Téma: Jak se zbavit křiku na děti

Nejbližší termín živého webináře 26.listopadu od 20:00 hod.

Nechte si poradit odborníkem na psychologii
v oblasti rozdílné výchovy chlapečků a holčiček

Cena webináře, kde zodpovíme vaše otázky je 290 Kč

Odpovídat vám bude expert

Milan Studnička

Pracuji jako psycholog i lektor, realizoval jsem vzdělávací projekty v organizacích, mezi které patří Vodafone, KPMG, ČSOB, T-Mobile, Geis CZ, ČEZ a desítky dalších. Rovněž spolupracuji s Českým olympijským výborem (ČOV) na školení trenérů, pořádám kurzy o 
výchově dětí.

Téma: Jak se zbavit křiku na děti

Nejbližší termín živého webináře Úterý 26.listopadu od 20:00 hod.

Příklady otázek a odpovědí na webináři

Možnost předem položit otázku na webinář je možné po zaplacení. Pokud webinář nestihnete, tak nevadí. Po vysílání Vám přijde záznam a budete ho mít k dispozici 14 dnů. 

Cena webináře, kde zodpovíme vaše otázky je 290 Kč

1. Vy se ptáte:

 • Mám 10ti letou dceru, řeším problém ztráty zájmu o kroužky. Jsme sportovní rodina, chceme, aby sportovala, ale bavilo jí to. Co s tím dělat? Jak motivovat? Nečekáme výkony, ale chceme, aby něco dělala.

 • Mám syna 7,5roku, je velmi vnímavý, občas mě něčím dost dostane? Naposledy řekl, že chce umřít, nevím, co si myslet. Poprvé jsem se rozbrečela, probrali jsme to. Dlouho byl klid, ale začalo to znovu. Prý ho trápí, že se mu smějí děti kvůli jménu. Také mi ale přijde, že když mu něco nejde hladce, občas s tím vyrukuje. Co se s tím dá dělat?

 • Jak zvednout sebevědomí klukovi 9 let? Často říká, že je k ničemu, že je blbej a různě se ponižuje. Snažíme se ho chválit, ale podle syna prý méně než jeho sestru. Ve škole není moc úspěšný, sestra ho občas provokuje, že je v něčem lepší, něco má…atd.

 • Děti a kapesné? Kdy mají děti dostávat kapesné? A mají je dostávat jen tak nebo za pomoc? A jak to dohodnout? Nevím si s tím rady.

 • Jak reagovat na odpověď bezmála 4 letého syna…když mu ukazuji své zkažené zuby, abych ho motivovala k čištění zubů, odvětí, že mu to nevadí a bude je mít také zkažené. Co s tím?

 • Jak mluvit na chlapce 1 rok? Vše zkoumá, ale ne vždy je to žádoucí, jak jako žena s ním tyto situace komunikovat, aby vnímal, že to myslím dobře a nerozkazuji mu?

 • Trénuji tenis. Jak přistupovat k děvčatům které chtějí nebo nechtějí hrát zápasy, když vědí, že v tom nejsou dost dobré? Mám je motivovat, aby za každou cenu hrály a očekávat výkon nebo jí nechat na pohodu nehrát zápasy a jen si v klidu pinkat na trénincích?

2. My odpovídáme

Reference

Jak to funguje?

 • Po zaplacení dostanete do e-mailové schránky odkaz na formulář, kde položíte otázku týkající se práce s vaší mysli, nebo s vaším tělem. Zároveň dostanete odkaz na vysílání.
 • V daném čase se přihlásíte na vysílání a vyslechnete si odpověď odborníků na Vaší otázku. Máte možnost s nimi živě diskutovat během vysílání a pokládat doplňující otázky
 • Pokud webinář nestihnete, tak do e-mailové schránky po vysílání dostanete záznam vysílání
 • Přístup k záznamu máte po dobu 14 dnů.

Cena: 290 Kč

Cena webináře, kde zodpovíme vaše otázky je 290 Kč

 

P.S. Můžete vyzkoušet členství
v Klubu dovychovaných rodičů.

Webináře budete mít jako benefit v rámci členství.