LETNÍ KURZ PRO ŽENY

aneb od stresů do pohody

Pojďte s námi nastartovat změny ve svém životě během těchto letních prázdnin. 

Strávíme společně 10 večerů rozdělených do 10 týdnů, kde se naučíte aplikovat Metodu laskavé důslednosti™ ve svém životě a zároveň provedete revizi vlastního života. Ukážeme si konkrétní případy a každý večer dostanete úkoly, které vás v životě posunou.

Jen si představte, jaké by to bylo:

 • Máte čas na sebe... věnujete se také tomu, co vás baví a čerpáte z toho energii.
 • Máte ve svém životě partnera, který s vámi komunikuje, podporuje vás… cítíte se opravdu šťastná a každý den usínáte s úsměvem na tváři.
 • nejste na vše sama... partner i děti se zapojují do domácích prací.
 • Doma si užíváte pohodu a radost... a konečně cítíte, že žijete život, jaký jste si přála. 
 • Křik se stal minulostí... domov proslunil dětský smích, jste laskavá a přesto důsledná maminka a žena.

Pokud chcete prožívat daleko více radosti, máme pro vás 10 on-line workshopů s Olinkou Šípkovou a Milanem Studničkou.

 

V čem vám pomohou?

1. VEČER: Jak najít, co je potřeba změnit

"Kdo to občas nezná? Cítíme únavu, nemáme energii, máme špatnou náladu a nejsme úplně  milé na své okolí... Vytváříme dusnou atmosféru, aniž bychom chtěly.

Milé dámy, první večer si ukážeme funkční techniku, která vás naučí, jak najít rychle zdroje svého napětí, aby vás nemusely dlouhodobě trápit, tak jako trápily mě..." Olča

 

28.6. od 21:00 živě (+ záznam k dispozici)

2. VEČER: Jak najít a nastavit kroky ke změně?

"Po prvním večeru dokážete popsat, co všechno vám v životě bere energii, co vás trápí a vyčerpává. Druhý večer vám s Milanem ukážeme skvělý nástroj, jak najít a nastavit  konkrétní kroky, které povedou k vašim životním změnám. 

Těším se na společné podporování, sdílení... Dámy, moc vám přeji, abyste dokázaly udělat změny, které se povedly i mě..." Olča

5.7. od 21:00 živě (+ záznam k dispozici)

3. VEČER: Jak pracovat se strachem, který nám brání dělat změny

"Když jsem si uvědomila, co chci v životě změnit, nejvíce mi bránil můj strach. Proto budeme třetí večer pracovat se svým strachem. Milan mě naučil techniku, která mi doslova změnila život a já se konečně z vystrašené holčičky stala ženou. 

Ukážeme vám, jak pojmenovat své strachy a postupně se naučit je překonávat." Olča  

12.7. od 21:00 živě (+ záznam k dispozici)

4. VEČER: Žena a tlak na dokonalost/výkon

"Před nedávnem jsem zveřejnila zamyšlení nad tím, jak ženám ubližuje tlak na výkon. Článek měl obrovský úspěch, protože se v tom ženy viděly... 

Dámy, tlak na výkon nás ničí a my vám s Milanem ukážeme, jak s tímto velkým tématem pracovat. Naučíte se, jak dokázat povolit a nesnažit se být dokonalá. Dokonalé už totiž jsme..." Olča

19.7. od 21:00 živě (+ záznam k dispozici)

5. VEČER: Jak se naučit odpouštět a vypořádat se s minulostí?

"Taky vás trápí vaše minulost, bývalé křivdy, přístup vašich rodičů nebo bývalých partnerů? Ubližil vám někdo blízký a vy se s tím nedokážete vypořádat? V pátém večeru si budeme povídat o tom, jak se zbavit tlaku z minulosti. Jak se naučit odpouštět, dokázat pustit svou bolest a už se jí konečně nezatěžovat...

Když jsem to zvládla já, dokážete to i vy, ukážeme vám, jak na to..."  

26.7. od 21:00 živě (+ záznam k dispozici)

6. VEČER: Jak posílit své sebevědomí

"I když jsem vyhrála Mistrovství světa, stejně mi to sebevědomí nezvýšilo. Pořád jsem byla ta, kdo si nevěří a bojí se hodnocení druhých. Až mnohem později jsem pochopila, že ani úspěch, ani postavení, ani peníze sebevědomí nezvýší...

Milé dámy, pokud bojujete se svým sebevědomím, ukážeme vám, jak s tím pracovat. Jak o sebe pečovat, abyste každá dokázala vnímat svou skutečnou hodnotu..." 

