Jste často unavená, bez energie

a životní radosti?

Společně s Milanem Studničkou vám prozradíme,

co většině žen bohužel uniká...

Děláte často pro rodinu první poslední?

Ale mnohdy…

 • Nevíte, kde vzít na vše energii a cítíte se naprosto vyčerpaná?
 • Nemáte na sebe čas?
 • Ve vaší domácnosti není vaše snaha tolik vidět. Všichni berou jako samozřejmost věci, které pro ně děláte a zařizujete.
 • Partner vás neocení, nebo pokud ho nemáte, tak není nikdo, kdo by alespoň řekl: "Děkuji, moc si vážím toho, co pro nás všechny děláš." 
 • Partner o vás nemá zájem. Mnohdy se vrací večer z práce, zasedne k večeři a ani se vás nezeptá, jak jste se měla.
 • Jste na většinu věcí sama a nevíte, kde brát sílu na to, být veselá a nad věcí.
 • Při opakované hádce mezi dětmi nebo s partnerem bouchnete jako papiňák.
 • Vyčítáte si, že jste opět zakřičela...

V duchu si možná říkáte : “Opravdu takhle chci žít?” 

Je vám líto, že vy investujete tolik energie, námahy a času do celé rodiny a nedostává se vám téměř nic zpět. Ale jak vystoupit z toho začarovaného kruhu ven?

Nejste v tom sama!

Mnoho žen chce změnit svůj život k lepšímu. Vyčerpanost, hádky, křik, neshody s partnerem, frustrace, neschopnost být důsledná a přitom laskavá?  To jsou všechno problémy, které ženy dennodenně zažívají.

Nevyhýbají se téměř nikomu... ženy se to naučily zvládat, protože si řekly, že to musí "stůj co stůj zvládnout."

Ale za jakou cenu? 

 • Psychické a fyzické zdraví pro ženy mnohdy není prioritou... a poté na to doplácí zhoršeným zdravím a životní nespokojeností.
 • Zůstávají v nefunkčních vztazích kvůli dětem... ale děti to přesto v dospělosti vůbec neocení. Spíše naopak.
 • Hádky mezi dětmi jim přerůstají přes hlavu a často je řeší křikem... poté je trápí výčitky.

Není to vaše chyba...

Naše vzory v rodině nám na jednu stranu ukazovaly, jak zvládnout v domácnosti úplně vše (někdy však ani to ne) - mít navařeno, uklizeno... udělat témeř vše pro členy domácnosti na úkor sebe.

Na druhou stranu nám neukázaly:

 • Jak si najít partnera pro skutečně harmonický vztah.
 • Co dělat v životě, aby nás to naplňovalo a doma byla pohoda.
 • Jak s nadhledem řešit nepříjemné situace.

A není to ani jejich chyba, protože jim to také nikdo neukázal.

Veškeré snahy o změnu

jsou často nepovedené či nejsou trvalé…

 

Dokud se nenaučíte Metodu laskavé důslednosti™

(k sobě i k druhým).

Jen si představte, jaké by to bylo:

 • Máte čas na sebe... věnujete se také tomu, co vás baví a čerpáte z toho energii.
 • Máte ve svém životě partnera, který s vámi komunikuje, podporuje vás… cítíte se opravdu šťastná a každý den usínáte s úsměvem na tváři.
 • nejste na vše sama... partner i děti se zapojují do domácích prací.
 • Doma si užíváte pohodu a radost... a konečně cítíte, že žijete život, jaký jste si přála. 
 • Křik se stal minulostídomov proslunil dětský smích, jste laskavá a přesto důsledná maminka a žena.
konflikty

I vy dokážete být žena, kterou si rodina cení - milující, laskavá ale zároveň i ta, která se umí ozvat a nenechá na sobě dříví štípat.

Možná si teď říkáte: "Je vůbec možné to takhle zažívat? Je to vůbec reálné?" Možná jste se dívala na romantické filmy, ve kterých to vypadalo tak krásně. Ale pak se podíváte na svůj život a zbývají vám oči pro pláč.

