté většině mužů uniká, jak být Partnerem s velkým P... Naopak se mnohdy cítí nepochopení, raději chodí déle z práce a nebo myslí jen na sebe. Ženy se často doma cítí osamělé, částo nemají sílu vše táhnout a mají pocit, že jsou na všechny problémy samy).

Každá žena si přeje milujícího muže, na kterého je spolehnutí. Takového, o kterého se může opřít. Který je (či bude) dobrý tátou. Šťastný vztah by měl být plný porozumění a blízkosti.

Jenže co když to není?

Trápí vás také, že...

 • váš muž zafunguje, až když už jste totálně vyřízená... (někdy ani to ne)?
 • máte strach si říkat o pomoc... (je na vás tak nepříjemný)?
 • moc vám chybí mužova iniciativa... (máte pocit, že děláte vše)?
 • chtěla byste být více ženou... (aby vás tak muž viděl)?
 • cítíte se zodpovědná za manžela... (a na sebe zapomínáte)?
 • váš muž žije jako spolubydlící... (komunikace se smrskla do pár vět)?

Není to vaše chyba...

Nejste v tom sama. Na našich konzultacích jsou právě tato témata jedněmi z nejčastějších, o kterých ženy mluví.

 • Mnohé ženy si často nechtějí sami před sebou přiznat, že jejich život není takový, jaký by chtěly
 • Často si ženy stěžují jedna druhé na partnera, ale jemu to nedokáží říct...
 • Mnoho žen je ve vztahu jen "kvůli dětem" a neuvědomují si, že právě kvůli nim je nutná změna

A není to vaše ani jeho chyba, protože vám to nikdo neukázal...

Jen si představte, jaké by to bylo:

 • Máte po boku muže, který pro vaši rodinu tvoří přístav bezpečí
 • nejste na všechno sama, muž si uvědomuje, že v domě není jen host
 • Vnímáte svoji roli ženy, ale i rozdílnou roli muže
 • Dokážete říct, co se vám nelíbí, a nedusíte to v sobě
 • Dokážete spolu mluvit i o nepříjemných tématech

Máte pocit, že to je pohádka? Že to je výmysl?

Prozradím vám tajemství: Muži v dnešní společnosti velmi často neví, jak se k ženám mají chovat

Přitom stačí, aby muž vnitřně zesílil a dodržoval principy podle Metody 3P™.

Pokud nikdo vašemu muži nevysvětlil principy Metody 3P™, tak se v životě bude ztrácet, jako jsem se kdysi ztrácel já sám.

 • Muži mnohdy s partnerkami nekomunikují... a poté se diví, že "z čista jasna" žena odejde.
 • Muži často mají strach z žen... a bojí se si to přiznat.
 • Muži neví, jak přesně se mají zachovat... a tak raději utíkají od problémů.

A ženy:

 • Ženy si často stěžují, že si muži po práci unaveně zalezou k televizi nebo k počítači, s ničím doma nepomohou a nijak se nezajímají ani o svou ženu, ani o svou rodinu. (Aby mohl vztah fungovat, musí spolu lidé komunikovat, zažívat těžké chvíle i krásné chvíle a učit se společně tyto situace prožívat, řešit.)
 • Mnoho žen se svěří, že doma nefunguje komunikace témat, která nám vadí. (Je potřeba se naučit popisovat, co prožíváme, popisovat, co se nám nelíbí, aniž bychom hodnotili kvality druhého člověka.)
 • Další ženy si stěžují na své partnery, kteří je vůbec nevnímají a nezajímají se o jejich prožitek, postoj či zkušenosti. (Aby mohl vztah fungovat, musíme svého partnera poznat. A abych mohl někoho poznat, musím se aktivně zajímat, ptát se, vnímat nuance projevu, intonaci. Musím se stát „vědcem“ či „umělcem“ celoživotně zkoumajícím úžasné umělecké dílo – v podobě mého dítěte či partnera. Kde je totiž zájem, tam je i porozumění. Kde je zájem, tam je i laskavost.)
Sláva Černý

Kdo jsem? Sláva Černý

 • podařilo se mi překonat množství těžkostí v osobním životě a ve vztazích a dnes jsem šťastně ženatý. Podílím se na výchově 2 holčiček (7 a 9 let)
 • pomáhám mužům psychicky zesílit, aby byli oporou pro své ženy, děti a okolí
 • spolu-založil jsem projekty Dovychovat a RE-START muže