2.8. od 21:00 živě (+ záznam k dispozici)

7. VEČER: Jak se zbavit křiku a hádek - základní principy laskavé komunikace

"Lidi nerozděluje vzdálenost, ale nekomunikace. A ještě bych dodala laskavá komunikace. Tento díl považuji za jeden z nejdůležitějších, protože dnes již vím, že když nefunguje komunikace, vztahy se pomalu rozbíjejí a přicházíme o důvěru našich dětí.

Těšte se na sedmý večer, který vám dá nástroj jak otevřít srdce druhých i své..."

9.8. od 21:00 živě (+ záznam k dispozici)

8. VEČER: O porovnávání, závisti a pomluvách

"Doba, ve které žijeme, vytváří v ženách velkou konkurenci, která přímo vybízí k porovnávání, závisti i odsuzování druhých. Vím, o čem mluvím, toto téma mi moc v životě bralo energii...

Naučíme vás vnímat příběhy druhých, řešit vlastní nespokojenost a uvidíte, jak se vám ohromně v životě ulehčí! "

16.8. od 21:00 živě (+ záznam k dispozici)

9. VEČER: Jak pochopit mužský svět

"Dlouhou dobu jsem nerozuměla mužům. Bývala jsem na ně občas naštvaná, trápila se, přišlo mi, že mě nevnímají a do jejich světa plných her, zábavy a nezájmu nepatřím. Až mnohem později jsem pochopila, v čem je mužský princip jiný než ten náš a že jim musím zanechat jejich prostor.

Během devátého večera si budeme povídat o tom, jak funguje mužský princip a co může každá žena udělat proto, aby se jí s partnerem nebo synem komunikovalo mnohem snadněji."

23.8. od 21:00 živě (+ záznam k dispozici)

10. VEČER: Žena a zodpovědnost

"Máte často pocit, že si neumíte nastavit hranice, kde je a není vaše zodpovědnost?  Přebíráte občas zodpovědnost za věci, které by měli dělat vaši partneři nebo vaše děti?

Já jsem se často hrnula do věcí, které mi nenáležely. Přebírala otěže, snažila se a vnímala, jak mi chybí energie na děti, přátele, příbuzné.. Až za poslední léta jsem si díky kurzům, které jsem absolvovala, uvědomila, že má největší zodpovědnost je za svůj život, za své děti a hlavně za energii, kterou okolo sebe šířím.

Moc se těším, že vám s Milanem Studničkou pomůžeme posunout toto velké téma a nastartovat vaši cestu k větší radosti a spokojenosti :-)"

30.8. od 21:00 živě (+ záznam k dispozici)

Osobní vzkaz od Olinky Šípkové a Milana Studničky

"V životě se nám buď daří nebo získáváme cenné zkušnosti. Tato věta mě provází poslední roky mého života a naprosto zásadně mi převrátila pohled na mé životní chyby a selhání. Dnes jsem vděčná, že mohu spolupracovat na něčem tak smysluplném, jako je pomoc druhým lidem získávat svou životní radost." Oli Šípková

"S ženami pracuji v rámci své psychologické praxe už řadu let a bytostně mě naplňuje, když se naučí vnímat svou úžasnou hodnotu ženy díky své jemné laskavosti, mítsto tvrdé výkonnosti. Těším se, že vás s Olinkou provedeme úžasnými nástroji, které vám dají sílu zjemnit, postavit se svým živním tématům, udělat v životě změny, které vám pomohou zažívat mnohem více životní radosti." Milan Studnička

VSTUPTE DNES ZA PŘEDPRODEJNÍ CENU 990 Kč

(předprodejní cena platí do půlnoci 10. června, poté bude cena 1980,- Kč) 

Bonusy, které vám pomohou zkrátit čekání na kurz:

#BONUS č. 1

Jóga pro každý den

"Natočila jsem pro vás dvacetiminutovou jógu pro každý den. Ráno pro vás může být toto cvičení příjemným nastartováním, večer vám pomůže zklidnit vaši mysl a zrelaxovat tělo po celodenní námaze. Milé dámy, nechte se vést..."  Oli

#BONUS č. 2

Role muže v partnerství

"Jako 2. bonus od nás dostanete záznam on-line poradny, kde jsme odpovídali na konkrétní otázky týkající se role muže v partnerství. Během čekání na zahájení Letního kurzu pro ženy se můžete nechat inspirovat zamyšlením nad tématy, která může řešit každý z nás..." Milan

#BONUS č. 3

Role ženy v partnerství

"Jako 3. bonus máme pro vás záznam on-line poradny s tématem Role ženy v partnerství, kde jsme odpovídali na konkrétní otázky. Můžete zde najít mnoho zamyšlení, která vám pomohou lépe pochopit, co vše trápí ženy v soužití s muži." Milan

 

Všechny tyto 3 bonusy získáte ZDARMA.