Milan Studnička - psycholog, autor Metody laskavé důslednosti™. Spoluautor knihy "Každá bolest má svou příčinu" a autor knihy "Pohodové rodičovství".

Olinka Šípková - mentální koučka přednášející na téma strach, změna a energie v projektu Dovychovat. Lektorka aerobiku a jógy.

Chápu vaši skepsi. Taky bych ji měl, kdybych byl na vašem místě. Za 7 let praxe (kdy jezdím do rodin, přednáším po celé ČR a mám osobní konzultace) jsem vyslechl stovky příběhů mých klientek.

A s klidným svědomím vám mohu říct: „Nemůžete za to."

Chodí za mnou maminky, které jsou mnohdy vyčerpané z rodinného nastavení a jsou odhodlané měnit rodinnou situaci. Často si připadají samotné. Když něco vyřeší, objeví se hned něco dalšího. A po pár konzultacích dokáží svým laskavě důsledným přístupem změnit klima v domácnosti. 

I proto jsme pro vás s Olinkou Šípkovou na základě našich zkušeností připravili on-line kurz, kde se budeme věnovat nejen Metodě laskavé důslednosti™.

Proč on-line? Naše časové kapacity jsou velmi omezené. Sám jsem táta 13letého chlapce, školím, přednáším, vystupuji v médiích a osobní konzultace  mám zarezervované na několik týdnů dopředu. 

Olinka Šípková má 2 děti, předcvičuje a rovněž poskytuje konzultace.

Navíc, on-line výuka je velmi efektivní, neboť můžete studovat, kdy máte čas a nemusíte se nikomu přizpůsobovat (a nikam cestovat).

Z naší bohaté praxe víme, co ženám pomáhá a chceme to sdílet i s vámi. Abyste byly radostnější a spokojenější s dětmi i partnerem.

Naučte se vykročit ze začarovaného kruhu starostí a zodpovědností. A začněte u sebe!

Věnujte čas a energii sobě (ale jinak, než si většina myslí), abyste ji mohla poté věnovat dětem, rodině i partnerovi a to díky Metodě laskavé důslednosti™

Čas letí, děti rostou a opravdu není na co čekat. 

Možná si říkáte:
"Ale já nemám čas pro sebe, partnera ani pořádně pro děti..."
 • chcete v rodině pozitivní změny (ale nemáte na sebe pořádně čas)
 • očekáváte, že partner bude mít víc času na rodinu (ale mnohdy nemáte energii být na něj milá a trápí vás pocity křivdy, že na vás zapomíná)
 • zbytek rodiny žije jako v luxusním 5* hotelu, potřebujete, aby se druzí více zapojili (ale uvnitř víte, že je to vaše volba, že za ně vše děláte)
 • chcete, aby se partner více zapojoval do výchovy (ale on o to nemá téměř zájem)
 • stěžujete si, že se vaše děti hádají a nemáte klid (ale sama v sobě máte napětí a občas křičíte, možná občas dítě plesknete)
 • neumíte být důsledná (a děti vám skáčou doslova po hlavě)
Pokračovat v něčem, co nefunguje, je otázkou naší volby.

Z nefunkčního vztahu mnoho lidí (často žena) neumí odejít a někdo zas (povětšinou muž) chce utéct pryč. Což ukazují i statistiky v ČR - máme více než poloviční rozvodovost. 

Pokud vám někdo nevysvětlí principy Metody laskavé důslednosti™, tak se v tomto kruhu budete točit jako křeček v kolečku... Dokud se nerozhodnete s tímto stavem konečně už něco udělat!

Pokud je rodinná pohoda vaší prioritou, čas si najdete.

A změníte svůj přístup.

Tak jednoduché to je.

A my vám jen chceme říci: "Jde to!" A stovky našich klientek to potvrzují…

Jen musíte vědět, jak konkrétně na to.

Jak se mi podařilo dostat ze stresů

k životní radosti?

Jak najít energii pro změnu, když je toho na vás moc?

