Vyzkoušejte Klub dovychovaných rodičů

na 30 dní jen za 390 Kč

Staň se členem Klubu
dovychovaných rodičů

V on-line Klubu dovychovaných rodičů na jednom místě naleznete vše potřebné pro váš osobní rozvoj - výchova, práce s hlavou, práce s tělem, výživa. Více jak 120+ videí včetně mp3 a pracovních sešitů, webináře a odpovědi expertů. Nebuďte na své problémy sami a poraďte se s námi!

Získejte prvních 30 dnů za 390 Kč, dále pak za 990 Kč/měsíc.
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

"Pojďte s námi zapracovat na svém přístupu k životu a ke svým dětem." Milan Studnička

Klub dovychovaných rodičů
je pro vás, pokud:

 • chcete porozumět sami sobě a své životní roli (muže a ženy), abyste mohli prožívat hezké vztahy plné vzájemného porozumění
 • chcete vnímat své děti a naučit se přistupovat rozdílně k chlapečkům a holčičkám, abyste jim zachovali jejich přirozenou životní roli
 • chcete vidět své děti šťastné a radostné
 • chcete, abyste na ně nepřenesli své nezpracované strachy, smutky, stresy a své trápení
 • chcete odstraňovat svoje strachy, smutky, stresy a to co vás trápí, abyste si mohli udržet životní nadhled a radost
 • chcete pochopit a naplnit principy fungování těla, aby vám sloužilo bez bolesti a ve zdraví
 • chcete žít zdravě, radostně a cítit se dobře ve svém těle
  chcete společně přispívat k tomu, abychom vytvářeli lepší život pro nás všechny
 • chcete cvičit pro své zdraví
 • chcete rozumět si a pomáhat si od tělesné bolesti
 • chcete si pomoci při psychosomatických obtížích
 • chcete zlepšit kondici a své zdrav

Důvody proč využívají klub

Investice do Klubu byla nejlepší investicí do sebe. Ještě před vstupem do Klubu jsem zhlédla všechny kurzy, v té době jsem byla dva roky po rozchodu s bývalým manželem a měla jsem pocit, že ten život jakž tak držím ve svých rukou. Člověk míní, život mění, nebylo tomu tak. Do života mi přišla nová láska – Muž s velkým M, s kterým jsem všechny věci řešila. Vzhledem ke komplikované minulosti ty problémy byly pod povrchem a vyplouvaly nebo někdy spíš tryskaly na povrch. Klub mému posunu vpřed dal nový rozměr. Zhlédla jsem téměř vše, dívám se na každý webinář, píšu si.. Teď aktuálně dělám techniku dvou židlí. Cítím, že žiju lehčeji, radostněji, dovoluji si být konečně ženou, ve vztahu se svým partnerem jsem maximálně šťastná, užívám si vztah s ním i dětmi, s dětmi nám ubylo 80% konfliktů. Některé kurzy si přehrávám zas a znovu, na některé kurzy jsem se dívala s dětmi, např. kurz o konfliktech. Musím vám napsat, že kdybych tento Klub existoval v roce 2010, ušetřil by mně 6 let skomírajícího života, plného moře slz, strachu, stresu, poničeného zdraví a velkého trápení. Myslím, že Klub může otevřít oči mnohým, mnohým pomůže vyhrabat se jako Fenix z popela a žít a ne jen přežívat. Čas nám už nikdo nevrátí a já sama za svoji nevědomost zaplatila zbytečně 6 lety života, říkejme tomu zkušenost. Děkuji celému týmu za práci, která se nedá zaplatit penězi. Nikdy jsem se nesetkala s tak komplexním přístupem a musím říct, že jsem prostudovala mnohé. Já díky tomu, že mám nástroje a vím jak na to a mám podporu mé životní lásky, prožívám ve svých 38 letech nejhezčí období svého života. Vaše práce má obrovský přesah, jste úžasní.