Dostanete se k nim IHNED po zaplacení.

Změna je možná! Víte, čím jsem si prošla já?

nemám čas

Jak najít energii pro změnu, když je toho na vás moc? Když jsem začala vyhrávat ve sportovním aerobiku, z podceňované holčičky, na kterou trenérky celé dětství nadávaly, jak je tlustá, se stala mediální hvězda.

Navenek veselá usměvavá žena, uvnitř stále nesebevědomá holčička, která se snaží všem dokázat, že “na to má”. Přes veškerý úspěch jsem zažívala období, které bych zpětně nikomu nepřála.

V mých 27 letech mi zemřela maminka. Nedočkala se ani své vnučky… Nikdo mi nepomáhal a já cítila, jak jsem na všechno sama. Jela jsem v každodenním zápřahu, pracovala ve fitku, vedla každý den tréninky sportovců, vysílala v televizi, o víkendech objížděla republiku a organizovala zájezdy k moři.

Do toho všeho jsem byla maminkou, starala se o domácnost “all inclusive”, oslavy, setkání s přáteli, organizace rodiny… Žádné ženě asi nemusím popisovat, že se to nedá vydržet bez následků.

Kdo nezná ten kolotoč?

Po dobu 11 let, kdy jsme měli první fitko, jsem neznala dovolenou, kromě jednoho týdne v zimě na lyžích. Zatímco v létě ostatní cvičitelé odpočívali, já byla zodpovědná za placení obrovského nájmu.

Tak jsem cvičila za ostatní, a protože to nestačilo, dotovala jsem letní měsíce ještě z peněz ze svých akcí, které jsem dělala o víkendech. Do toho mi umřel i tatínek a já zůstala zcela bez podpory.

Ve stejném roce přišly povodně (2002) a fitko na břehu Vltavy skončilo téměř pod vodou. Byli jsme bez peněz a já musela o to více pracovat. Celou dobu jsem toužila po dalším dítěti, vyskočit z toho kolotoče, být doma, starat se o rodinu, péct buchty, pěstovat bylinky.

Když jsme se po čase vzpamatovali z povodní, začali jsme znovu od začátku vítat každého klienta. Jenže do dvou let přišla rekonstrukce budov okolo nás, byla uzavřená cesta, která nás odřízla od lidí.

Nikdo se neptal, lidé se k nám dostali jen obtížně, spoustu z nich to vzdalo a raději začalo chodit do nově vznikajících světových řetězců. V této krizi jsem otěhotněla…

Byla jsem šťastná čekající maminka, ale na druhé straně ztrápená situací. Aby toho nebylo málo, tak ve stejné době začali společníci otevírat další dvě fitness centra s mým jménem.

Porodila jsem krásnou zdravou holčičku, přestěhovala se do domečku u lesa, jenže veškerý strach a nejistota mi neumožnily být šťastná. Jedno fitko postupně krachovalo, další dvě se teprve vzmáhaly, docházely peníze a úplně moje síly.

Únava ze zodpovědnosti si vzala svou daň

Nastalo období, kdy jsem se potýkala s obrovskou únavou, zodpovědnosti za děti, za finance, za fitka, neměla jsem energii na přátele, na příbuzné, na nic…Neměla jsem radost ze života a pořád ji hledala někde zvenčí.

Před 40 rokem vypovědělo službu mé tělo vleklými nespavostmi a já se do toho začala obviňovat, že jsem selhala na všech frontách a nejsem normální. Vyčítala jsem si léky, které jsem brala na spaní a na uklidnění, utíkala k práci, k potlesku na podiu a stále jen čekala, že bude lépe.

Doprovázel mě každodenní strach ze všeho, na co snad vzpomenu: ze selhání, z neúspěchu, nedostatku peněz, z komunikace s manželem, udělat kroky v životě. Svou hodnotu jsem vnímala ve výkonu. Cítila jsem se provinilá, když jsem měla den volna.

Bojovala jsem s prokrastinací. Trpěla jsem, že fitka nesou mé jméno a já ve svém vytížení s nimi nemám šanci držet krok. Protože chyběly peníze, vzala jsem každou práci, i když mi nedávala smysl ani radost. A přitom děti vyrůstaly a viděly nešťastnou mámu….

Kolik dnů v roce vstáváte s radostí?