Dovolte mi s vámi sdílet můj osobní příběh:

"Co se děje?" zeptal jsem se mojí tehdejší přítelkyně Marušky, když jsem přišel z práce. "Nic," byla její odpověď. "OK, tak jo," reagoval jsem. To dusno, to napětí, které viselo ve vzduchu, by se dalo krájet a prodávat na blešáku... Nemluvila se mnou několik dnů a chodili jsme okolo sebe v 1+KK jako dva cizí lidé. 

Já jsem čekal, až se to nějak spraví samo, nic neříkal a měl jsem ocas lidově řečeno "stažený mezi nohama." Měl jsem strach se ozvat, žaludek stažený, protože mi doslova nahánělo hrůzu, že Maruška na mě spustí svoje emoce, svoje naštvání (ani nevím, za co v té době byla naštvaná, a jestli jsem to vůbec způsobil já)...

Útěk byla moje standardní reakce. Utíkal jsem do práce (zůstával jsem přesčas, jenom abych nemusel být v tom dusnu), utíkal do sledování porna (když už mě žena "omrzela", jedním tlačítkem ji stačilo "vypnout"), utíkal jsem za jinou do paralelních vztahů (kde jsem naivně očekával, že to bude nový začátek a vše bude jen hezké).

Žil jsem si naivně ve své vlastní bublině, že jsem ideální partner pro ženy, a tak nějak mně utíkalo, že jsem střídal jeden krátký vztah za druhým, aniž by mi docházelo, že chyba může být i ve mně.

Měl jsem strach, že budu ponížen či zesměšněn. Nevěřil jsem si a neznal jsem svoji sebehodnotu. Nevnímal jsem svou roli muže. Vůbec jsem nechápal, co je žena a jak k ní přistupovat. Měl jsem strach z toho, že mě moje partnerky budou odmítat. Že ode mě odejdou dřív, než já od nich. Že se večer se mnou nebudou chtít milovat. 

To vše se ve mně mísilo a já prostě držel pusu a životní témata neotevíral. Není proto divu, že jsem sice vystřídal několik vztahů, ale u žádného jsem pořádně nevydržel. Všechno už předem bylo určeno k zániku a můj strach a nevědomost byly hlavní příčinou...

Bál jsem se emocí ženy a měl strach jít do konfliktu. Utíkal jsem ze vztahu do vztahu. 

Co se změnilo a dneska je jinak?

Měl jsem to štěstí, že jsem měl kolem sebe přátele, kteří mi pomohli se zvednout (nevzdávali to, když já byl na dně). Po celou dobu mě podporovali a to jak informacemi, tak i psychicky, když jsem to nejvíce potřeboval.

Psycholog a kamarád Milan Studnička svým přístupem každodenního zlepšování mě inspiroval, abych nechtěl vše hned. Jeho taťka měl se mnou svatou trpělivost a sdílel se mnou vše, co objevil za 40 let studia o ženách, mužích a Metodě 3P™. Oba dva mi už několik let říkali: “Pochlap se, začni na sobě makat, přestaň už konečně mít strach z žen a začni je vnímat!”

Po mnoha letech bojů, rezignace a zapírání jsem začal překonávat své strachy a veškeré limity s tím spojené. Vytrval jsem. A pokračuju tak dodnes. Dnes mohu říct, že jsem svůj život otočil o 180 stupňů. 

Co konkrétně je dnes jinak?

 • Postavil jsem se čelem svým strachům a začal je odstraňovat.
 • Seznámil jsem se se ženou (a jejími dvěma holčičkami), rozumíme si a váží si mě jako muže. Předloni v létě jsem si ji vzal. Navíc spolupracujeme na tom, a co nám dává ohromný smysl a pomáhá dalším lidem (což je boží!). 
 • Naučil jsem se (hlavně ženám) komunikovat, co se mi nelíbí a nebojím se to říkat.
 • Pochopil jsem, proč jsou ženy tak často rozladěné, naštvané a nespokojené (není to to, co si naprostá většina mužů myslí).
 • Konečně jsem pochopil roli muže a ženy.
 • nenechám problémy vyhnívat, ale řeším je. 
 • Začal jsem na životní situace nahlížet Metodou 3P™.
 • Vytvořili jsme společně s Milanem Studničkou systém, který jsme začali předávat dalším chlapům, a ti s ním mají skvělé výsledky. Tento systém teď chceme naučit vašeho muže.

