Toto je náš tým Dovychovat

Jsme přátelé, které naplňuje jejich práce. Pomáháme vám být rodičem, jakého byste si sami přáli mít.

Lektoři

Spoluzakladatel projektu, psycholog

Milan Studnička

Věnuji se problémům každodenního života a pomáhám lidem pochopit, jak ze všedních starostí udělat každodenní radosti.

"Dovychovat mi dává obrovský smysl, protože učí lidi svůj život radostně prožívat, ne jen ve stresu přežívat."

Osobní rozvoj, koučka, lektorka

Olga Studničková Šípková

S Dovychovat jsem se setkala právě v době, kdy jsem se před léty potřebovala sama „dovychovat“ na své životní cestě. Práce na sobě přerostla časem na pomoc druhým. Pracuji zde jako lektorka pro osobní rozvoj a jako koučka, kdy pomáhám jednotlivcům, aby si splnili své sny na cestě k větší radosti ze života.

"V Dovychovat vidím neskutečný význam. Není nic krásnějšího než pomáhat lidem najít naplnění ve všech oblastech života."

Sláva Černý
Spoluzakladatel projektu, lektor

Sláva Černý

Pomáhám mužům psychicky zesílit a být oporou pro své ženy, děti a okolí. Zároveň pomáhám s chodem celého projektu. Vnímám, jak je důležité začít u sebe a zpracovat si svoje vlastní životní témata. 

"Mám ohromnou radost, že projektem Dovychovat pomáháme mužům a ženám si uvědomovat své role, což je základ pohody a radosti doma."

V současné době se věnuji především projektu Restart muže.

Realizační tým

Petra Plimlová
Marketingová a projektová manažerka, HR

Petra Plimlová

Na vlnu Dovychovat jsem naskočila v roce 2018. Moc mi to pomohlo stát se maminkou, jakou si moje děti zaslouží. Od té doby jsem si prošla desítkami kurzů, které jsem v Dovychovat začla i spolutvořit.

Nyní řídím marketing Dovychovat, starám se o sociální sítě, reklamy i analytiku projektu. Setkáte se se mnou i u výběrových řízení.

Snažím se, aby se myšlenky projektu Dovychovat dostaly k těm, kterým mohou pomoci. Tak, aby si více rodičů mohlo uvědomit, že vše začíná právě u nich.

"Dovychovat pro mě znamená odvahu vzít svůj život plně do svých rukou."

Lucie Le Roux

Jsem projektovou manažerkou Dovychovat a starám se nejen o grafickou stránku.

Strategie, grafika a marketing - na rodičovské

Monika Černá

Dovychovat je mým životním stylem. V roce 2018 jsem se připojila jako dobrovolník a od 2019 už na plný úvazek až do října 2022, kdy jsem odešla na mateřskou. Nyní mám nejkrásnější "zaměstnání" s malou Amálkou a zároveň působím v projektu Restart muže. Spoluvytvářeli jsme s mým manželem strategii a marketingové plány, které náš tým realizoval. Mohli jste se se mnou setkat v Klubu, na Facebooku či Instagramu. Stála jsem také za grafickou tváří projektu.

"Nikdy není pozdě začít. Nejlépe u sebe. 🙂  Vychovávat je jako skládat puzzle. Já a můj manžel jsme tým, který společně hledá správné dílky a díky Dovychovat ví, které jsou ty správné."

Moderátorka - Lenka Kultová_úprava
Junior marketing specialistka

Lenka Myšková

Pamatuji si, jak jsem jednou večer seděla a koukala na ty moje dva kluky a říkala si: „vždyť já vůbec neznám klučičí svět, co já s nimi budu dělat“. A druhý den na mě na Facebooku vyskočilo Dovychovat a já ho už nepustila!

Přes pochopení klučičích i holčičích duší jsem se dostala až k pochopení sebe samotné a vyléčila tu malou holčičku uvnitř sebe. Jsem vděčná, že s vámi můžu v rámci moderace sdílet své zkušenosti.

Tento citát mě na mé cestě teď provází:

„Existují jen dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jedním je včerejšek a druhým zítřek. Proto je dnešek tím správným dnem, kdy má člověk milovat, konat a žít!

Péče o klienty, event manažerka

Petra Bedečová

Když se na Dovychovat někdo obrátí e-mailem, většinou se obrátí na mě. Najdete mě na podpoře – e-maily. Nejsem moc teoretik, ale hlavně praktik a v Dovychovat je spousta nástrojů, díky kterým jsem se sama posunula na své životní cestě a za to jsem moc ráda. Vidím svět jinýma očima, hodně věcí se mi objasnilo a otevřely se mi nové dveře.

"Dovychovat mi dává smysl a mám vyzkoušeno, že funguje. Jsem opravdu ráda, že jsem součástí tohoto projektu a mohu pomoci otevřít oči či dveře i ostatním."

