Proč se ty děti pořád hádají?

webinář o výchově sourozenců zdarma

Pokud si s hádkami mezi dětmi nevíte rady, čtěte dál. 

Hádky mezi dětmi

Jak na věčné hádky a pošťuchování dětí?

Jste již unavení z neustálého řešení konfliktů mezi dětmi? Přáli byste si, aby mezi sebou měli sourozenci lepší vztahy, ale namísto toho se vaše děti jen neustále hádají a perou?

Naučit se řešit hádky mezi dětmi není vůbec těžké. Navíc se tím děti učí řešit konflikty v budoucnu a budovat si lepší vztahy, ať už s vlastními nebo nevlastními sourozenci, kamarády či spolužáky ve škole.

Na webináři se dozvíte, jak přistupovat k dětským konfliktům, aby doma byla větší pohoda

Aby vás neustálé rozepře již netrápily, připravil pro vás psycholog Milan Studnička webinář zdarma. Snad každý rodič si přeje, aby jeho děti měly mezi sebou hezké vztahy. Pokud vám to ale doma zrovna úplně neklape, nevěšte hlavu, už ve 21:00 se dozvíte, jak na to. Odhalíme vám, proč ke konfliktům mezi dětmi dochází a co s tím jako rodič můžete dělat.

Jak probíhá webinář?

  • Po přihlášení na webinář vám přijde e-mail s odkazem na vysílání.
  • Webinář začíná DNES ve 21 hodin. 
  • Webinářem vás provede psycholog Milan Studnička.
  • Pokud vysílání nestihnete, nezoufejte. Na e-mail vám pošleme za 24 hodin záznam.

Registrujte se zde:

Čas vysílání

Souhlasím se zásadami zpracování osobních údajů

Více informací

Webinářem vás provede psycholog Milan Studnička

Milan Studnička – psycholog, lektor. Autor knihy Pohodové rodičovství a spoluautor Knihy pro ženyKaždá bolest má svou příčinu. 

"Jsem táta skvělého puberťáka. Při své práci pomáhám rodičům, aby mohly zažívat pohodu, radost a harmonii ve svých vztazích, ať už rodinných nebo partnerských. Stejně tak jako to mám já se svou rodinou, přáteli i kolegy."