Jak to udělat, aby děti poslouchaly?

Dnes a denně se setkávám na svých konzultacích s povzdechy: „Moje dítě neposlouchá, odmlouvá, je jak utržené ze řetězu a NE, nedá se s ním na ničem domluvit...“

Ve výchově dětí od samého počátku vyvstává mnoho otázek. „Jak z mého chlapečka vychovat správného kluka? Jak zvládnout umíněnost mé holčičky, ale neponičit její sebevědomí? Nebo jak to udělat, aby po sobě děti uklízely?“ Rodiče si neví rady s výchovou dětí a velmi často se setkávám i s partnerskými neshodami v tom, jakým směrem by se výchova dětí měla ubírat.

Svým klientům proto říkám: "Život je moc krátký na to, prožít ho naštvaný, v nepohodě a křiku...a krásně dlouhý na to, prožít ho v radosti."

Nervy máme jen jedny...

Chodili ke mně mladí rodiče, kteří měli čtyřletého chlapečka, s nímž si maminka ani tatínek nevěděli rady. Chlapeček je vůbec neposlouchal, často se rozčiloval a vztekal, křičel, nechtěl uklízet. Rodiče se pod tlakem domácí nepohody začali hádat a rodinná situace se stále zhoršovala. Maminka byla už zcela vyřízená, protože ať dělala, co mohla, syn ji stejně neposlouchal. Rodiče spěli k rozvodu. Je vaše situace podobná?

Nejste v tom sami

Za 9 let praxe jsem vyslechl tisíce příběhů mých klientů. Nebojte, nejste v tom sami. I když to tak z fotek na Facebooku zrovna nevypadá, podobné příběhy, jako ten výše, zažívá mnoho rodin.

"Hlavně se nechci chovat jako moje máma"

Zkuste se zastavit a zamyslet se: Jaké jste měli vzory v rodině?

Pomysleli jste si někdy... "Hlavně nesmím být jako máma! Nechci opakovat její chyby ve výchově." Nebo... "Hlavně nechci být takový, jako byl můj táta! V dětství jsem ho skoro neviděl."

Křik, zákazy, příkazy. A dneska možná stále posloucháte nefunkční rady typu "Za tohle bych mu už dal/a na zadek.", "Někam ho zavři, ať se vyvzteká!", "Vem ji pod studenou sprchu."

Takový vzor vám často nepředal, jak vychovat děti v pohodové atmosféře ani jak přistupovat rozdílně ke chlapečkům a holčičkám.

Vnitřně možná cítíte, že vychovat kluka je v něčem trochu jiné, než vychovat holčičku...

Jak to ale prakticky udělat, když...

 • neposlouchá?
 • vzteká se?
 • neuklízí po sobě?
 • konflikty se sourozencem?
 • nevnímá vás?

Ukážu vám, jak přistupovat k výchově dětí s nadhledem.

Odhalím vám, co je to

Metoda laskavé důslednosti ©

díky které snadno pochopíte, jak na to.

Už několik let docházím do rodin a vidím ty pravidelně se opakující situace nešťastných rodičů. V rodinách se postupně kumulují problémy, o kterých se příliš nemluví, atmosféra houstne a pohoda je ta tam. Kluci „zlobí“ přes únosnou mez. Holčičky fňukají, vynucují si.

Chci vám jen říct, že se s tím vším dá krásně pracovat (pokud chcete změnu). Byl jsem sám svědkem stovek změn v rodinách.

Jsem Milan Studnička - psycholog, lektor, táta

Milďa s Miňoušem

Noc co noc jsem usínal s hlavou pod polštářem, protože jsem netušil, v kolik začne divoká hádka rodičů. Tátův alkohol, křik, opilecké výstupy. Jeho výčitky v opilosti, že nejsem dost dobrý. Že jsem k ničemu. Že bych měl být více chlap. Miloval jsem ho, když byl střízlivý, nenáviděl ho opilého.