Emailingová specialistka

Martina Černá

Do Dovychovat mě přivedla touha zbavit se ve výchově zažitých vzorců z dětství a mít se syny skvělý vztah. Uvědomila jsem si, že vše začíná u mě, a proto jsem začala pracovat nejdříve na sobě a snažím se o to neustále.

 Funguji jako administrativní podpora všem z celého týmu - tedy těm, kteří nám trpělivě pomáhají na naší lepší cestě životem.

"Celý projekt mi dává obrovský smysl a je mi velkou ctí, být jeho součástí."

Technická podpora, správa webu

Zuzana Sajfrtová

Již dříve jsem se začala zabývat osobním rozvojem, ale až v Dovychovat jsem našla konkrétní nástroje, jak na sobě pracovat. Mým snem je být laskavá žena a maminka, mít doma ze synů parťáky, co se nebojí říct svůj názor, a muže, o kterého se mohu opřít.

V Dovychovat pracuji jako technická podpora nejen týmu ale i vás, našich příznivců :-), abyste vždy našli to, co právě potřebujete, a měli neustále čerstvé informace. Těší mě, že mohu dělat práci, která mi dává smysl, a pracovat v týmu lidí, kteří jsou na stejné vlně.

"Komunikace je základ všech vztahů a já se ji nyní konečně učím."

Péče o klienty

Zuzka Kinclová

V Dovychovat pečuji o moderování FB skupin, pomáhám rodičům řešit jejich problémy s výchovou i osobním rozvojem. Sdílím vlastní zkušenosti a informace nabyté dlouholetým členstvím v klubu. 

„Projekt Dovychovat mi dal recept, jak vzít život do vlastních rukou a nenechat se jím jen vláčet. Dal mi klid a vyrovnanost. Zachránil mi vztah s dětmi i lidmi okolo. Dal mi odvahu zkoušet nové věci a plnit si sny.“

Moderátorky

Moderátorka - Pavla Cinádrová
Moderátorka

Pavla Cinádrová

Dovychovat jsem objevila v roce 2019. V té době jsem byla bezradnou maminkou dvou chlapečků. Hledala jsem "návod" jak na ně. Vstoupila jsem do kurzu Dovychovat a poctivě poslouchala přednášky. Začala jsem na sobě pilně pracovat. Časem jsem viděla obrovskou změnu v celé naší rodině.

Velké díky patří mému staršímu synovi, který je mým velkým učitelem. Bylo to právě jeho chování, které mě nasměrovalo na tuto cestu.

„Projekt Dovychovat mě mimo jiné naučil, jak si vážit sama sebe, nastavit si své hranice a zůstat přitom laskavá.

Moderátorka - Nikol Turková
Moderátorka

Nikol Turková

Kouzlo projektu jsem poznala na jaře 2021 a přivedl mě k němu zájem o výchovu dětí. Po vstupu do Klubu dovychovaných rodičů jsem zažila spoustu "Aha momentů", které mi pomohly si uvědomit, že každý máme plnou zodpovědnost za svůj život a energii...a že je potřeba "dovychovat nejdřív sebe". A tak jsem se mimo jiné zaměřila na osobní rozvoj.

V diskuzní skupině tak sdílím své zkušenosti jako jedna z moderujících. Pocit, že mohu někoho nasměrovat, mě naplňuje. 

„Přála bych opravdu každému, aby se dostal k principům a nástrojům Dovychovat, protože mají obrovský myšlenkový přesah.“

Moderátorka

Petra Nováková

Jsem maminkou dvou úžasných kluků. O výchovu jsem se zajímala již delší dobu, ale až díky Dovychovat jsem pochopila, že musím začít nejdřív u sebe. Techniky, které jsem se v kurzech naučila, mi moc pomohly být veselou a pohodovou ženou, mámou a partnerkou.

Jsem moderátorkou FB skupin, kde se snažím předávat principy Dovychovat dál, protože mi dávají obrovský smysl a chtěla bych, aby se dostaly k těm, kteří je nejvíc potřebují. 

 "Dovychovat je projekt, který mění životy lidí k lepšímu, a já jsem moc vděčná, že mohu být jeho součástí."

Technické zázemí a finance

david uher
Editor videí, zvuk

David Uher

Jako otec tří malých dětí jsem dlouho tápal jak se s dětmi domluvit bez křiku a přitom se nezbláznit. Díky poslechu kurzů Dovychovat jsem o krok blíž šťastné rodině a o krůček dál sanatoriu pro duševně choré.

V Dovychovat zastávám roli editora videí a podcastů. Snažím se také posouvat kvalitu nahrávek, kam až to naše pokojové studio dovolí.

Další kolegové:

Technická podpora a správa webu - Ondřej Pláteník

Editace videí - Mariana Šiška

Finance - Taťána Černá a Martin Pohořelý