Monikamaminka samoživitelka

Je doba, které říkám čtyřstěnná. Izolujeme se.Dobrovolně. Izolujeme prožitky, anonymizujeme pomoc někomu, kdo nás v životě neviděl. A přitom třeba sousedka, kamarádka, kolegyně volají o pomoc a my jsme hluší, slepí. Pak si ten špatný pocit vylepšíme posláním několika dms o Velikonocích...V jídelně si sedáme k prázdnému stolu, přitom vedle sedí člověk, jehož přítomnost by nás mohla obohatit. A v tom vychovávejte zdravě sebevědomé děti, které budou uvažovat v životě zdravě selsky, budou umět upřímně říct svůj názor, nenechají se manipulovat a budou hrdé na svoje předky. Ve čtyřech stěnách to jde fakt blbě. Jak to fungovalo dřív ? Šlo se na náves, do konzumu, tam se to probralo a problém se ufoukl na polovinu. Chlapi sotva vešli do hospody, už se to probíralo. Domů se vrátili s nadhledem, energií, že ten trabl zvládnou. Zamysleme se, jak to funguje dnes ? A proto chci říct: Neskutečně mě to tady posunulo a nakoplo. Stačí, když clověk cítí, že takhle TO nechce. Nevěříte ? Takhle nechci vychovávat děti, komunikovat s rodinou, žít ve vztahu. Ono to, co nechci je základem k počátku procesu změny. Motivace dělat to jinak.Ne tlakem. Srdcem. A pak se začnou dít věci. Začnete si uvědomovat plno jiných souvislostí, vidět ty jemné vibrace v komunikaci s ostatními, být upřímný sám k sobě, k ostatním, mít se rád. Milovat sebe, partnera, děti. To přesně mi dal klub. Jsem maminkou tří malých koťátek. Nemám šanci se někam dostat na seminář o výchově, o čemkoliv, co by mě zajímalo. A pokud jo, tak řeším: vaření dopředu, hlídání placené, aby čas vyhovoval mě. A pokud se někam dostanu, tak mám nulovou zpětnou vazbu při tréninku. Na většinu věcí do týdne zapomenu. A proto jsem v klubu. Dívám se na webináře, kdy mám čas já, pokládám konkrétní dotazy, na které je mi zodpovězeno. Cítím, že o mě tady mají zájem, cítím jejich podporu, přijetí, nejsem v tom sama. A mám návod, jak to řešit. Supluje to pro mě tu izolaci, to, že neexistuje člověk, ktery by mě treba hodinu denně vyslechl, přijal, poradil a ještě by si to nebral osobně. Pokud někdo takového kámoše máte, tak sem nechoďte, nemá to smysl. Pro 99,9% ostatní populace to tak asi neplatí. Výdaj ? Investice ? Pro mě to druhé. Jsem na mateřské a přesto nemám pochyb o tom, že jsem udělala správně. Protože teď buduju těm naším kulíškům základy, teď potřebuju řešit jejich a moje emoce, teď chci budovat s nimi vztah, který udržíme do dospělosti.Teď chci odpustit, milovat rodiče, jací jsou a byli, když nás vychovávali. Teď a tady. Jde to pomalu. Nechtějte hned zázraky na počkání. Sjet všechna videa a čekat, že mě to do rána změní. Dívejte se kolem sebe. Teď máte tu obrovskou šanci. Až bude dětem 15 a víc a budou schopné se o tom bavit, co zažily v dětství ( pokud se budou chtít bavit...), bude už pozdě se omlouvat a přiznávat chyby. Tak jsem to sem vyklopila. Mějte se klubáci a díky moc, že jste to tu vypiplali, jsem vám vděčná

Hanka

Před 3,5 měsíci jsem vstoupila do klubu a bylo to mé nejlepší rozhodnutí v posledních letech, díky tomu totiž v roce 2019 zažívám nový začátek. Byla jsem unavená, vystresovaná maminka pod neustálým tlakem okolí, neměla jsem sílu se usmívat na mé tři děti ani na lidi kolem sebe. Kurz o výchově jsem měla již od léta, ale teprve díky klubu jsem si uvědomila, že musím pracovat především sama na sobě. Postupně procházím všechny kurzy týkající se psychiky člověka, píšu dopisy, zbavuji se strachů, hodně přemýšlím o sobě a svém životě, snažím se lépe komunikovat s dětmi, už se tolik nebojím jít do konfliktu s ostatními a vyjádřit svůj názor. Kamarádky mně říkají, že už nevypadám utrápeně, ale naopak zářím, mám energii a opět se usmívám tak jako dřív. Tyto reakci mého okolí mi říkají, že to byl krok správným směrem. Milane, moc Ti děkuji za velkou podporu, vstřícnost, energii a radost, která z Tebe vyzařuje!

Luciemaminka

Pro mě je velmi hodnotné sekce hlava a výchova. Přednášky jsou super, perfektně vedené a připravené. Líbi se mi další pohled na výchovu. Znám respektující přístup, kontaktní rodičovství a nevýchovu + nyní dovýchovu. Jsem ráda, že jsem si mohla do své výchovné mozaiky doplnit.