Všude jsem byl nejmladší, outsider, až jsem se našel ve sportu. Postupně jsem získal mnoho medailí v různých sportech (basketbal, americký fotbal, flag fotbal, boby, starty na bobech, eurotýmy), účastnil se i Olympiády (2002). Jenže ani tituly nepřinesly úlevu, naopak. Až časem jsem si uvědomil, že všechna ta dřina byla snahou potlačit mou hlubokou bolest z minulosti, kterou jsem si v té době vůbec neuvědomoval.

Mezi 25 až 33 rokem svého života jsem prožil celou kaskádu krizí. Přišlo vážné zranění zad a konec sportu, zbankrotoval jsem, rozpadlo se mi manželství. Tyto bolestivé krize mě přiměly hledat odpovědi. Začal jsem studovat psychologii, navštěvoval kurzy a absolvoval sebezkušenostní výcvik.

Hledal jsem, dle Aristotela: „jak žít dobrý život“. I díky příběhu mého táty jsem si uvědomil, že každá krize je obrovským darem. Učí člověka pokoře, nelpění a radosti z maličkostí.

Stal se ze mě táta. Syn Milan je mým skvělým parťákem. Vnímám, že prožívám radost jen z toho, že jdu se synem po lese. Můj příběh mě stále učí, že je úžasné „stavět domy z kamení, které vám život hází do cesty“. Poznal jsem obrovskou úlevu z přijetí minulosti a odpuštění. Pochopil jsem, že každý, kdo ubližuje druhému, je sám obětí vlastního trápení, se kterým neumí pracovat.

Nyní jako psycholog a lektor projektu Dovychovat pomáhám lidem. Mám kolem sebe úžasnou rodinu a přátele. Společně s celým naším týmem ukazujeme druhým cestu, jak mít doma pohodu.

Na konzultacích vnímám, že rodiče...

 • chtějí, aby děti poslouchaly... ale nenaslouchají jim
 • přejí si, aby děti nekřičely... ale sami na ně křičí a okřikují je
 • snaží se, aby se sourozenci spolu nehádali... a sami se doma často hádají
 • chtějí, aby jim děti říkaly pravdu... a sami jim občas lžou
 • touží, aby z nich vyrostly sebevědomé děti... a přitom mají sami problémy se svým sebevědomím

Poznáváte se v některém výroku? Nemá smysl se na sebe zlobit. Co bylo, bylo. Každý jsme udělali spoustu chyb ve výchově dětí - a že jich ještě uděláme! Ale pokud se rozhodneme vychovávat děti jinak - přirozeně, s respektem, s laskavou důsledností - děti se přidají a doma zavládne větší pohoda. Děti totiž krásně spolupracují, když jim to dává smysl a mají k rodiči důvěru.

Jen si představte, jaké by to bylo:

 • Nemuseli byste vaše děti neustále okřikovat.
 • Kdyby se syn nebo dcerka začali vztekat, věděli byste, co s tím.
 • Uměli byste dětem nastavit hranice.
 • Naučili byste se dětem předávat zodpovědnost, například za oblékání či úklid. 
 • Konflikty sourozenců by se zredukovaly o desítky procent.
 • Doma by byla pohoda a radost ze života.

Dříve, než se začneme zlobit na své děti, zastavme se a zamysleme se:

Jsem pro své děti vzorem?

Umím s nimi komunikovat laskavě a bez křiku?

Mám důvěru svých dětí?

Všem svým klientům říkám:

 

Je klíčové pochopit laskavou důslednost.

 

V Dovychovat vám pomůžeme být rodičem, jakého byste si sami přáli.

Začněte tím, že změníte přístup: křik nahradíte laskavou důsledností

Metoda laskavé důslednosti© říká:

Je klíčové být

laskavý k sobě i k dětem

a zároveň

důsledný k sobě i k dětem.