Když jsem začala vyhrávat ve sportovním aerobiku, z podceňované holčičky, na kterou trenérky celé dětství nadávaly, jak je tlustá, se stala mediální hvězda.

Navenek veselá usměvavá žena, uvnitř stále nesebevědomá holčička, která se snaží všem dokázat, že “na to má”. Přes veškerý úspěch jsem zažívala období, které bych zpětně nikomu nepřála.

V mých 27 letech mi zemřela maminka. Nedočkala se ani své vnučky… Nikdo mi nepomáhal a já cítila, jak jsem na všechno sama.

Jela jsem v každodenním zápřahu, pracovala ve fitku, vedla každý den tréninky sportovců, vysílala v televizi, o víkendech objížděla republiku a organizovala zájezdy k moři.

Do toho všeho jsem byla maminkou, starala se o domácnost “all inclusive”, oslavy, setkání s přáteli, organizace rodiny… Žádné ženě asi nemusím popisovat, že se to nedá vydržet bez následků.

Kdo nezná ten kolotoč?

Po dobu 11 let, kdy jsme měli první fitko, jsem neznala dovolenou, kromě jednoho týdne v zimě na lyžích. Zatímco v létě ostatní cvičitelé odpočívali, já byla zodpovědná za placení obrovského nájmu.

Tak jsem cvičila za ostatní, a protože to nestačilo, dotovala jsem letní měsíce ještě z peněz ze svých akcí, které jsem dělala o víkendech. Do toho mi umřel i tatínek a já zůstala zcela bez podpory.

Ve stejném roce přišly povodně (2002) a fitko na břehu Vltavy skončilo téměř pod vodou. Byli jsme bez peněz a já musela o to více pracovat. Celou dobu jsem toužila po dalším dítěti, vyskočit z toho kolotoče, být doma, starat se o rodinu, péct buchty, pěstovat bylinky.

Když jsme se po čase vzpamatovali z povodní, začali jsme znovu od začátku vítat každého klienta. Jenže do dvou let přišla rekonstrukce budov okolo nás, byla uzavřená cesta, která nás odřízla od lidí.

Nikdo se neptal. Lidé se k nám dostali jen obtížně, spousta z nich to vzdala a raději začala chodit do nově vznikajících světových řetězců. V této krizi jsem otěhotněla

Byla jsem šťastná čekající maminka, ale na druhé straně ztrápená situací. Aby toho nebylo málo, tak ve stejné době začali společníci otevírat další dvě fitness centra s mým jménem.

Porodila jsem krásnou zdravou holčičku, přestěhovala se do domečku u lesa, jenže veškerý strach a nejistota mi neumožnily být šťastná. Jedno fitko postupně krachovalo, další dvě se teprve vzmáhaly. Docházely peníze a úplně moje síly.

Únava ze zodpovědnosti si vzala svou daň

Nastalo období, kdy jsem se potýkala s obrovskou únavou, zodpovědností za děti, za finance, za fitka, neměla jsem energii na přátele, na příbuzné, na nic…Neměla jsem radost ze života a pořád ji hledala někde zvenčí.

Před 40 rokem vypovědělo službu mé tělo vleklými nespavostmi a já se do toho začala obviňovat, že jsem selhala na všech frontách a nejsem normální. Vyčítala jsem si léky, které jsem brala na spaní a na uklidnění, utíkala k práci, k potlesku na podiu a stále jen čekala, že bude lépe.

Doprovázel mě každodenní strach ze všeho, na co snad vzpomenu: ze selhání, z neúspěchu, nedostatku peněz, z komunikace s manželem... Strach udělat nové kroky ve svém životě. Svou hodnotu jsem vnímala ve výkonu. Cítila jsem se provinilá, když jsem měla den volna.

Bojovala jsem s prokrastinací. Trpěla jsem, že fitka nesou mé jméno a já ve svém vytížení s nimi nemám šanci držet krok. Protože chyběly peníze, vzala jsem každou práci, i když mi nedávala smysl ani radost. A přitom děti vyrůstaly a viděly nešťastnou mámu….

