Jak se nezbláznit z výchovy kluků?

Minikurz je určen pro všechny rodiče, kteří mají pocit, že jim kluci někdy skáčou po hlavě a neposlouchají.

V minikurzu se dozvíte, proč je výchova kluků jiná

Zažíváte se svým chlapečkem chvíle, kdy vás vytáčí k slzám? Neustále vyžaduje vaši pozornost. Zlobí, křičí, pere se, je agresivní, nebo je třeba ve všem pořád v opozici. Mnoho rodičů má někdy pocit, že je jejich kluk někdy moc hlučný, moc akční, moc náročný. 

Pomůžeme vám mít ze syna skvělého parťáka

Aby vás výchova kluků už netrápila, připravil pro vás psycholog Milan Studnička minikurz zdarma. Pokud doma nemáte zrovna pohodu, nevěšte hlavu. Během 5 dní se dozvíte, jak na to. Odhalíme vám, proč kluci "zlobí", neposlouchají, perou se a jak k nim přistupovat.

Jak minikurz probíhá?

  • Po přihlášení do minikurzu vám každý den přijde jedna lekce do e-mailu.
  • Každá lekce trvá zhruba 20 minut bude dostupná 24 hodin.
  • Časový limit se počítá vždy od obdržení e-mailu do vaší e-mailové schránky. Proto je dobré poslech lekce neodkládat. Nechte si prosím i zároveň dostatek času na zhlédnutí celé lekce před vypršením 24 hodin.
  • Minikurzem vás provede psycholog Milan Studnička.

Přihlaste se do minikurzu

Čeká vás pět 20 min. lekcí minikurzu zdarma.

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit odhlášením v každém našem e-mailu. Údaje budeme zpracovávat dle zásad ochrany osobních údajů. Více informací

Minikurzem vás provede psycholog Milan Studnička

Milan Studnička – psycholog, lektor. Autor knihy Pohodové rodičovství a spoluautor Knihy pro ženyKaždá bolest má svou příčinu. 

"Jsem táta skvělého puberťáka. Při své práci pomáhám rodičům, aby mohli zažívat pohodu, radost a harmonii ve svých vztazích, ať už rodinných nebo partnerských. Stejně tak jako to mám já se svou rodinou, přáteli i kolegy."