Zdeňkamaminka

Vstupem do Klubu
dovychovaných rodičů získáte:

 • V online členské sekci ve více jak 120+ videích obdržíte ucelené know how, jak pomoci sám sobě a svým dětem (též v mp3 včetně pracovních sešitů).
 • Každý 14 dní můžete pokládat otázky na živých vysíláních
 • Každý týden přidáváme nový obsah v podobě webinářů, kurzů, zamyšlení, rozhovorů
 • Nebudete na své problémy sami! Kdykoliv si nebudete vědět rady, napišete do diskuze se žádostí o podporu a do 2 pracovních dnů dostanete odpověď od zkušených expertů.
 • V členské sekci naleznete tréninky téměř na jakékoliv téma osobního rozvoje a výchovy - už nemusíte nic kupovat navíc, vše máte na jednom místě, pod jednou střechou.
 • Pokud vaše téma nebude zpracované v Klubu, tak můžete navrhnout téma pro kurz
 • V Klubu VŽDY odpovíme na vaše otázky. Ptejte se na cokoliv a my uděláme vše proto, abychom vás a váš život posunuli dále.
 • Více jak 30 webinářů s již zodpovězenými konkrétními dotazy lze vyhledávat podle klíčových slov
 • Členové Klubu dostávají slevy na kurzy naživo

Klub dovychovaných rodičů
je pro vás, pokud:

 • chcete porozumět sami sobě a své životní roli (muže a ženy), abyste mohli prožívat hezké vztahy plné vzájemného porozumění
 • chcete vnímat své děti a naučit se přistupovat rozdílně k chlapečkům a holčičkám, abyste jim zachovali jejich přirozenou životní roli
 • chcete vidět své děti šťastné a radostné
 • chcete, abyste na ně nepřenesli své nezpracované strachy, smutky, stresy a své trápení
 • chcete odstraňovat svoje strachy, smutky, stresy a to co vás trápí, abyste si mohli udržet životní nadhled a radost
 • chcete pochopit a naplnit principy fungování těla, aby vám sloužilo bez bolesti a ve zdraví
 • chcete žít zdravě, radostně a cítit se dobře ve svém těle
  chcete společně přispívat k tomu, abychom vytvářeli lepší život pro nás všechny
 • chcete cvičit pro své zdraví
 • chcete rozumět si a pomáhat si od tělesné bolesti
 • chcete si pomoci při psychosomatických obtížích
 • chcete zlepšit kondici a své zdraví

Kdo jsme

Myšlenka portálu Dovychovat vznikla po našich mnohaletých zkušenostech z klinické praxe v ordinacích. Našima rukama "prošly" tisíce dětí i dospělých, které sužovaly bolesti těla (záda, hlava, vadné držení těla a jiné) a trápení v oblasti psychiky (strachy, nevypořádání se s minulostí, nejistota z budoucnosti, partnerské problémy, ztráta smyslu života atd.)

Milan Studnička

Tomáš Rychnovský

Olga Šípková

Markéta Cemper

Sláva Černý

Co řešíme v Klubu
Dovychovaných rodičů?

 • Témata spojená s rozdílnou výchovou chlapečků a holčiček
  Jak postupovat, když chlapeček odmítá spolupracovat? Jak dlouhodobě budovat důvěru se svými zlatíčky? Jak z holčičky vychovat ženu? Jak znovuobnovit ztracenou důvěru u pubertálních dětí?
 • Témata spojená s výživou
  Přejídáte se? Nevíte, jak si nastavit jídelní režim? Nebo jak přistupovat k výživě vaších zlatíček? Jak je propojená psychika s jídlem? Jak zastavit emocionální přejídání?
 • Témata spojená s naší hlavou
  Trápí vás minulost? Nedaří se vám odpustit lidem, kteří vám ublížili? Máte strach z toho, co přijde? Nemůžete v noci spát? Trápí vás situace doma a nevíte, co s tím? Jaká je role ženy? Jaká je role muže?
 • Témata spojená s funkčním tělem
  Bolí vás záda? Bolí vás krční páteř? Máte vyhřezlé ploténky? Umíte správně dýchat? Máte bolesti bederní (spodní) páteře? Navíc v Klubu najdete cvičení na doma s Olgou Šípkovou.
 • Témata spojená s rozdílnou výchovou chlapečků a holčiček
  Jak postupovat když chlapeček odmítá spolupracovat? Jak dlouhodobě budovat důvěru se svými zlatíčky? Jak z holčičky vychovat ženu? Jak znovuobnovit ztracenou důvěru u pubertálních dětí?
 • Témata spojená s výživou
  Přejídáte se? Nevíte, jak si nastavit jídelní režim? Nebo jak přistupovat k výživě vaších zlatíček? Jak je propojená psychika s jídlem? Jak zastavit emocionální přejídání?

Výhody našeho klubu dovychovaných rodičů

Jedno místo

Všechny kurzy Dovychovat na jednom místě

Nejste v tom sami

Cílená a dlouhodobá podpora v rámci komunity

Jen pro vás

Každý týden nový obsah speciálně pro členy klubu

Můžeme diskutovat

Moderované diskuze ve fórech tématicky řazené

Je to i na vás

Členové navrhují témata pro další kurzy v klubu

Uvidíme se i osobně

Možnost setkávat se se stejně naladěnými lidmi

Získejte prvních 30 dnů za 390 Kč, dále pak za 990 Kč/měsíc.
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

Kategorie hlava

Objevte, co vás v životě trápí!?