Pokud jsem dokázal já vybudovat harmonický vztah,

dokáží to i další muži.

(bude-li dodržovat Metodu 3P™).

Milan Studnička – psycholog, autor Metody 3P™. Spoluautor knihy "Každá bolest má svou příčinu."

Obal knihy

Psycholog, který mi společně se svým taťkou ohromně pomohl, se jmenuje Milan StudničkaPřednáší a školí po celé republice v oblasti rozdílné výchovy chlapečků a holčiček, o rozdílných rolích muže a ženy nebo jak zažívat v životě daleko více radosti.

Společně jsme také vytvořili program pro muže, o kterém ti za chvíli povíme. Milan Studnička je často zván do médií. Níže je přehled, kde všude jsi ho mohl zahlédnout.

Jak tedy na to?

Chceme vám zde představit unikátní Metodu 3P™:

O co se jedná?

Problém nás mužů je, že nás naučili dívat se na svět jedním pohledem. Tím svým. Velmi často jsou z nás sobci, kteří nevnímají potřeby a přání druhých lidí.

Muži mnohdy nevnímají to, že vedle nich je žena, která je z podstaty jiná a má zcela odlišné potřeby. A tento jeden pohled na život je zárodkem všech konfliktů, nedorozumění a následně i rozpadů manželství.

Proto, abys překonal své potíže a měl doma radost a pohodu se svojí partnerkou, je potřeba si osvojit i pohled ženy. A právě to ukazuje Metoda 3P™.

Máme radost z mužů,

kteří na sobě mákli

Co může přinést aplikování

Metody 3P™ do života vašeho muže:

 • Co kdyby váš muž nejbližší konflikt se vámi vyřešil s nadhledem... a už si nejel jen svou?
 • Co kdyby váš muž věděl, co přesně má dělat... aby doma byla stále pohoda a radost?
 • Váš muž by se více zajímal o rodinu... a zapojoval se. 
Jaký by to byl pocit?
 • Kdyby vás muž podporoval?
 • Kdyby jste se spolu zase smáli?
 • Kdyby váš muž byl Partnerem s velkým P

Opravdu na tom není nic těžkého, když se muž naučí, jak na to… a dodrží principy Metody 3P™. 

Proto ti chceme s radostí představit náš intenzivní trénink:

Jak se stát Partnerem s velkým P

aneb RE-START muže ve vztahu

Milé ženy,

pokud chcete, aby se partner posunul, můžete mu koupit dárkový poukaz Partner s velkým P aneb RE-START muže ve vztahu. Ve spolupráci s psychologem Milanem Studničkou jsme připravili intenzivní re-start mužského života, kdy s vaším mužem během několika týdnů otevřeme 11 klíčových témat mužského života ve vztahu. Ukážeme mu příklady ze životů jak svých, tak našich klientů a dostane úkoly, které ho v životě posunou (pokud je převede do praxe).

RE-START muže ve vztahu je druhý ze série tří dílů programu RE-START muže. RE-START muže – 1. díl se týká práce s čistě mužskými tématy a RE-START muže – 3. díl se týká výchovy (lze dokoupit po vyplnění objednávky).

Co obsahuje RE-START muže ve vztahu

a v čem pomůže?

1. trénink: Role muže ve vztahu

 • zjistí, co je klíčové pro pohodu ve vztahu (většina mužů toto vůbec nevnímá, a proto se jejich partnerství rozpadají)
 • dozví se, za co si tě žena může vážit (klíčové pro váš vztah)
 • zjistí první pohled Metody 3P™ (pomůže ti to získat mnohem větší nadhled)

2. trénink: Chraň svou ženu před svou maminkou

 • dozví se, proč a jak je klíčové komunikovat se svojí maminkou (velká část mužů toto podceňuje a jejich ženy to velmi trápí)

 • zjistí, co trápí ženy, když nechává věci "vyhnít" (což se pak může negativně podepisovat na intimním životě)

 • dostane akční kroky (jen akce přinese výsledky, které chcete)

3. trénink: Buduj intimní vztah

 • řekneme si, co je, a co není intimní vztah, a proč je klíčové ho s ženou budovat (tento přístup je základ, pokud chceš mít spokojenou ženu)
 • budeme mluvit o nejčastějších chybách mužů (neděláš je taky?)
 • dostane akční kroky, abys měl doma radostnou ženu, která se s tebou chce milovat a neříkat, že ji bolí hlava...