Nějaký čas mi trvalo, než jsem se přestala litovat, “libovala” si v roli oběti a často si jen u kafíčka stěžovala kamarádkám. Roky jsem byla na antidepresivech a cítila se alespoň trochu lépe. Nevěděla jsem co s tím, jen se obviňovala, že jsem pořád nespokojená.

Televizní seriály jsem vyměnila za knihy o životě, a začala uvědomovat, že není normální být unavená, nespokojená, utíkat a stále něco hledat nebo na něco čekat.

Nejsilnější moment byl ten, když jsem si na přednášce Milana Studničky odpověděla na jeho otázku “ Kolik dní v roce vstáváte s radostí, s natěšením?” Panečku….A tak jsem začala…

Jde to změnit

Vzala tužku a papír a psala a psala. Dělala všechny úkoly, které jsou třeba na odstranění strachu. Kreslila nástroje na srovnání myšlenek, co mi bere energii, kam se chci dostat…. Za nějaký čas přišlo uvědomění, narůstala vnitřní síla a já vykročila.

Na cestu, která mi začala měnit život. K radosti, ke svobodě, k energii, k většímu smyslu, k lásce … Začala jsem dělat změny a jsem na cestě, která je úžasná… Jsem zpět radostnou maminkou pro své děti…

Co považuji v současnosti za největší úspěchy?

 • mám upřímný a krásný vztah s dětmi, dokázala jsem navázat důvěru s dcerkou v pubertě a s dospělým synem, kteří roky zažívali unavenou a plačící maminku,
 • velmi jsem zapracovala na strachu, který mne neuvěřitelně paralyzoval v mnoha sférách života, 
 • změnil se mi žebříček hodnot o 180 stupňů, od materiálních potřeb po potřeby kontaktu s přáteli a rodinou,
 • co považuji pro sebe jako pro ženu velmi důležité je fakt, že jsem přestala lpět na přílišném líčení, načesávání, nošení vysokých podpatků, na častém kupování oblečení, celkově jsem se v tomto smyslu velmi uvolnila a osvobodila,
 • dokáži bez afektu a v klidu říct co se mi nelíbí, přestala jsem se obhajovat, argumentovat, poučovat své děti a daleko více se zajímat o druhé,
 • velmi účinnými technikami jsem se vyrovnala s minulostí a začala mnohem více a s větší energií prožívat současnost,
 • díky vnímání příběhů každého člověka okolo mne jsem přestala soudit druhé, což mi dříve bralo hodně energie,
 • udělala jsem zásadní pracovní změny, na které jsem dříve neměla odvahu a po 20 letech opustila fitness centra, která mě vysilovala,
 • pochopila jsem, že je mnohem důležitější dát svůj čas a pozornost dítěti než výkonům na poli pracovním či v domácnosti,
 • pochopila jsem, jak je nesmírně důležité být tím správným vzorem pro své děti a dokázat se jim za mnohé z minulosti omluvit, považovat je za rovnocenné partnery a nebrat jim zodpovědnost za jejich život,
 • jsem šťastná za to, že se mi vrací energie, má práce a vše, co dělám, mi dává smysl a silně si uvědomuji, že mám v životě tu největší zodpovědnost hlavně za mé děti a sama ze sebe.
Mé děti Michal a Adélka

Možná máte nějaké otázky ke kurzu

Jak a kde to bude probíhat?

Celý trénink bude probíhat on-line. Po zaplacení vám na e-mail dojdou odkazy. Nemusíte fyzicky nikam chodit.

Jak dlouho to bude trvat?

Celý program bude trvat 10 týdnů od začátku vysílání. Už teď po zaplacení můžete jít do naší uzavřené skupiny a shlédnout bonusy, které máte k tomuto tréninku.

Co když to naživo nestihnu?

To vůbec nevadí. Podíváte se na záznamy, který budete mít k dispozici na facebooku,. Připraveny budou i ve formátu MP3, aby se daly poslouchat i během cestování.

Co k tomu budu potřebovat?

Stačí papír a tužka, nebo nějaký zápisník. Plus samozřejmě váš čas a energie 🙂

Co když mi to vůbec nic nedá?

Pokud vám to nic nedá, tak nám napište na [email protected], pošlete nám svoje vyplněné jednotlivé úkoly a my vám pošleme vaše peníze zpátky. A navíc i dobrou bonboniéru.

Organizační záležitosti

Organizace: Po zaplacení budete mít ihned přístup k bonusům. Vysílat začneme 28.6. od 21:00 (a poté dle harmonogramu)  v soukromé facebook skupině. Budete moci pokládat otázky a dostávat odpovědi.

