Nechte si poradit odborníky na psychologii
a fyzioterapii v oblasti psychosomatiky v naší on-line poradně

Cena webináře, kde zodpovíme vaše otázky je 290 Kč

Téma: Jak se bránit manipulaci

Nejbližší termín živého webináře 18.listopadu od 20:00 hod.

Odpovídat vám budou experti

Tomáš Rychnovský a Milan Studnička.

Tomáš Rychnovský

Jsem fyzioterapeut. Léčím bolesti všemožně v těle. Používám holistické metody, které jsem se naučil od světoznámých odborníků při studiu fyzioterapie na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Škola mi moc dala a bavila, asi proto jsem promoval s červeným diplomem. 

Milan Studnička

Pracuji jako psycholog i lektor, realizoval jsem vzdělávací projekty v organizacích, mezi které patří Vodafone, KPMG, ČSOB, T-Mobile, Geis CZ, ČEZ a desítky dalších. Rovněž spolupracuji s Českým olympijským výborem (ČOV) na školení trenérů, pořádám kurzy o 
výchově dětí.

Téma: Jak se bránit manipulaci

Nejbližší termín živého webináře 18. listopadu od 20:00 hod.

Příklady otázek a odpovědí v on-line poradně

Možnost předem položit otázku na webinář je možné po zaplacení. Pokud webinář nestihnete, tak nevadí. Po vysílání Vám přijde záznam a budete ho mít k dispozici 14 dnů. 

Cena webináře, kde zodpovíme vaše otázky je 290 Kč

1. Vy se ptáte

Příklady konkrétních otázek, které nám pokládáte na webinářích:

 

  • Manželův přístup k dětem i ke mně: nemá trpělivost, vytočí se, je hrubý, ponižuje a nadává, mnohdy agresivní. Neuzná nikdy svou chybu či selhání. Vinu přisuzuje mě a mé výchově atd. Jsem zoufalá, chtěla bych pohodu a klid, jak změnit jeho přístup? Co s tím?
  • Bolesti SI skloubení vpravo: dlouhodobě trvající bolesti, vystřeluje bolest do hýždí a zadní strany pravé nohy. Někdy už bolesti nohou ani necítím. Při psych.vyčerpání se stav zhoršuje. Jaké je tedy to propojení mezi psychosomatikou a fyzičnem v tomto případě?
  • Jak přijmout mámu jaká je a přitom si zachovat své hranice?
  • Proč se nedokážu povznést nad věci, které se staly? Neřešit? Protože se nevyřešily a vrací se, je to bludný kruh. Co s tím?
  • Jak ulevit při bolestech hlavy?

2. My odpovídáme

Reference

Jak to funguje?

  • Po zaplacení dostanete do e-mailové schránky odkaz na formulář, kde položíte otázku týkající se práce s vaší mysli, nebo s vaším tělem. Zároveň dostanete odkaz na vysílání.
  • V daném čase se přihlásíte na vysílání a vyslechnete si odpověď odborníků na Vaší otázku. Máte možnost s nimi živě diskutovat během vysílání a pokládat doplňující otázky
  • Pokud webinář nestihnete, tak záznam vysílání bude na tom samém odkazu, jako živé vysílání. Stačí na něj kliknout :-)

Cena: 290 Kč

Cena webináře, kde zodpovíme vaše otázky je 290 Kč

 

P.S. Můžete vyzkoušet členství
v Klubu dovychovaných rodičů.

Webináře budete mít jako benefit v rámci členství.