4. trénink: Co ženy nejvíce trápí ve vztazích s muži

 • zjistí výčet nejčastějších témat, se kterými se nám ženy svěřují na osobních konzultacích a v on-line poradnách (pokud se jim vyvaruješ, máš prakticky vyhráno)

 • dostane inspiraci, co rozhodně ve vztahu nedělat (pokud se chceš vyhnout rozpadu vztahu)
 • zjistí, proč se ženy velmi často raději svěří někomu cizímu než vlastnímu muži (snad to neděláš taky)

5. trénink: Otevírej životní témata

 • řekneme si, na čem je třeba být se ženou ve shodě, aby se vztah nerozpadl (není to, co si hodně mužů myslí)
 • jak poznat, že pokračování ve vztahu nemá smysl? (a netrápíš se ani ty, ani žena ani děti)
 • zjistí, co většina chlapů skoro vůbec nedělá a je to velký problém ve vztazích (a je přitom tak jednoduché to vnímat)

6. trénink: Jak na řešení konfliktů

 • zjistí, jak je důležitá prevence (a co konkrétně můžeš dělat, aby doma byla mnohem větší pohoda)

 • dozví se, co dělat během konfliktu (abys nemusel utíkat, kdykoliv je žena v emocích)

 • co ne/dělat po konfliktu (toto nedělá většina mužů a způsobuje to ještě větší napětí ve vztahu)

7. trénink: O chlapském slově ve vztahu

 • zjistí, co velké procento mužů dělá špatně, a proč (a je to jeden z důvodu, proč jsou rozladěné)
 • dozví se, když slovo porušíš, jak s tím naložit (klíčové pro budování důvěry s ženou)
 • objeví "test důvěry" - zda-li ti partnerka důvěřuje (a co můžeš dělat proto, aby se důvěra mezi vámi prohlubovala)

8. trénink: O komunikaci se ženou

 • zjistí, co je nejčastější chlapský průšvih v komunikaci se ženou
 • dozví se jednu z nejsilnějších ženských zbraní proti mužům a co s tím
 • získá tipy pro mnohem pohodovější a laskavější komunikaci se ženou

9. díl: Žena a sociální kontakt

 • dozví se o významu sociálního kontaktu pro ženu (nejen kamarádky jsou pro ní důležité)
 • zjistí, co by rozhodně muž neměl dělat (protože to ženy velmi rozčiluje)
 • na co je důležité myslet, pokud máte děti? (málokterý pár to dělá a vytváří to mnohdy napětí v rodině)

10. díl: O rozvodech a rozchodech

 • dozví se, kdy je vhodné ze vztahu odejít (neděláš chybu jako většina mužů?)

 • když má žena milence - co s tím? (tento jednoduchý krok ti zaručí, že nebudeš opakovat tu samou chybu)
 • zjistí podle čeho poznat, že si tě žena neváží (budeš tak vědět na čem skutečně jsi)

11. díl: Pohled ženy v Metodě 3P™

 • druhý pohled Metody 3P™ (pomůže ještě více vnímat ženu a zamezit konfliktům)
 • prakticky - zjistí, jak vnímat ženu mnohem lépe (a mít doma větší pohodu a klid)
 • pochopí, proč je pro ženy mnohdy velmi složité žít v dnešní společnosti (a proč je tak často rozladěná, nepříjemná)

Pojď vedle sebe mít Partnera s velkým P

On-line trénink RE-START muže ve vztahu 

DNES JEN ZA

Bonusy, které muži pomohou:

#BONUS č. 1

Objev, co tě v životě trápí

 • Zamyslí se nad tím, jak je ne/spokojen s vlastní rodinou, prací či školou, osobním rozvojem, financemi, zdravím, kamarády či koníčky.
 • Může objevit i skrytou nespokojenost.
 • A ještě  přidáme něco speciálního na závěr.
 • Doporučujeme tento kurz projít IHNED po vstupu do RE-STARTu muže ve vztahu.

