Experti Dovychovat

Přečtěte si naše příběhy

Milan 
Studnička

Pracuji jako psycholog i lektor, realizoval jsem vzdělávací projekty v organizacích, mezi které patří Vodafone, KPMG, ČSOB, T-Mobile, Geis CZ, ČEZ a desítky dalších. Rovněž spolupracuji s Českým olympijským výborem na školení trenérů, pořádám kurzy o výchově dětí.

Tomáš

Rychnovský

Jsem fyzioterapeut. Léčím tělesné bolesti různých příčin kdekoliv v těle. Používám holistické metody, které jsem se naučil od světoznámých odborníků. Baví mě pomáhat lidem, naučit je komplexní cviky, pomoci jim se zdravím, vytvořit pro ně příjemné, domácí, ale i bezprostřední prostředí. Z funkce těla odliším, zda se na bolesti podíí také psychika člověka. Komplexní pohled na člověka mi pomáhá starat se o pacienty pro jejich spokojenost.

Sláva Černý

Sláva

Černý

Pomáhám mužům zesílit a být oporou pro své ženy a děti.

Olinka 
Šípková

Pracuji jako lektorka, koučka a moderátorka. Práce s lidmi, na zkvalitnění jejich života mi dává obrovský smysl. Ráda kolem sebe rozdávám dobrou náladu. Chci pomoci ostatním cítit se krásně ve svém těle a mít v životě radost. 

Markéta

Cemper

Mojí vášní je výživa a její propojení s psychikou. Velmi ráda pomáham lidem docílit jejích ideální postavy pomocí změn v jídelníčku.

právnička

Lenka

Trkalová

Pracuji jako advokátka se zaměřením na rodinné právo

Nechte si poslat informace o rozdílném přístupu k výchově chlapečků a holčiček