Každá bolest má svou příčinu

Najdi svou radost

Naučte se zvládat konflikty

Splňte si své sny!

Naučte se říkat, co se vám nelíbí

Jak se zbavit strachů

Jak najít sílu dělat v životě změny?

Jak se zbavit stresů a bolesti těla

Jak rozpoznat agresora a jak ním komunikovat

Jak správně nastavovat hranice

Jak si sam/a sebe vážit

Proč muži nevnímají ženy?

Kdo se má dovychovat? Rodič nebo dítě?

Archiv webinářů


Kategorie tělo

Jak ulevit bolestem zad cestou správného držení těla

Najdi své tělo bez bolesti

Virtuální fyzioterapeut

Doporučené cviky pro ranní rozcvičení

Na co si dat pozor při cvičení a jak vnímat držení těla během běžného dne

Cviky pro posílení středu těla (tzv.core)

Cvičení na doma s Olinkou Šípkovou

Archiv webinářů


Kategorie výchova

 

Jak vychovat chlapečka, jak vychovat holčičku

JAKÉ OTÁZKY ŘEŠIT PŘED NAROZENÍM DÍTĚTE, aneb i když máme dítě, tak to stejně musíme (vy)řešit.

Děti a tlak na výkon ve sportu

Jak se nezbláznit z puberťáka

Výchova kluků v Čechách

Jak nebýt vystresovaná máma

Širší rodina ve výchově dětí

O mýtu jménem talent

Alternativní formy vzdělávání

Principy chlapců/mužů

Principy holčiček/žen

Výchova dětí v sešívané rodině

ADHD nebo dítě bez hranic?

5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru svých dětí (a co s tím?)

Archiv webinářů


Kategorie výživa

 

Rozhovor: Jak zhubnout po Vánocích

Archiv webinářů

Komunita dovychovat

V našem fóru můžete nalézt podobně naladěné lidi nebo případně najít odpověď na vaše problémy a jednou pro vždy vyřešit vaše problémy.


Prohlídka klubu

V našem klubu se můžete orientovat podle 4 kategorií, které jsou barevně odlišeny. Můžete si tak jednoduše vybrat mezi kurzy například pro výživu nebo třeba pro tělo.

Každý kurz je poté rozdělený na jednotlivé týdny a jeho lekce. Vše přehledně a jednoduše pro vaše maximální pohodlí.

Kdo jsme

Myšlenka portálu Dovychovat vznikla po našich mnohaletých zkušenostech z klinické praxe v ordinacích. Našima rukama "prošly" tisíce dětí i dospělých, které sužovaly bolesti těla (záda, hlava, vadné držení těla a jiné) a trápení v oblasti psychiky (strachy, nevypořádání se s minulostí, nejistota z budoucnosti, partnerské problémy, ztráta smyslu života atd.)

Milan Studnička

Tomáš Rychnovský

Olga Šípková

Markéta Cemper

Sláva Černý

Internet je plný informací. Proč bych se měl/a stát členem klubu?

Ne každý člověk má ten luxus, že může trávit hodiny času na internetu a vyhledávat důvěryhodné zdroje informací. Zde máte klíčové informace na jednom místě, navíc podávány mediálně známými odborníky ve svém oboru.

Jsou všechny kurzy v klubu dostupné hned nebo se k němu dostanu postupně?

Úplně všechny kurzy a všechna videa jsou dostupná okamžitě po zaplacení členství a vstupu do klubu.

Jak přesně funguje měsíční členství?

Platby se platí kartou a jsou strhávány měsíčně z vašeho účtu. 7 dní předem vám přijde email s upozorněním, že vám bude za 7 dní stržena platba za další měsíc v Klubu. Pokud budete chtít členství ukončit, napíšete nám email a my vám členství zrušíme.

Co když po zaplacení zjistím, že se mi v klubu nelíbí?

Máte 14 dní na to si klub "osahat", projít, vyzkoušet a když vám cokoli nebude vyhovovat, napište nám a my vám členství vrátíme v plné výši. Zároveň budeme vděční za veškeré podněty vedoucí ke zlepšení našeho Klubu.

Je nutné, abych byl/a v klubu aktivní? Nebo si můžu jen v klidu koukat na to, co mě zajímá a tiše přihlížet?

Můžete si koukat, přihlížet, učit se, poznávat - vše je jen a jen na vás :-)

Povědomí o potřebě DOVYCHOVAT se šíří dále...

Mohli jste nás mimochodem zahlédnout v...

Nemáte čas?

Vstupte ještě dnes!