Čas: Živá vysílání budou začínat v 21:00 (vždy v neděli). Záznamy budou k dispozici. Záleží jen na vás, zda budete sledovat naživo nebo poté ze záznamu. Máte to ve svých rukou.

Cena: 990 Kč

Přístup: Obsah je pro vás přístupný po dobu 1 roku. Dle našich zkušeností je to dostatečně dlouhá doba na změnu a převedení poznatků do vlastního života. Život utíká, opravdu není na co čekat.

Nejste v tom sama!

Každý rok si ve své praxi vyslechnu okolo tisíce lidských příběhů. Stovky žen mi vypráví o své vyčerpanosti, o hádkách v rodině, o křikuneshodách s partnerem. A já jim ukazuji nástroje, jak si z těchto témat dokázat pomoct. Tyto nástroje jsou základem pro náš Letní kurz pro ženy, které chtějí udělat v životě změnu a nechtějí prožívat:

 • Časté psychické vypětí a pocit vyčerpání
 • Trvalou životní nespokojenost a ztrátu životní radosti
 • Pocit nefunkčního vztahu, ve kterém skřípe komunikace
 • Občaný pocit nezvládání výchovy svých dětí...

 

Já jsem na to přišla téměr v 50 letech, vy můžete daleko dříve...

nemám čas
Olinka Šípková, maminka, žena, expert Dovychovat

Vyplňte svou objednávku zde:

Co všechno získáte:

 • Letní kurz pro ženy za 990 Kč
 • Bonus #1 - Jóga pro každý den 
 • Bonus #2 - Role muže v partnerství 
 • Bonus #3 - Role ženy v partnerství 
Maminka, žena a expertka Dovychovat

Olinka Šípková

Vaše platba je v bezpečí

Používáme zabezpečenou platební bránu ThePay

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Co na sobě můžete pozorovat po skončení Letního kurzu pro ženy?

 • Při konfliktech budete postupovat mnohem laskavěji a přitom důsledněji… čímž dokážete nastavit hranice druhým i svým dětem. 
 • Budete v sobě cítit daleko větší klid… proto dokážete na zátěžové situace reagovat s větším nadhledem a úsměvem na tváři.
 • Naučíte se komunikovat nepříjemná témata… nebudete mít v sobě strach komunikovat a nebudete v sobě dusit vztek jako v minulosti.

Co získáte, pokud máte děti?

 • Doma se uvolní atmosféra… děti budou mnohem více vnímavější k tomu, co se vám líbí a nelíbí
 • Děti budou sdílnější ve svých prožitcích… významně se může prohloubit vaše vzájemná důvěra
 • Děti se mohou začít mnohem více svěřovat se svými problémy… což je nejlepší prevencí proti negativním společenským vlivům (drogy, alkohol nebo predátoři na internetu)

Pojďte vystoupit ze začarovaného kruhu a začněte u sebe!

Naše "100% čokoládová" garance -

Zbláznili jsme se?

Chceme to pro vás udělat co nejjednodušší, jak to jenom jde...

S koupí Letního kurzu pro ženy vůbec nic neriskujete. Máte naši 10 týdenní garanci vrácení peněz. 

Tzn. jakmile začneme vysílat 28.6., začíná běžet garance. Můžete si jednotlivé večery projít, sledovat on-line vysílání, aplikovat techniky a metody ve svém životě.

Pokud usoudíte, že vám to vůbec nic do života nepřinese, napište nám na [email protected] a pošlete nám vyplněné úkoly jednotlivých večerů. My vám pak peníze vrátíme bez jakýchkoli dalších dotazů. 

Za naší prací si 100% stojíme a víme, jak ohromnou hodnotu a změnu mohou přinést do vašeho života (pokud je aplikujete). Proto říkáme, kupte si Letní kurz pro ženya vyzkoušejte ho, protože opravdu nic neriskujete.

NAVÍC.

Pokud budete vnímat, že vás letní kurz pro ženy neobohatí a do života vám nic nedá, pro každou z vás, která požádá o vrácení peněz a pošle nám zpracované úkoly, jako bonus pošleme srdíčkovou bonboniéru

Z našich zkušeností s klienty plyne, že práce na sobě není pro každého.

Kurz NENÍ pro vás pokud:

 • máte tisíce výmluv, proč změna není možná
 • záleží vám hlavně na slovech, nikoli na činech
 • je vám lhostejné, jak budete žít v budoucnosti

VSTUPTE pokud:

 • cítíte, že je nutná změna, aby vám bylo lépe
 • vnímáte, že je potřeba začít TEĎ a nečekat AŽ
 • chcete být vzorem pro vaše okolí

Pojďte vystoupit ze začarovaného kruhu

a začněte u sebe