Naše kurzy

Zde je pár referencí od nadšených klientů

Pro kompletní výpis referencí klikněte zde

Děkuji Tomášovi a Milanovi za sobotní seminář. Velice atraktivně a názorně skloubili problematiku bolesti pohybového aparátu, fungování lidské mysli a vlivu pozitivních a negativních emocí na lidské tělo. Vše bylo srozumitelně vysvětleno jak teoreticky tak i prakticky. Tomáš nás "vybavil" cviky na zpevnění páteře a Milan nám ukázal zajímavé techniky na práci s vlastními emocemi a myslí...už se těším až je vyzkouším ;o). Oba pánové mají milé vystupování, lidský přístup, jsou plni energie a mají smysl pro humor. Seminář vřele doporučuji, příjemně strávený den a velice dobrá investice do budoucího života 😊.

Pavla LangerMateřská dovolená

Ahoj Milane, před nedávnem jsem s Vámi strávila úžasný den na Stress managementu a musím uznat, že se mě to hodně dotklo. Když jsi mluvil o radosti, tak mi došlo, že já osobně prožívám radost. Ale svou profesí vyvolávám v lidech často strach už jen z podstaty toho, že člověk slyší "audit" a má děs ve tváři. V průběhu tohohle léta jsem dostávala určité impulzy a potkávala lidi, co mi otevírali oči. Nevěřím na náhody, tudíž vím, že ses měl v mým životě objevit a otevřít mi oči úplně :). Prošla jsem si webovky o tvé cestě a musím říct, že jsi mě hrozně inspiroval. Po přečtení stránek jsem si psala myšlenky na papír a najednou mi nějak všechno seplo 🙂 Ale proč Ti vlastně píšu... Chci Ti poděkovat za to, že jsi a co děláš pro lidi. Za tu úžasnou přirozenost a lidskost, která z Vás dvou vyzařovala na míle daleko. Je úžasný, že takovouhle osvětu šíříte napříč korporáty, kde často lidi mají nastavené hodnoty trošku jinde a zapomínají na svou duši a tělo 🙂 Pevně věřím, že se ještě někde potkáme 🙂 Díky za vše 🙂 Irena

IrenaAuditorka

Pane Dr. Rychnovský, ani nevím, jak bych Vám měl poděkovat za Vaši pomoc. Nepříjemné bolesti zad můj život doprovázejí již od 14-ti let více či méně. Dnes je mi 42 let a mám 5 vyhřezlých plotének a s tím spojené časté bloky páteře. Až do letošního roku jsem navštěvoval klasické rehabilitace. O Vaší rehabilitační metodě jsem se dozvěděl z televizního pořadu s Doc. Kolářem a byl jsem nadšen. Shodou okolností se do Vaší péče dostal můj bratr Karel, který mě k Vám objednal, protože v té době jsem měl zrovna velké bolesti, které mě omezovaly v pracovní činnosti. Jsem rád, že jste mě přijal a já mohl být svědkem pro mne zcela nové fyzioterapie, která mě vrátila do běžného pracovního života. Denně jezdím v tréninku dva koně, do toho zkouším a mám představení, tak potřebuji mít záda v relativním pořádku. Děkuji Vám a přeji hodně spokojených pacientů, jako jsem nyní já."

Marián RodenHerec