#BONUS č. 2

Role muže v partnerství

 • Jaká je role muže v partnerství?
 • Jak by měl muž fungovat?
 • Jaké dělá chyby?
 • Co trápí ženy?

Jako 2. bonus od nás dostane záznam on-line poradny, kde jsme odpovídali na konkrétní otázky.

Tuto poradnu jsme vysílali pro naše klienty v rámci Klubu dovychovaných rodičů. Jsou tam podnětná zamyšlení.

#BONUS č. 3

Role ženy v partnerství

 • Jaká je role ženy v partnerství?
 • Jak by měla žena fungovat?
 • Jaké dělá chyby?
 • Co trápí ženy?

Jako 3. bonus od nás dostane záznam on-line poradny, kde jsme odpovídali na konkrétní otázky.

Najde tam mnohá zamyšlení, která pomohou lépe pochopit, co vše trápí ženy v soužití s muži.

#BONUS č. 4

Odpovědi na tvoje otázky

 • otázky ke kurzu?
 • Trápí ho něco aktuálně ve vztahu?
 • Chce poznat, co trápí ostatní chlapy a co s tím?

Jako 4. bonus od nás dostane možnost nám naživo pokládat otázky během pravidelných on-line poraden.

Tyto poradny vysíláme v naší uzavřené facebookové skupině, která je JEN pro muže. Tuto podporu získá během celé doby trvání kurzu (po dobu 1 roku).

Všechny tyto 4 bonusy dostanete ZDARMA.

Dostanete se k nim IHNED po zaplacení.

Zde je přehled všeho, co získáš

Přestaňte se vymlouvat a pojďte do toho

Naše "100% šampáňová" garance -

Zbláznili jsme se?

Podívejte, chceme to pro vás udělat co nejjednodušší, jak to jenom jde...

S koupí on-line programu "Partner s velkým P aneb RE-START muže ve vztahu" vůbec nic neriskujete. Máte naši 5 měsíční garanci vrácení peněz. 

Tzn. jakmile si zakoupíte kurz, začíná běžet garance. Váš muž si může celý "Partner s velkým P aneb RE-START muže ve vztahu" projít, sledovat videa včetně bonusů, aplikovat techniky a metody ve svém životě.

Pokud však váš muž usoudí, že mu to vůbec nic do života nepřineslo, že to pro něj byla ztráta času... Ať nám napíše na [email protected]pošle nám všechny vyplněné úkoly z jednotlivých vysílání. My vám peníze vrátíme.

NAVÍC.

Pro každého, kdo požádá o vrácení peněz (a pošle nám vyplněné pracovní listy), jako bonus pošleme láhev šampaňského. Opravdu. Čtete správně. 

Pokud to někdo vzdá kvůli tomu, že hned neuvidí výsledky, tak ať to zapije. My do toho jdeme s tím, že do programu dáme vše, abychom pomohli co největšímu počtu chlapů.

Z našich zkušeností s klienty plyne, že práce na sobě není pro každého.

Trénink NENÍ pro vašeho muže pokud:

 • mu už vůbec nezáleží na vztahu k vám
 • rodina pro něj nic neznamená
 • je mu lhostejné, jak budeš žít v budoucnosti

Trénink je pro něj pokud:

 • alespoň trochu mu na vašem vztahu záleží
 • ví, že je nutná změna
 • chce být Partnerem s velkým P

Organizační záležitosti

Organizace: Kurz bude zpřístupněn 18. února 1. dílem o Roli muže ve vztahu. Budeme tě informovat e-mailem o zpřístupnění. Další díly se poté budou otevírat po 14 dnech (abys měl dostatek času na úkoly). Po zaplacení budeš mít ihned přístup k bonusům.

Čas: Záleží jen na tvém muži, kdy se bude sám sobě a vztahu s vámi věnovat.

Cena:

Přístup: Obsah je pro přístupný po dobu 1 roku. Dle našich zkušeností je to dostatečně dlouhá doba na změnu a převedení poznatků do vlastního života. Život utíká, opravdu není na co čekat. Zároveň je ti k dispozici uzavřená podpůrná skupina na facebooku JEN pro muže.