Kolik dnů v roce vstáváte s radostí?

Nějaký čas mi trvalo, než jsem se přestala litovat, “libovala” si v roli oběti a často si jen u kafíčka stěžovala kamarádkám. Roky jsem byla na antidepresivech a cítila se díky nim alespoň trochu lépe. Nevěděla jsem co s tím, jen se obviňovala, že jsem pořád nespokojená.

Televizní seriály jsem vyměnila za knihy o životě, a začala si uvědomovat, že není normální být unavená, nespokojená, utíkat a stále něco hledat nebo na něco čekat.

Nejsilnější moment byl ten, když jsem si na přednášce Milana Studničky odpověděla na jeho otázku “Kolik dní v roce vstáváte s radostí, s natěšením?”  Panečku….A tak jsem začala…

Jde to změnit!

Vzala jsem tužku a papír a psala a psala. Dělala jsem všechny úkoly, které jsou třeba na odstranění strachu. Kreslila jsem nástroje na srovnání myšlenek, co mi bere energii, kam se chci dostat…. Za nějaký čas přišlo uvědomění, narůstala vnitřní síla a já vykročila.

Vykročila jsem na cestu, která mi začala měnit život. K radosti, svobodě, energii, většímu smyslu života, k lásce… Začala jsem dělat změny a stále jsem na cestě, která je úžasná… Jsem zpět radostnou maminkou pro své děti.

Co považuji v současnosti za největší úspěchy?

 • mám upřímný a krásný vztah s dětmi, dokázala jsem navázat důvěru s dcerkou v pubertě a s dospělým synem, kteří roky zažívali unavenou a plačící maminku
 • velmi jsem zapracovala na strachu, který mne neuvěřitelně paralyzoval v mnoha sférách života 
 • změnil se mi žebříček hodnot o 180 stupňů, od materiálních potřeb po potřeby kontaktu s přáteli a rodinou
 • co považuji pro sebe jako ženu velmi důležité je fakt, že jsem přestala lpět na přílišném líčení, načesávání, nošení vysokých podpatků, na častém kupování oblečení, celkově jsem se v tomto smyslu velmi uvolnila a osvobodila
 • dokáži bez afektu a v klidu říct, co se mi nelíbí, přestala jsem se obhajovat, argumentovat, poučovat své děti a daleko více se začala zajímat o druhé
 • velmi účinnými technikami jsem se vyrovnala s minulostí a začala mnohem více a s větší energií prožívat současnost
 • díky vnímání příběhů každého člověka okolo mne jsem přestala soudit druhé, což mi dříve bralo hodně energie
 • udělala jsem zásadní pracovní změny, na které jsem dříve neměla odvahu a po 20 letech opustila fitness centra, která mě vysilovala
 • pochopila jsem, že je mnohem důležitější dát svůj čas a pozornost dítěti než výkonům na poli pracovním či v domácnosti
 • pochopila jsem, jak je nesmírně důležité být tím správným vzorem pro své děti a dokázat se jim za mnohé z minulosti omluvit, považovat je za rovnocenné partnery a nebrat jim zodpovědnost za jejich život
 • jsem šťastná za to, že se mi vrací energie, má práce a vše, co dělám, mi dává smysl a silně si uvědomuji, že mám v životě tu největší zodpovědnost hlavně za své děti a sama ze sebe
Olinka Šípková

Ženy, které po spolupráci s námi zaznamenaly nejlepší výsledky a posuny v životě, nalezly rovnováhu mezi laskavostí a důsledností. 

Je klíčové být:

laskavá k sobě i k druhým

a ZÁROVEŇ

být důsledná k sobě i k druhým.

Je nejvyšší čas se to naučit, protože každým okamžikem přicházíte o rodinnou pohodu.

Vše je spojené se vším -

osobní rozvoj, partnerství a výchova

Naše klientky se velmi často pohybují v začarovaném kruhu, kdy jdou za své limity ve snaze utáhnout domácnost a děti (mnohdy i partnera, který se často jen "veze"), prožívají tlak, jsou často vyčerpané a ve stresu, nemají podporu svého partnera nebo nemají životního partnera vůbec…

Na konzultaci často vyplyne na povrch, že mnohdy nejsou k sobě laskavé a ani důsledné. Jejich nezpracovaná životní témata je vždy doženou. Je to doslova začarovaný kruh.

A jak z toho ven?

Základem je osvojit si Metodu laskavé důslednosti™ k sobě samotné, ale i k druhým:

 • Je třeba pojmenovat, co je potřeba změnit a udělat první kroky.
 • Nutné je zpracovat svoji minulost, odstranit strachy, posílit sebevědomí a také se zbavit tlaku na výkon.
 • Porozumět rozdílným principům žen a mužů a rozdílného přístupu výchovy chlapců a dívek.
 • Pochopit, jak k sobě i druhým přistupovat laskavě a důsledně zároveň.
 • Je třeba pochopit základní principy laskavé komunikace.

Pokud se rozhodnete vykročit ze začarovaného kruhu a začnete používat principy laskavé důslednosti a dodržíte techniky a postupy, budete doma mít radost a pohodu v daleko větší míře než v současnosti.

Co říkají absolventky

Letního kurzu pro ženy 2020?

Co na sobě pozorují ženy (které na sobě zapracovaly) a aplikovaly

Metodu laskavé důslednosti™ do života:

 • Při konfliktech postupují laskavě a přitom důsledněčímž nastaví hranice druhým i svým dětem. 
 • Vnímají v sobě daleko větší klidproto dokáží na zátěžové situace reagovat s větším nadhledem a úsměvem na tváři.
 • Naučí se komunikovat nepříjemná témataproto v sobě nemají strach říct, co je trápí a nedusí v sobě vztek jako v minulosti.

Co pozorují na dětech?

 • Doma se uvolnila atmosféraděti ví, co si mohou dovolit a kam až mohou zajít.
 • Děti jsou sdílnější ve svých prožitcích… prohlubuje se vzájemný důvěrný vztah.
 • Děti se začínají daleko více svěřovat se svými problémyto je nejlepší prevencí proti negativním vlivům (drogy, alkohol nebo predátoři na internetu).
Jaký by to byl pocit kdybyste to zažívala i vy?
 • Kdyby vás muž neshazoval a podporoval vaši roli ženy?
 • Kdyby děti byly radostné a šťastné?
 • Kdybyste přestala všechno táhnout a předala zodpovědnost i druhým.

Co kdybychom vám teď a tady dali slovo, že vám můžeme pomoci? Protože na tom není nic těžkého, když víte, jak na to…a dodržíte principy Metody laskavé důslednosti™.

Proto vám chceme s radostí představit náš vylepšený:

LETNÍ KURZ PRO ŽENY

aneb už nebuďte vyřízená máma

Jak vám pomůže k mnohem větší pohodě v životě, vztazích a výchově?

Strávíme společně 4 měsíce (začínáme 27. června), během kterých vám krok za krokem ukážeme praktické nástroje a postupy, jak získat mnohem větší pohodu a životní radost v sobě, v partnerství a ve výchově dětí.

 

Letní kurz pro ženy je rozdělen do 3 hlavních částí:

Část 1 -  Já a moje témata

1. LEKCE: S čím chci přes léto pohnout?

Během prvního týdne si každá účastnice může uvědomit a popsat, s čím konkrétním chce během kurzu „pohnout.“ Provedeme vás nástrojem, který vám umožní popsat vaše největší životní bolesti a trápení.

2. LEKCE: Jaké budou moje kroky?

Druhý týden si ukážeme konkrétní cestu, jak si nastavit své vlastní kroky vedoucí ke změně… Chceme-li totiž někam dojít, musíme vidět svou cestu.

3. LEKCE: Proč žít se strachem, když to jde i jinak?

Řada našich klientek prožívá ve svém životě strach. Strach ovlivňuje naše rozhodování, naše každodenní vnímání i chování, dokonce i náš zdravotní stav. Strach je špatný rádce, který nám brání ve změnách. Proto si během třetího týdne ukážeme, co s ním.

4. LEKCE: Ženy a tlak na výkon, sebevědomí a ženská zodpovědnost

Mnohé ženy mají nízké sebevědomí, cítí velkou zodpovědnost, tlačí na sebe a svůj „výkon“. Jenže v tomto naladění stabilní životní radost nezískají. Čtvrtý týden se zaměříme na objevení vnitřní svobody a uvědomění si své úžasné hodnoty.

5. LEKCE: Porovnávání a souzení

Pátý týden se zaměříme na bolest ženského porovnávaní. Ukážeme si, jak z této pasti vyskočit pryč, abychom se už nemusely trápit tím, jestli jsme lepší/horší než kterákoli jiná..

Každá z nás se potřebuje občas zastavit...

Šestý letní týden se zastavíme, necháme prostor pro vnímání předchozích témat, pro odpovědi a velkou podporu pro každou z vás. Necháme prostor pro sdílení AHA momentů, vašich postřehů i témat, se kterými budete chtít během vysílání pomoci.

Část 2 -  Já a moje vztahy

6. LEKCE: Jak se naučit odpouštět a vypořádat se s minulostí

Minulost je jako koule u nohy, která nás limituje při každém našem kroku. A protože každý vztah (s rodiči, přáteli i partnery) může přinést radosti, ale i bolesti, je potřeba umět se s těmito bolestmi vypořádat. Jak na to si ukážeme v sedmém týdnu.

7. LEKCE: Jak pochopit mužský svět?

Pro mnohé ženy jsou muži nepochopitelným oříškem. Iritují je, otravují, znejisťují… Osmý týden si budeme vyprávět o tom, proč jsou muži tak jiní a co všechno nám pochopení mužského přístupu k životu může přinést.

8. LEKCE: Jak komunikovat, co se mi nelíbí?  

Vztah nerozbije vzdálenost, ale nekomunikace. Řada párů se rozchází či rozvádí právě proto, že nedokázali komunikovat. Někde se křičí, jinde se mlčí. Někde je snaha věci řešit až moc, někde se neřeší vůbec nic. Proto si ukážeme, jak komunikovat témata, která nás trápí a jak přijmout to, že se druhému na nás něco nelíbí.

9. LEKCE: Jak komunikovat, když se nemůžeme shodnout?

Čím více nahlas lidé mluví, tím méně se slyší. Řada z nás nedokáže mluvit v „klidu“ o důležitých tématech s druhými lidmi. Proto budeme desátý týden pracovat na tom, jak vést skutečný dialog se zájmem a porozuměním, místo hádek a prosazování si své jediné pravdy...

Další zastavení na letní cestě

Opět pro vás máme týden, kdy si společně oddychneme a budeme během vysílání sdílet naše dosavadní cesty kurzem.

Část 3 -  Maminka ve výchově

10. LEKCE: Čím ztrácíme důvěru dětí a jak ji opět získat?

Důvěra našich dětí je to nejcennější, co jako rodiče můžeme mít. Lehce se ztrácí a těžce získává zpět. Proto se ve dvanáctém týdnu zaměříme na tento klíčový fenomén, který bohužel řada rodičů silně podceňuje.

11. LEKCE: Jak předávat dětem zodpovědnost?

Řada maminek cítí zodpovědnost za své děti až do dospělosti, což je může extrémně vyčerpávat. A právě umění převést zodpovědnosti na dítě je velmi důležitá pro uchování či získání své životní radosti.

12. LEKCE: Jak řešit dětské konflikty?

 
Děti se hádají. Hádají se se sourozenci, s vrstevníky a mnohdy i s rodiči. Jak řešit dětské konflikty si ukážeme během 12. lekce.

Jenže tím naše podpora nekončí...

Oproti loňskému roku jsme přidali mnohem více podpory. Každý čtvrtek může každá z účastnic čerpat naši pomoc v pravidelných poradnách plných sdílení a odpovědí. Máte tedy dalších 18 společných večerů, které mohou využít zejména ty z vás, které potřebují více podpory.

Z toho budou navíc i tréninkové večery komunikačních technik, ve kterých si mohou ty, které budou chtít, zkoušet komunikační strategie s dalšími účastnicemi v malých skupinkách.

Podpůrná vysílání každý čtvrtek:

SPOLEČNÉ SDÍLENÍ

 • 1. 7., 8. 7., 15. 7., 22. 7., 29. 7., 5. 8., 12. 8. a 19. 8., 9. 9. a 16. 9.

SPOLEČNÉ VEČERNÍ NÁCVIKY:

 • 26. 8., 2. 9., 23. 9. a 30. 9.

A ani pak se neloučíme! 

Čekají vás ještě čtyři večery navíc. Celý říjen budete mít na to, klást nám průběžně otázky, na které vám budeme odpovídat v dalších nedělních on-line poradnách. A pak už to bude na vás…

 • 3. října 
 • 10. října 
 • 17. října 
 • 24. října - zakončení Letního kurzu pro ženy

Témata poraden budou určena na základě požadavků skupiny.

Člověk je průměrem 5 lidi,

s kterými tráví svůj čas

Pojďte ho toto léto strávit se stovkami žen na stejné vlně a posuňte se v životě k mnohem větší radosti a pohodě. Pojďte vystoupit ze začarovaného kruhu a začnete u sebe vstupem do Letního kurzu pro ženy.

Přihlášky do Letního kurzu jsou bohužel uzavřené. Níže nám zanechte svůj e-mail. Budeme vás informovat o spuštění dalšího ročníku.

Bonusy v ceně kurzu, které vám pomohou:

#BONUS č. 1

Role ženy v partnerství

 • Jaká je role ženy v partnerství?
 • Jak by měla žena fungovat?
 • Jaké dělá chyby?
 • Co trápí ženy?

Jako 1. bonus od nás dostanete záznam on-line poradny, který vám pomůže lépe pochopit, co vše trápí ženy v soužití s muži.

#BONUS č. 2

Role muže v partnerství

 • Jaká je role muže v partnerství?
 • Jak by měl muž fungovat?
 • Jaké dělá chyby?
 • Co trápí ženy?

Jako 2. bonus od nás dostanete záznam on-line poradny, kde jsme odpovídali na konkrétní otázky.

Všechny tyto 2 bonusy získáte ihned

Dostanete se k nim IHNED po zaplacení.

nemám čas
Maminka, žena a expertka Dovychovat

Olinka Šípková

Vyražte s námi na cestu k větší životní radosti a spokojenosti.

Udělejte pro sebe a svoji rodinu víc za letní prázdniny než za poslední roky.

Je v tom nějaký háček?

Ne, nejsou zde žádné háčky.

Osobní konzultace u nás běžně stojí na hodinu 1 500 Kč. V Letním kurzu pro ženy nás "budete mít k dispozici" živě po dobu 4 měsíců. Při přemýšlení o ceně kurzu jsme chtěli, aby naše know-how bylo dostupné co nejširšímu počtu zájemců o životní změnu.

Není na co čekat, děti rostou, život utíká. 

Naše "100% čokoládová" garance -

Opravdu nic neriskujete.

Chceme to pro vás udělat co nejjednodušší,

jak to jenom jde

S koupí Letního kurzu pro ženy vůbec nic neriskujete. Máte naši 4 měsíční garanci vrácení peněz. 

To znamená jakmile začneme 27.6. vysílat, začíná běžet garance. Můžete si jednotlivé večery projít, sledovat on-line vysílání, aplikovat techniky a metody ve svém životě.

Pokud usoudíte, že vám to vůbec nic do života nepřinese, napište nám na [email protected] a pošlete nám vyplněné úkoly jednotlivých večerů. My vám pak peníze vrátíme bez jakýchkoliv dalších dotazů. 

Za naší prací si 100% stojíme a víme, jak ohromnou hodnotu a změnu můžou přinést do vašeho života (pokud principy aplikujete do svého života a my uděláme vše, abychom vás podpořili). Proto říkáme, kupte si Letní kurz pro ženy a vyzkoušejte ho, protože opravdu nic neriskujete.

NAVÍC.

Pokud budete vnímat, že vás Letní kurz pro ženy neobohatí a do života vám nic nedá, pro každou z vás, která požádá o vrácení peněz a pošle nám zpracované úkoly, jako bonus pošleme srdíčkovou bonboniéru. 

Co říkají účastníce Letního kurzu pro ženy 2020?

Z našich zkušeností plyne,

že práce na sobě není pro každého.

Kurz NENÍ pro vás pokud:

 • máte tisíce výmluv, proč změna není možná
 • záleží vám pouze na slovech, nikoliv na činech
 • je vám lhostejné, jak budete žít v budoucnosti

VSTUPTE pokud:

 • víte, že je nutná změna, aby vám bylo lépe
 • vnímáte, že je potřeba začít TEĎ a nečekat AŽ
 • chcete být vzorem pro své děti

Možná máte nějaké otázky 

Jak a kde to bude probíhat?

Celý Letní kurz pro ženy bude probíhat on-line. Po zaplacení vám na e-mail přijdou odkazy na bonusová videa. Odkaz do soukromé facebookové skupiny vám pošleme pár dnů před začátkem. Nemusíte fyzicky nikam chodit.

Jak dlouho to bude trvat?

Celý Letní kurz pro ženy začne 27. června a poběží 4 měsíce. Už teď po zaplacení můžete zhlédnout bonusy, které máte k tomuto kurzu. Odkaz vám přijde na e-mail po zaplacení.

Co když to naživo nestihnu?

To vůbec nevadí. Podíváte se na záznam, který bude k dispozici v soukromé facebookové skupině.

Co k tomu budu potřebovat?

Stačí papír a tužka, nebo nějaký zápisník. Plus samozřejmě váš čas a energie 🙂

Co když mi to vůbec nic nedá?

Pokud vám to nic nedá, tak nám po skončení napište na [email protected], pošlete nám svoje vyplněné jednotlivé úkoly a my vám pošleme vaše peníze zpátky. A navíc k tomu i čokoládovou bonboniéru.

Co když nemám účet na facebooku?

Doporučujeme si vám založit účet na facebooku pouze pro účely tohoto Letního kurzu pro ženy. Jediné, co po vás budeme chtít je váš e-mail, který uvedete při registraci do této podpůrné skupiny.

Osobní vzkaz od Olinky Šípkové a Milana Studničky

"V životě se nám buď daří nebo získáváme cenné zkušenosti. Tato věta mě provází poslední roky mého života a naprosto zásadně mi převrátila pohled na mé životní chyby a selhání.

Dnes jsem vděčná, že mohu spolupracovat na něčem tak smysluplném, jako je pomoc druhým lidem získávat svou životní radost." Olinka Šípková

"S ženami pracuji v rámci své psychologické praxe už řadu let a bytostně mě naplňuje, když se naučí vnímat svou úžasnou hodnotu ženy díky své jemné laskavosti, místo tvrdé výkonnosti.

Těším se, že vás s Olinkou provedeme úžasnými nástroji, které vám dají sílu zjemnit, postavit se svým životním tématům a udělat v životě změny, které vám pomohou zažívat mnohem více životní radosti." Milan Studnička

"Pokud se však rozhodnete, že "Letní kurz pro ženy" není pro vás, tak to chápeme. Přejeme vám mnoho úspěchu v životě.

Mějte se fajn."

Olinka Šípková a Milan Studnička

nemám čas
Maminka, žena a expertka Dovychovat

Olinka Šípková

Vyražte s námi na cestu vedoucí k životní radosti a pohodě v sobě, partnerství a ve výchově dětí.

Udělejte pro sebe a svoji rodinu víc za letní prázdniny než za poslední roky.

Přihlášky do Letního kurzu jsou bohužel uzavřené. Níže nám zanechte svůj e-mail. Budeme vás informovat o spuštění dalšího ročníku.