VOLNÁ MÍSTA V DOVYCHOVAT

V současné době nemáme žádné volné pozice. Sledujte nás na Facebooku.

Moderátor/ka FB skupin Dovychovat

tým Dovychovat 6-23

Popis pozice

  • Náplní práce moderátora/moderátorky je odpovídat na dotazy v našich facebookových skupinách - například Už nechci být vyřízená máma, Žiju Dovychovat nebo Klub dovychovaných rodičů.
  • Je tedy nutnou podmínkou, aby moderátor/ka měl/a znalosti principů a metod, které v Dovychovat učíme.

Co požadujeme

  • Potřebujeme, abyste měl/a prokazatelné zkušenosti s našimi kurzy - prošla jste si Letním kurzem pro ženy nebo jste aktivním členem Klubu dovychovaných rodičů.
  • Velkou výhodou je znalost online marketingu a zkušenosti s copywritingem.
  • Měl/a byste mít schopnost pracovat v rámci týmu moderátorů, avšak samostatně podle zadání.

Co nabízíme

  • Online zaškolení do práce moderátora
  • Práci z domova formou dohody - časová náročnost není pevně daná, kolísá dle sezónnosti, rámcově se jedná o 15-40 hodin měsíčně
  • Práci v týmu lidí, kteří jsou na cestě osobního rozvoje, mají rádi doma pohodu a vychovávají své děti s respektem.
  • Jako bonus členství v našem Klubu dovychovaných rodičů.

Přihlaste se do výběrového řízení