Možná máte nějaké otázky k tréninku

Jak a kde to bude probíhat?

Celý trénink bude probíhat on-line. Po zaplacení ti na e-mail přijdou odkazy s přístupem do členské sekce. Nemusíš fyzicky nikam chodit. 1. Díl o roli muže ve vztahu bude přístupný 18. února.

Jak dlouho to bude trvat?

Trénink je rozdělen do 11 tématických lekcí. Každá lekce se otevírá po 14 dnech (abys měl dostatek času si udělat jednotlivé úkoly). Už teď po zaplacení můžeš shlédnout bonusy, které máš k tomuto tréninku.

Budu to stíhat?

Záleží jen na tobě, kdy si uděláš čas. Přístup k tréninku máš na rok, což je dostatečně dlouhá doba, abys to celé stihl absolvovat a aplikovat do svého života.

Co k tomu budu potřebovat?

Stačí papír a tužka, nebo nějaký zápisník. Plus samozřejmě tvůj čas, energie a chuť jít do sebe 🙂

Co když mi to vůbec nic nedá?

Pokud ti to nic nedá, tak nám napiš na [email protected], pošli nám svoje vyplněné jednotlivé úkoly a my ti pošleme tvoje peníze zpátky. A navíc i flašku šampanského.

Jaký je rozdíl oproti původnímu RE-STARTu muže?

Tento 2. díl je předtočený a je obohacený o podněty, které jsme získali během natáčení původního RE-STARTu muže za 5 týdnů. Vzhledem k rozsahu témat jsme celý RE-START rozdělili na 3 části - muže, ženy a děti. Tento díl se týká muže ve vztahu a tématy s tím spojenými.

Budu mít nějakou podporu?

Pro potřeby kurzu máme vytvořenou podpůrnou skupinu na facebooku, která je JEN pro muže.

Osobní vzkaz od Slávy Černého a Milana Studničky

"Pokud jste dočetli až sem, je velmi pravděpodobné, že chcete ve svém životě udělat změny. Náš společný kamarád kdysi říkal: ”Bez pevného rozhodnutí se nikdy v životě nepohneš.” A měl pravdu.

Chceme vám říct, že pokud do tréninku vstoupíte (nebo ho zakoupíte jako dárkový poukaz), nebudete litovat svého rozhodnutí. Projekt Dovychovat a RE-START muže jsou naše celoživotní poslání a do naších kurzů dáváme vše, abychom lidem pomohli zažívat doma mnohem více pohody a radosti. 

Chceme vás vybídnout k tomu, abyste udělali rozhodnutí a vstoupili do tréninku "Partner s velkým P aneb RE-START muže ve vztahu" a naučili se pracovat s Metodou 3P™ ve svém životě."

Dáváme ruku na to, že my do toho dáme všechno, abychom vám pomohli být lepším mužem. Budeme s vámi sdílet naprosto vše, co pomohlo nám a našim klientům.

Jde nám o dlouhodobé výsledky a s tréninkem "Partner s velkým P aneb RE-START muže ve vztahu"Metodou 3P™ to jen začíná!"

"Pokud se však rozhodnete, že program "Partner s velkým P aneb RE-START muže ve vztahu" není pro vás nebo vašeho muže, tak to chápeme. Přejeme vám mnoho úspěchů v životě.

Mějte se fajn."

Sláva Černý a Milan Studnička

Jsme rádi, že muži chtějí pracovat

na svém přístupu k životu

Pojďme si zrekapitulovat, co vše získáte:

Přestaňte se vymlouvat a pojďte do toho!

Vyplňte svojí objednávku zde:

Co všechno získáš:

 • RE-START muže ve vztahu 
 • Bonus #1 - Objev, co tě v životě trápí
 • Bonus #2 - Role muže v partnerství 
 • Bonus #3 - Role ženy v partnerství 
 • Bonus #4 - Ptej se na co chceš  
Ráda zodpovím případné otázky k tréninku

Klára Nedělová

+420 775 235 631

Tvoje platba je v bezpečí

Používáme zabezpečenou platební bránu ThePay

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin