Brány do Letního kurzu pro ženy jsou uzavřeny.

Pokud nám zanecháte kontakt, budeme vás informovat jako první o dalším ročníku.

Jste často unavená, bez energie

a životní radosti?

Děláte často pro rodinu první poslední?

Ale mnohdy…

 • Nevíte, kde vzít na vše energii a cítíte se naprosto vyčerpaná?
 • Nemáte na sebe čas?
 • Ve vaší domácnosti není vaše snaha tolik vidět. Všichni berou jako samozřejmost věci, které pro ně děláte a zařizujete.
 • Partner vás neocení, nebo pokud ho nemáte, tak není nikdo, kdo by alespoň řekl: „Děkuji, moc si vážím toho, co pro nás všechny děláš." 
 • Partner o vás nemá zájem. Mnohdy se vrací večer z práce, zasedne k večeři a ani se vás nezeptá, jak jste se měla.
 • Jste na většinu věcí sama a nevíte, kde brát sílu na to, být veselá a nad věcí.
 • Při opakované hádce mezi dětmi nebo s partnerem bouchnete jako papiňák.
 • Vyčítáte si, že jste opět zakřičela...

V duchu si možná říkáte : „Opravdu takhle chci žít?” 

Je vám líto, že vy investujete tolik energie, námahy a času do celé rodiny a nedostává se vám téměř nic zpět. Ale jak vystoupit z toho začarovaného kruhu ven?

Nejste v tom sama!

Společně s psychologem Milanem Studničkou vám prozradíme,
co většině žen bohužel uniká...

Protože není to vaše chyba...

Naše vzory v rodině nám na jednu stranu ukazovaly, jak zvládnout v domácnosti úplně vše (někdy však ani to ne) - mít navařeno, uklizeno... udělat témeř vše pro členy domácnosti na úkor sebe.

Na druhou stranu nám neukázaly:

 • Jak vychovávat děti, abyste z toho nebyla vyřízená.
 • Jak s partnerem vytvořit harmonický vztah.
 • Jak s nadhledem řešit nepříjemné situace.

A není to ani jejich chyba, protože jim to také nikdo neukázal.

Veškeré snahy o změnu

jsou často nepovedené či nejsou trvalé…

Dokud se nenaučíte Metodu laskavé důslednosti™

(k sobě i k druhým).

Jen si představte, jaké by to bylo:

 • Máte čas na sebe... věnujete se také tomu, co vás baví a čerpáte z toho energii.
 • Máte ve svém životě partnera, který s vámi komunikuje, podporuje vás… cítíte se opravdu šťastná a každý den usínáte s úsměvem na tváři.
 • nejste na vše sama... partner i děti se zapojují do domácích prací.
 • Doma si užíváte pohodu a radost... a konečně cítíte, že žijete život, jaký jste si přála. 
 • Křik se stal minulostídomov proslunil dětský smích, jste laskavá a přesto důsledná maminka a žena.
konflikty

Možná si teď říkáte: „Je vůbec možné to takhle zažívat? Je to vůbec reálné?" Jakou cenu by to rpo vás mohlo mít? Cenu jedné letní rodinnné dovolené 70 000 Kč? Možná jste se dívala na romantické filmy, ve kterých to vypadalo tak krásně. Ale pak se podíváte na svůj život a zbývají vám oči pro pláč.

Milan Studnička - psycholog, autor Metody laskavé důslednosti™. Spoluautor knihy „Každá bolest má svou příčinu" a autor knihy „Pohodové rodičovství".

Olinka Studničková Šípková - mentální koučka přednášející na téma strach, změna a energie v projektu Dovychovat. 

Chápu vaší skepsi.

Taky bych ji měl, kdybych byl na vašem místě. Za 7 let praxe (kdy jezdím do rodin, přednáším po celé ČR a mám osobní konzultace) jsem vyslechl stovky příběhů mých klientek.

A s klidným svědomím vám mohu říct: „Nemůžete za to."

Chodí za mnou maminky, které jsou mnohdy vyčerpané z rodinného nastavení a jsou odhodlané měnit rodinnou situaci. Často si připadají samotné. Když něco vyřeší, objeví se hned něco dalšího. A po pár konzultacích dokáží svým laskavě důsledným přístupem změnit klima v domácnosti. 

Nabízíme vám řešení.

I proto jsme pro vás s Olinkou Studničkovou Šípkovou na základě našich zkušeností připravili on-line kurz, kde se budeme věnovat nejen Metodě laskavé důslednosti™.

Proč on-line? Naše časové kapacity jsou velmi omezené. Sám jsem táta 15letého chlapce, školím, přednáším, vystupuji v médiích a osobní konzultace mám zarezervované na několik týdnů dopředu. 

Olinka má 2 děti, předcvičuje a rovněž poskytuje konzultace metodou koučinku.

Navíc, on-line výuka je velmi efektivní, neboť můžete studovat, kdy máte čas a nemusíte se nikomu přizpůsobovat (a nikam cestovat).

Z naší bohaté praxe víme, co ženám pomáhá a chceme to sdílet i s vámi. Abyste byly radostnější a spokojenější s dětmi i partnerem.

Naučte se vykročit ze začarovaného kruhu starostí a zodpovědností. A začněte u sebe!

Věnujte čas a energii sobě (ale jinak, než si většina myslí), abyste ji mohla poté věnovat dětem, rodině i partnerovi a to díky Metodě laskavé důslednosti™

Čas letí, děti rostou a opravdu není na co čekat. 

Možná si říkáte:

„Ale já nemám čas pro sebe, partnera ani pořádně pro děti..."

 • chcete v rodině pozitivní změny (ale nemáte na sebe pořádně čas)
 • očekáváte, že partner bude mít víc času na rodinu (ale mnohdy nemáte energii být na něj milá a trápí vás pocity křivdy, že na vás zapomíná)
 • zbytek rodiny žije jako v luxusním 5* hotelu, potřebujete, aby se druzí více zapojili (ale uvnitř víte, že je to vaše volba, že za ně vše děláte)
 • chcete, aby se partner více zapojoval do výchovy (ale on o to nemá téměř zájem)
 • stěžujete si, že se vaše děti hádají a nemáte klid (ale sama v sobě máte napětí a občas křičíte, možná občas dítě plesknete)
 • neumíte být důsledná (a děti vám skáčou doslova po hlavě)

Pokračovat v něčem, co nefunguje, je otázkou naší volby.

Z nefunkčního vztahu mnoho lidí (často žena) neumí odejít a někdo zas (povětšinou muž) chce utéct pryč. Což ukazují i statistiky v ČR - máme více než poloviční rozvodovost. 

Pokud vám někdo nevysvětlí principy Metody laskavé důslednosti™, tak se v tomto kruhu budete točit jako křeček v kolečku... Dokud se nerozhodnete s tímto stavem konečně už něco udělat!

Pokud je rodinná pohoda vaší prioritou, čas si najdete. A změníte svůj přístup. Tak jednoduché to je. A my vám jen chceme říci: „Jde to!" A stovky našich klientek to potvrzují… Jen musíte vědět, jak konkrétně na to.

Jak se mi podařilo dostat od vyřízené mámy k životní radosti?

Když jsem začala vyhrávat ve sportovním aerobiku, z podceňované holčičky, na kterou trenérky celé dětství nadávaly, jak je tlustá, se stala mediální hvězda.

Přes veškerý úspěch jsem zažívala období, které bych zpětně nikomu nepřála. Navenek veselá usměvavá žena, uvnitř stále nesebevědomá holčička, která se snaží všem dokázat, že „na to má”.

V mých 27 letech mi zemřela maminka. Nedočkala se ani své vnučky… Nikdo mi nepomáhal a já cítila, jak jsem na všechno sama.

Jela jsem v každodenním zápřahu, pracovala ve fitku, vedla každý den tréninky sportovců, vysílala v televizi, o víkendech objížděla republiku a organizovala zájezdy k moři.

Do toho všeho jsem byla maminkou, starala se o domácnost „all inclusive”, oslavy, setkání s přáteli, organizace rodiny… Žádné ženě asi nemusím popisovat, že se to nedá vydržet bez následků.

Bylo toho na mě moc...

Po dobu 11 let, kdy jsme měli první fitko, jsem neznala dovolenou, kromě jednoho týdne v zimě na lyžích. Zatímco v létě ostatní cvičitelé odpočívali, já byla zodpovědná za placení obrovského nájmu.

Tak jsem cvičila za ostatní, a protože to nestačilo, dotovala jsem letní měsíce ještě z peněz ze svých akcí, které jsem dělala o víkendech. Do toho mi umřel i tatínek a já zůstala zcela bez podpory.

Ve stejném roce přišly povodně (2002) a fitko na břehu Vltavy skončilo téměř pod vodou. Byli jsme bez peněz a já musela o to více pracovat. Celou dobu jsem toužila po dalším dítěti, vyskočit z toho kolotoče, být doma, starat se o rodinu, péct buchty, pěstovat bylinky.

Když jsme se po čase vzpamatovali z povodní, začali jsme znovu od začátku vítat každého klienta. Jenže do dvou let přišla rekonstrukce budov okolo nás, byla uzavřená cesta, která nás odřízla od lidí.

Nikdo se neptal. Lidé se k nám dostali jen obtížně, spousta z nich to vzdala a raději začala chodit do nově vznikajících světových řetězců. V této krizi jsem otěhotněla…

Byla jsem šťastná čekající maminka, ale na druhé straně ztrápená situací. Aby toho nebylo málo, tak ve stejné době začali společníci otevírat další dvě fitness centra s mým jménem.

Porodila jsem krásnou zdravou holčičku, přestěhovala se do domečku u lesa, jenže veškerý strach a nejistota mi neumožnily být šťastná. Jedno fitko postupně krachovalo, další dvě se teprve vzmáhaly. Docházely peníze a úplně moje síly.

Únava ze zodpovědnosti si vzala svou daň

Nastalo období, kdy jsem se potýkala s obrovskou únavou, zodpovědností za děti, za finance, za fitka, neměla jsem energii na přátele, na příbuzné, na nic… Neměla jsem radost ze života a pořád ji hledala někde zvenčí.

Před 40 rokem vypovědělo službu mé tělo vleklými nespavostmi a já se do toho začala obviňovat, že jsem selhala na všech frontách a nejsem normální. Vyčítala jsem si léky, které jsem brala na spaní a na uklidnění, utíkala k práci, k potlesku na podiu a stále jen čekala, že bude lépe.

Doprovázel mě každodenní strach ze všeho, na co snad vzpomenu: ze selhání, z neúspěchu, nedostatku peněz, z komunikace s manželem... Strach udělat nové kroky ve svém životě. Svou hodnotu jsem vnímala ve výkonu. Cítila jsem se provinilá, když jsem měla den volna.

Bojovala jsem s prokrastinací. Trpěla jsem, že fitka nesou mé jméno a já ve svém vytížení s nimi nemám šanci držet krok. Protože chyběly peníze, vzala jsem každou práci, i když mi nedávala smysl ani radost. A přitom děti vyrůstaly a viděly nešťastnou mámu….

Kolik dnů v roce vstáváte s radostí?

Nějaký čas mi trvalo, než jsem se přestala litovat, „libovala” si v roli oběti a často si jen u kafíčka stěžovala kamarádkám. Roky jsem byla na antidepresivech a cítila se díky nim alespoň trochu lépe. Nevěděla jsem co s tím, jen se obviňovala, že jsem pořád nespokojená.

Televizní seriály jsem vyměnila za knihy o životě, a začala si uvědomovat, že není normální být unavená, nespokojená, utíkat a stále něco hledat nebo na něco čekat.

Nejsilnější moment byl ten, když jsem si na přednášce Milana Studničky odpověděla na jeho otázku „Kolik dní v roce vstáváte s radostí, s natěšením?” Panečku….A tak jsem začala…

Opravdu to jde změnit

vykročte s námi na cestu, kde je lépe...

Vzala jsem tužku a papír a psala a psala. Dělala jsem všechny úkoly, které jsou třeba na odstranění strachu. Kreslila jsem nástroje na srovnání myšlenek, co mi bere energii, kam se chci dostat… Za nějaký čas přišlo uvědomění, narůstala vnitřní síla a já vykročila.

Vykročila jsem na cestu, která mi začala měnit život. K radosti, svobodě, energii, většímu smyslu života, k lásceZačala jsem dělat změny a stále jsem na cestě, která je úžasná… Jsem zpět radostnou maminkou pro své děti.

Můj život se změnil o 180 stupňů,

představte si, že by se mohl změnit i vám a mohly jste si také říct...

 • mám upřímný a krásný vztah s dětmi, dokázala jsem navázat důvěru s dcerkou v pubertě a s dospělým synem, kteří roky zažívali unavenou a plačící maminku
 • velmi jsem zapracovala na strachu, který mne neuvěřitelně paralyzoval v mnoha sférách života 
 • dokáži bez afektu a v klidu říct, co se mi nelíbí, přestala jsem se obhajovat, argumentovat, poučovat své děti a daleko více se začala zajímat o druhé
 • velmi účinnými technikami jsem se vyrovnala s minulostí a začala mnohem více a s větší energií prožívat současnost
 • přestala jsem soudit druhé, což mi dříve bralo hodně energie
 • ukončila jsem nevyhovující vztah a rozvedla jsem se. Byla to pro mě největší zkušenost, kterou jsem mohla zažít. Po odchodu od svého bývalého manžela jsem si uvědomila, že se pomalu vracím sama k sobě, k mé nejniternější podobě. Nebyla to vůbec lehká cesta, ale je velkou součástí mé nové identity. 
 • opět jsem se vdala a vzala si muže, který je pro mě neskutečnou podporou a dostávám lásku a pozornost plnými hrstmi..
 • udělala jsem zásadní pracovní změny, na které jsem dříve neměla odvahu a po 20 letech opustila fitness centra, která mě vysilovala
 • vím, že důležitější dát svůj čas a pozornost dítěti než výkonům na poli pracovním či v domácnosti
 • pochopila jsem, jak je důležité být tím správným vzorem pro své děti a dokázat se jim za mnohé z minulosti omluvit, považovat je za rovnocenné partnery a nebrat jim zodpovědnost za jejich život
 • jsem šťastná za to, že se mi vrací energie, má práce a vše, co dělám, mi dává smysl a silně si uvědomuji, že mám v životě tu největší zodpovědnost hlavně za své děti a sama ze sebe
 • přestala jsem lpět na přílišném líčení, načesávání, nošení vysokých podpatků, na častém kupování oblečení, celkově jsem se v tomto smyslu velmi uvolnila a osvobodila

Ženy, které po spolupráci s námi zaznamenaly nejlepší výsledky a posuny v životě, nalezly rovnováhu mezi laskavostí a důsledností. 

Naučíme vás být: laskavá k sobě i k druhý a zároveň být důsledná k sobě i k druhým.

Je nejvyšší čas se to naučit, protože každým okamžikem přicházíte o rodinnou pohodu.

Vše je spojené se vším -

osobní rozvoj, partnerství a výchova

Naše klientky se velmi často pohybují v začarovaném kruhu, kdy jdou za své limity ve snaze utáhnout domácnost a děti (mnohdy i partnera, který se často jen „veze"), prožívají tlak, jsou často vyčerpané a ve stresu, nemají podporu svého partnera nebo nemají životního partnera vůbec…

Na konzultaci často vyplyne na povrch, že mnohdy nejsou k sobě laskavé a ani důsledné. Jejich nezpracovaná životní témata je vždy doženou. Je to doslova začarovaný kruh.

A jak z toho ven?

Základem je osvojit si Metodu laskavé důslednosti™ k sobě samotné, ale i k druhým:

 • Je třeba pojmenovat, co je potřeba změnit a udělat první kroky.
 • Nutné je zpracovat svoji minulost, odstranit strachy, posílit sebevědomí a také se zbavit tlaku na výkon.
 • Porozumět rozdílným principům žen a mužů a rozdílného přístupu výchovy chlapců a dívek.
 • Pochopit, jak k sobě i druhým přistupovat laskavě a důsledně zároveň.
 • Je třeba pochopit základní principy laskavé komunikace.

Pokud se rozhodnete vykročit ze začarovaného kruhu a začnete používat principy laskavé důslednosti a dodržíte techniky a postupy, budete doma mít radost a pohodu v daleko větší míře než v současnosti.

Co na sobě pozorují ženy (které na sobě zapracovaly) a aplikovaly

Metodu laskavé důslednosti™ do života:

 • Při konfliktech postupují laskavě a přitom důsledněčímž nastaví hranice druhým i svým dětem. 
 • Vnímají v sobě daleko větší klidproto dokáží na zátěžové situace reagovat s větším nadhledem a úsměvem na tváři.
 • Naučí se komunikovat nepříjemná témataproto v sobě nemají strach říct, co je trápí a nedusí v sobě vztek jako v minulosti.
Co pozorují na dětech?
 • Doma se uvolnila atmosféra a ubyly konfliktyděti ví, co si mohou dovolit a kam až mohou zajít.
 • Děti jsou více zodpovědnénemusíte za ně mnoho věcí řešit.
 • Děti se začínají daleko více svěřovat se svými problémyto je nejlepší prevencí proti negativním vlivům (drogy, alkohol nebo predátoři na internetu).
Jaký by to byl pocit kdybyste to zažívala i vy?
 • Kdyby vás muž neshazoval a podporoval vaši roli ženy?
 • Kdyby děti byly radostné a šťastné?
 • Kdybyste přestala všechno táhnout a předala zodpovědnost i druhým?

Co kdybychom vám teď a tady dali slovo, že vám můžeme pomoci? Protože na tom není nic těžkého, když víte, jak na to… a dodržíte principy Metody laskavé důslednosti™.

Proto vám chceme s radostí představit náš

4měsíční intenzivní mentoringový program:

LETNÍ KURZ PRO ŽENY

aneb nebuďte vyřízená máma

Jak vám pomůže k mnohem větší pohodě v životě, vztazích a výchově?

Strávíme společně v intenzivním mentoringovém programu 4 měsíce (začínáme 26. června a končíme 30. října), během kterých vám krok za krokem ukážeme praktické nástroje a postupy, jak získat mnohem větší pohodu a životní radost v sobě, v partnerství a ve výchově dětí.

Celkem se jedná o 35 vysílání (17 lekcí, 9 sdílení - skupinových mentoringů, 8 nácviků, 1 extra poradna) a dostanete roční podporu, kde budou další poradny. Poradny budou probíhat ve facebookové skupině. Dále bude probíhat sdílení - skupinový mentoring, kde budete mít i možnost popovídat i s jinými účastnicemi kurzu a také jsou součástí kurzu nácviky, kde vám lektoři pomohou s komunikačními technikami. Ke kurzu dostanete deníček, pracovní listy, afirmační kartičku a překvapení. Budete mít i možnost seznámit se s našimi průvodkyněmi.

Letní kurz pro ženy je rozdělen do 3 hlavních částí:

Část 1 - Já

1. LEKCE: Identita ženy

Během prvního týdne si identifikujete, s čím konkrétním chcete během kurzu „pohnout“ v jednotlivých oblastech - oblast sama sebe, oblast partnerství a poté při výchově dětí. 

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

2. LEKCE: Co mi bere energii? A proč?

Během druhého týdne s námi přijede na to, kde vám uniká energie. Mnohdy se to stává na i nevědomé úrovni a také často nevíme, proč tomu tak je. Proto vám představíme techniku opakovaného proč.

+ MP3 

+ úkoly v pracovním sešitě

3. LEKCE: Nízké sebevědomí? A proč?

Mnohé ženy mají nízké sebevědomí, cítí velkou zodpovědnost, tlačí na sebe a svůj „výkon“. Jenže v tomto naladění stabilní životní radost nezískají. Třetí týden se zaměříme na objevení vnitřní svobody a uvědomění si své úžasné hodnoty. 

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

4. LEKCE: Seznam, čeho se bojím.

Řada našich klientek prožívá ve svém životě prožívá velká trápení, někdy jsou i nevědomá a přesto ovlivňují to, jak se cítí.

Strach ovlivňuje naše rozhodování, naše každodenní vnímání i chování, dokonce i náš zdravotní stav. Strach je špatný rádce, který nám brání ve změnách. Proto si během čtvrtého týdne ukážeme, jak je najít.

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

5. LEKCE: Jak se připravit na nejhorší scénáře

Mnohé ženy mají v sobě strach z různých situací a to ovlivňuje jejich naladění. Dobrá zpráva je, že se to dá ovlivnit a my vám představíme techniku, jak se s tím vyrovnat. Budeme se věnovat nejhorším scénářům, které převrátíme na pozitiva.

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

6. LEKCE: Metoda na odstranění strachu

Šestý týden se zaměříme na metodu k odstranění strachu, představíme vám velice účinnou techniku, která vám pomůže v běžných životních situacích. 

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

7. LEKCE: Co se nám zatím povedlo? S čím se mi nedaří pohnout?

Sedmý týden se zastavíme, necháme prostor pro vnímání předchozích témat, pro odpovědi a velkou podporu pro každou z vás. Necháme prostor pro sdílení AHA momentů, vašich postřehů i témat, se kterými budete chtít během vysílání pomoci.

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

Část 2 - Partnerství

8. LEKCE: Jak pochopit mužský svět?

Pro mnohé ženy jsou muži nepochopitelným oříškem. Iritují je, otravují, znejisťují… Osmý týden si budeme vyprávět o tom, proč jsou muži tak jiní a co všechno nám pochopení mužského přístupu k životu může přinést.

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

9. LEKCE: Jak se naučit odpouštět a vypořádat se s minulostí

Minulost je jako koule u nohy, která nás limituje při každém našem kroku. A protože partnerství může přinést radosti, ale i bolesti, je potřeba umět se s těmito bolestmi vypořádat. V devátém týdnu se zaměříme na jeho vyčištění od minulosti.

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

10. LEKCE: Jak se vypořádat s minulostí? - 2. část

V desátém týdnu budeme pokračovat s tématem z předešleho týdne. Představíme vám velice účinnou techniku, která vám pomůže odpustit a tím uzavřít bolesti z minulosti.

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

11. LEKCE: Jak komunikovat, co se mi nelíbí?

Vztah nerozbije vzdálenost ale nekomunikace. Řada párů se rozchází či rozvádí právě proto, že nedokázali komunikovat. Někde se křičí, jinde se mlčí. Někde je snaha věci řešit až moc, někde se neřeší vůbec nic. Proto si ukážeme, jak komunikovat témata, která nás trápí a jak přijmout to, že se druhému na nás něco nelíbí.

+ MP3

+úkoly v pracovním sešitě

12. LEKCE: Jak komunikovat, když se nemůžeme shodnout?

Čím více nahlas lidé mluví, tím méně se slyší. Řada z nás nedokáže mluvit v „klidu“ o důležitých tématech s druhými lidmi. Proto budeme dvanáctý týden pracovat na tom, jak vést skutečný dialog se zájmem a porozuměním, místo hádek a prosazování si své jediné pravdy...

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

13. LEKCE: Co se nám zatím povedlo? S čím se mi nedaří pohnout?

Opět pro vás máme týden, kdy si společně oddychneme a budeme během vysílání sdílet naše dosavadní cesty kurzem.

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

Část 3 - Výchova

14. LEKCE: Čím ztrácíme důvěru dětí a jak ji opět získat?

Důvěra našich dětí je to nejcennější, co jako rodiče můžeme mít. Lehce se ztrácí a těžce získává zpět. Proto se ve čtrnáctém týdnu zaměříme na to, abychom si ji udrželi.

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

15. LEKCE: Jak předávat dětem zodpovědnost?

Řada maminek cítí zodpovědnost za své děti až do dospělosti, což je může extrémně vyčerpávat. A právě umění převést zodpovědnosti na dítě je velmi důležité pro uchování či získání své životní radosti. Proto vás naučíme, jak to udělat.

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

16. LEKCE: Jak řešit dětské konflikty?

 
Děti se hádají, hádají se se sourozenci, s vrstevníky a mnohdy i s rodiči. Jak řešit dětské konflikty si ukážeme během poslední lekce.

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

17. LEKCE: Co se nám zatím povedlo? S čím se mi nedaří pohnout?

 
V poslední lekci si shrneme, jaký kus cesty se nám podařilo ujít za dobu Letního kurzu. Pokud se vám nepodařilo něco dotáhnout, následuje ještě roční podpora ke kurzu.

+ MP3

+ úkoly v pracovním sešitě

A tím naše podpora nekončí...

Oproti minulých ročníků jsme přidali mnohem více mentoringové podpory. Každý čtvrtek může každá z účastnic čerpat naši pomoc v pravidelných poradnách plných sdílení a odpovědí. Máte mnoho dalších společných večerů, které mohou využít zejména ty z vás, které potřebují více podpory.

Z toho budou navíc i tréninkové večery komunikačních technik, ve kterých si mohou ty, které budou chtít, zkoušet komunikační strategie s dalšími účastnicemi v malých skupinkách.

Podpůrná vysílání každý čtvrtek:

 • SPOLEČNÉ SDÍLENÍ - SKUPINOVÝ MENTORING
 • SPOLEČNÉ VEČERNÍ NÁCVIKY
 • PORADNY

Plánujeme 2 osobní setkání během kurzu - v Praze a také společný víkend na Konopišti (není v ceně kurzu). 

 

A ani pak se neloučíme! 

Čekají vás ještě tři večery navíc. V říjnu budete trénovat při společných večerních nácvicích.

Vstupem do metoringového programu se z nás stane tým, povedeme vás.

 

Člověk je průměrem 5 lidi,

s kterými tráví svůj čas

Pojďte ho toto léto strávit se stovkami žen na stejné vlně a posuňte se v životě k mnohem větší radosti a pohodě. Pojďte vystoupit ze začarovaného kruhu a začnete u sebe vstupem do Letního kurzu pro ženy.

Co říkají absolventky

Letního kurzu pro ženy 2020 a 2021?

Co je ještě součástí kurzu?

samostatně neprodejné: 290 Kč

#Pracovní sešit

 • Pracovní sešit vám zašleme poštou.
 • Najdete v něm přehledně seznam úkolů pro každou ze 17 lekcí a možnost zpracovávat si jednotlivé úkoly.
 • Bude vám sloužit jako záznam vašich posunů. Má celkem 146 stran a je velikosti A5 v kroužkové vazbě.

 

samostatně neprodejné: 290 Kč

#Deníček Dovychovat

 • Deníček vám zašleme poštou.
 • Deníček Dovychovat vám poslouží jako zápisním na vaše poznámky.
 • Deníček je ve formátu A5, uvnitř na vaše poznámky čeká 100 čistých listů nebo listů s linkami, je vyroben v tvrdých papírových deskách a opatřen gumičkou.

 

samostatně neprodejné: 190 Kč

#Překvapení

 • Překvapení budete moci stáhnout z našich webových stránek s tajným přístupem.
 • Připravili jsme pro vás nahrávku, která vám pomůže se více naladit.

 

samostatně neprodejné: 190 Kč

#Afirmační kartička

 

 • Afirmační kartička vám přijde poštou.
 • Víme, že někdy je těžké udržet motivaci, proto jsme pro vás připravili afirmační kartičku, kterou můžete mít celou dobu na očích.

 

#Facebooková skupina s průvodkyněmi

 • Ke kurzu bude uzavřená facebooková skupina.
 • Nově jsme do kurzu pozvali průvodkyně, které jsou úspěšné absolventky minulých ročníků
 • Průvodkyně vám budou pomáhat, předávat své zkušenosti a směřovat vás.

 

Milan Studnička a Olga Studničková Šípková

#Roční podpora

 • Ke kurzu poskytujeme roční podporu
 • I po ukončení kurzu máme v uzavřené skupině vysílání, kde odpovídáme na vaše dotazy
 • Po skončení kurzu máme v listopadu v plánu odpolední sobotní setkání.

 

#Osobní setkání

 • Během kurzu máme v plánu odpolední sobotní setkání.
 • Na konci kurzu máme v plánu víkend na Konopišti.
 • Tyto setkání a víkend nejsou v cenu v kurzu.

 

Bonusy v ceně kurzu, které vám pomohou:

hodnota bonusu: 490 Kč

#BONUS č. 1

Role ženy v partnerství

 • Jaká je role ženy v partnerství?
 • Jak by měla žena fungovat?
 • Jaké dělá chyby?
 • Co trápí ženy?

Jako 1. bonus od nás dostanete záznam on-line poradny, který vám pomůže lépe pochopit, co vše trápí ženy v soužití s muži.

hodnota bonusu: 490 Kč

#BONUS č. 2

Role muže v partnerství

 • Jaká je role muže v partnerství?
 • Jak by měl muž fungovat?
 • Jaké dělá chyby?
 • Co trápí ženy?

Jako 2. bonus od nás dostanete záznam on-line poradny, kde jsme odpovídali na konkrétní otázky.

Oba bonusy získáte ihned po zakoupení

Pojďte se zbavit nepohody ve vaší rodině

lektoři kurzu

manželé Studničkovi

Vyražte s námi na cestu k větší životní radosti a spokojenosti.

Udělejte pro sebe a svoji rodinu víc za letní prázdniny než za poslední roky.

Jak to uvnitř mentoringového programu

Letní kurz pro ženy funguje?

Milan Studnička a Olga Studničková Šípková

Každý týden bude vysílat 2x, celkem se jedná o 35 vysílání (17 lekcí, 9 sdílení - skupinových mentoringů, 8 nácviků, 1 extra poradna).

Do pracovního sešitu můžete vyplňovat úkoly v pracovních listech a hlavně vše dávat hned do svého života. Také obdržíte deníček, afirmační kartičku a překvapení. 

Ve facebookové skupině na vás budou čekat ženy na podobné vlně. Můžeš se svěřit se svými starostmi, úspěchy. Také zde získáš podporu průvodkyň.

Co říkají absolventky

Letního kurzu pro ženy 2020 a 2021?

Je v tom nějaký háček?

Ne, nejsou zde žádné háčky.

Při přemýšlení o ceně kurzu jsme chtěli, aby naše know-how bylo dostupné co nejširšímu počtu zájemců o životní změnu. Budete nás mít k dispozici 31x po dobu 4 měsíců. 

Není na co čekat, děti rostou, život utíká. 

Naše „100% čokoládová" garance -

Opravdu nic neriskujete.

Když nebudete s kurzem spokojení vrátíme vám peníze a ještě pošleme bonboniéru

S koupí Letního kurzu pro ženy vůbec nic neriskujete. Máte naši 4 měsíční garanci vrácení peněz. Při nákupu na internetu máte právo vrátit zakoupený kurz do 14 dnů od zaplacení kurzu.

Naše garance: 

To znamená jakmile začneme 26.6. vysílat, začíná běžet garance. Můžete si jednotlivé večery projít, sledovat on-line vysílání, aplikovat techniky a metody ve svém životě.

Pokud usoudíte, že vám to vůbec nic do života nepřinese a zároveň jste celý kurz prošli a udělali si všechny úkoly, napište nám na .@h..QD.6@p.w@4oo@k.@d.35p.Gy@1YpoI@..Ia@E@rRJ1Wc0aA8X@@@WT3j@D7.dmo@@ie.Ni6v.@r07Zpy.@c.FA@40@n@.h.@o.Z.@9@9v8@fz.@p4aRtIJ.9.@6@im..DIc7@aZYPz.@.X697J@.

Za naší prací si 100% stojíme a víme, jak ohromnou hodnotu a změnu můžou přinést do vašeho života (pokud principy aplikujete do svého života a my uděláme vše, abychom vás podpořili). Proto říkáme, kupte si Letní kurz pro ženy a vyzkoušejte ho, protože opravdu nic neriskujete.

NAVÍC.

Pokud budete vnímat, že vás Letní kurz pro ženy neobohatí a do života vám nic nedá a udělaly jste poctivě všechny úkoly, pro každou z vás, která požádá o vrácení peněz a pošle nám zpracované úkoly, jako bonus pošleme srdíčkovou bonboniéru. 

Co říkají účastníce Letního kurzu pro ženy 2020?

Z našich zkušeností plyne,

že práce na sobě není pro každého.

Kurz NENÍ pro vás pokud:

 • máte tisíce výmluv, proč změna není možná
 • záleží vám pouze na slovech, nikoliv na činech
 • je vám lhostejné, jak budete žít v budoucnosti

VSTUPTE pokud:

 • víte, že je nutná změna, aby vám bylo lépe
 • vnímáte, že je potřeba začít TEĎ a nečekat AŽ
 • chcete být vzorem pro své děti

Možná máte nějaké otázky 

Jak a kde to bude probíhat?

Celý Letní kurz pro ženy bude probíhat on-line. Po zaplacení vám na e-mail přijdou odkazy na bonusová videa, odkaz do soukromé facebookové skupiny (vstup bude umožněn pár dnů před začátkem). Fyzické produkty vám budou zaslány. Nemusíte fyzicky nikam chodit.

Jak dlouho to bude trvat?

Celý Letní kurz pro ženy začne 26. června a poběží 4 měsíce. Už teď po zaplacení můžete zhlédnout bonusy, které máte k tomuto kurzu. Odkaz vám přijde na e-mail po zaplacení.

Co když to naživo nestihnu?

To vůbec nevadí. Podíváte se na záznam, který bude k dispozici v soukromé facebookové skupině a v členské sekci.

Co k tomu budu potřebovat?

Stačí papír a tužka, pracovní listy a deníček Dovychovat. Plus samozřejmě váš čas a energie 🙂

Co když mi to vůbec nic nedá?

Pokud vám to nic nedá, tak nám po skončení napište na .@h..QD.6@p.w@4oo@k.@d.35p.Gy@1YpoI@..Ia@E@rRJ1Wc0aA8X@@@WT3j@D7.dmo@@ie.Ni6v.@r07Zpy.@c.FA@40@n@.h.@o.Z.@9@9v8@fz.@p4aRtIJ.9.@6@im..DIc7@aZYPz.@.X697J@, pokud jste poctivě všechny úkoly dělala a nepomohlo vám to, vrátíme vám peníze a navíc k tomu zašleme čokoládovou bonboniéru.

Co když nemám účet na facebooku?

Doporučujeme si vám založit účet na facebooku pouze pro účely tohoto Letního kurzu pro ženy. Jediné, co po vás budeme chtít je váš e-mail, který uvedete při registraci do této podpůrné skupiny.
Oli a Milan Studničkovi

Osobní vzkaz od manželů Studničkových

„V životě se nám buď daří nebo získáváme cenné zkušenosti. Tato věta mě provází poslední roky mého života a naprosto zásadně mi převrátila pohled na mé životní chyby a selhání.

Dnes jsem vděčná, že mohu spolupracovat na něčem tak smysluplném, jako je pomoc druhým lidem získávat svou životní radost." Olinka Studničková Šípková

„S ženami pracuji v rámci své psychologické praxe už řadu let a bytostně mě naplňuje, když se naučí vnímat svou úžasnou hodnotu ženy díky své jemné laskavosti, místo tvrdé výkonnosti.

Těším se, že vás s Olinkou provedeme úžasnými nástroji, které vám dají sílu zjemnit, postavit se svým životním tématům a udělat v životě změny, které vám pomohou zažívat mnohem více životní radosti." Milan Studnička

„Pokud se však rozhodnete, že „Letní kurz pro ženy" není pro vás, tak to chápeme. Přejeme vám mnoho úspěchu v životě.

Mějte se fajn."

Olinka Šípková a Milan Studnička

nemám čas
Maminka, žena a expertka Dovychovat

Olinka Studničková Šípková

Vyražte s námi na cestu vedoucí k životní radosti a pohodě v sobě, partnerství a ve výchově dětí.

Udělejte pro sebe a svoji rodinu víc za letní prázdniny než za poslední roky.

Brány do Letního kurzu pro ženy jsou uzavřeny.

Pokud nám zanecháte kontakt, budeme vás informovat jako první o dalším ročníku.