Učím rodiče, aby dokázali udržet svůj životní nadhled a uměli komunikovat se svými dětmi laskavě a radostně. Zároveň jim ale vysvětluji, že je potřeba být v určitých věcech důslední, a pokud se na něčem s dítětem dohodneme, je potřeba dohodu dodržet. A co je klíčové - rodiče se musí naučit uzavřít dohodu správně. 

Podívejme se na metodu laskavé důslednosti v praxi

Před nedávnem jsem řešil případ mladé maminky, která měla problém s tím, že její chlapeček odmítal jíst, dělal u stolu neplechu a hodně se vztekal. 

Pracovali jsme na tom, aby maminka pochopila, kolik tlaku během jídla její syn cítí a musela uznat, že už má nervy na pochodu a syn to musí vnímat. Syn nechtěl jíst příborem, maminka křičela, vyčítala a vše se jí vracelo jako bumerang. 

Učil jsem maminku, jak syna lépe vnímat a uzavírat s ním dohody bez tlaku s laskavou důsledností. Zároveň jsem jí vysvětlil, že chlapeček při jakémkoliv náznaku tlaku jde okamžitě do boje, a proto se maminka musí učit udržet nadhled. Musím říct, že i když to ze začátku vypadalo beznadějně, po pár týdnech už bylo vidět velké zlepšení.

 

Co vám přinese změna vašeho přístupu k dětem i k sobě?

 • V okamžiku, kdy by se vaše dítě začalo vztekat, věděli byste, jak to s nadhledem vyřešit.
 • Byli byste si jistí, že vychováváte z vašeho chlapce dobrého chlapa, který se dokáže postavit za lidi, které má rád a z dcerky ženu s dobrým sebevědomím, která chápe svoji vlastní hodnotu.
 • Uměli byste s dětmi uzavírat dohody, které by děti dodržovaly a ubylo by hádek, křiku a napětí. 

Jaký by to byl pocit?

 • ...kdyby se doma rozplynula nepříjemná atmosféra? 
 • ...kdybyste se naučili nastavovat hranice vašim dětem?
 • ...kdybyste dokázali být jak laskaví, tak důslední jak k sobě, tak i k dětem, partnerovi, rodičům, kolegům?

Protože mnoho rodičů si přeje mít doma pohodu, vytvořili jsme unikátní Klub:

Klub dovychovaných rodičů

Klub je plný kurzů o výchově dětí a osobního rozvoje od Dovychovat. Najdete zde vysvětlené metody jako je Metoda laskavé důslednosti©, Odmítnutí přijetím a mnoho dalších. Díky našim kurzům budete vědět, jak vychovávat laskavě, důsledně, bez křiku a napětí.

V Klubu dovychovaných rodičů vás budu podporovat jak já, psycholog Milan Studnička, tak moji kolegové - lektor Sláva Černý a koučka Olinka Studničková Šípková. A samozřejmě celý tým Dovychovat, který se stará o to, aby vše fungovalo tak, jak má.

Milan Studnička

Psycholog, lektor

Sláva Černý

Lektor

Olinka Studničková Šípková

Koučka, lektorka

Podívejte se, co vše v Klubu najdete

Kurzy zaměřené na výchovu

Aktuálně v Klubu naleznete 6 hlavních kurzů zaměřených na výchovu:

 • Jak vychovat chlapečka, jak vychovat holčičku
  Je to náš nejoblíbenější kurz o výchově dětí, který pomohl už tisícům rodičů. Kurz má 7 modulů, které se otevírají po týdnu. Každý modul má několik lekcí. Kurz prodávaný samostatně stojí 5900 Kč.

 • Jak vychovat kluka
  Kurz s 11 lekcemi, které se otevírají každých 14 dnů. Jedná se o kurz, který ocení každý rodič, který má doma kluka. Naleznete zde praktické úkoly a zahrnuli jsme do něj vše, co víme o výchově kluků. Od malého kloučka až do puberty. Kurz samostatně prodáváme za 4780 Kč.

 • 5 klíčů k období vzdoru
  Kurz pro rodiče menších dětí, cca 2 - 7 let. Pochopíte základy přirozené výchovy podle Dovychovat - včetně toho, jak si udržet (či získat zpět) důvěru nebo jak používat Laskavou důslednost™. Kurz samostatně stojí 4 680 Kč.

 • Naučte se řešit konflikty mezi dětmi
  Kurz zaměřený na výchovu sourozenců se 6 lekcemi, které se otevírají vždy po týdnu. Naučíte se, jak lze předcházet hádkám mezi dětmi, jak konflikty řešit i jak si poradit s agresí mezi dětmi. Samostatný kurz stojí 2280 Kč.

 • Jak udělat z puberťáka parťáka
  Kurz pro rodiče dětí v pubertě. Obsahuje 28 lekcí v 6 modulech. Díky metodě SWITCH pochopíte, co dělat jinak, abyste obnovili důvěru svého dítěte. V kurzu řešíme i všechny běžné rodičovské výzvy, jako je vliv technologií, sociálních sítí, online her, nezájem o školu a mnoho dalšího. Samostatný kurz stojí 6580 Kč.
 • Veselá babička
  Kurz pro babičky (i dědečci si zde najdou své), který má 4 moduly otevírající se každých 14 dní.
  Kurz lze samostatně zakoupit za 2170 Kč.

 

Dále v sekci výchovy najdete spoustu dalších lekcí a kratších kurzů zaměřených na výchovu, které jsou samostatně neprodejné:

 • Recept na vztek a vzdor
 • Principy chlapců a mužů
 • Principy holčiček a žen
 • Metoda laskavé důslednosti - úvod
 • Metoda laskavé důslednosti k dětem
 • Jak na zodpovědnost u dětí
 • Odmítnutí přijetím
 • Jak řešit konflikty sourozenců (5 praktických tipů)
 • Jak uspět jako rodič
 • Vztah maminka a syn
 • ADHD nebo dítě bez hranic?
 • Střídavka - PRO a PROTI
 • Výchova dětí v sešívané rodině
 • O mýtu jménem talent
 • Alternativní formy vzdělávání
 • Děti a tlak na výkon ve sportu
 • Komunikace s bývalým partnerem ohledně výchovy
 • Proč uvažovat o založení rodiny dříve než ve 30 letech? - ukázka konference
 • Sešívaná rodina - ukázka konference
 • Výchova kluků v Čechách - ukázka konference
 • Jak nebýt vystresovaná máma - záznam z přednášky
 • Na co se připravit u domácího vzdělávání?

V Klubu jsou jako bonus dostupné i záznamy minikurzů pro veřejnost:

 • Záznamy minikurzů Už nechci být vyřízená máma z let 2021, 2022, 2023
 • Záznam minikurzu Jak se nezbláznit z výchovy kluků
 • Záznam Minikurzů laskavé důslednosti z let 2022 a 2023

Kurzy zaměřené na osobní rozvoj

Aktuálně v Klubu naleznete 9 hlavních kurzů zaměřených na osobní rozvoj:

 • Cesta k vnitřní pohodě
  Mentoringový kurz osobního rozvoje s 15 lekcemi - otevírají se vždy 2 lekce po 14 dnech. Kurz obsahuje praktické úkoly a navíc jsou k dispozici i záznamy poraden k lekcím. Kurz je samostatně neprodejný, je exkluzivně pro Klubisty.

 • Začínám u sebe s Olinkou
  Kurz s prvky koučinku, s krátkými lekcemi a úkoly, které pomohou začít s osobním rozvojem. Doporučujeme ho zejména ženám. Samostatně prodejný za 1890 Kč

 • Naučte se říkat, co se vám nelíbí
  Kurz s krátkými lekcemi, ve kterém se naučíte komunikační metody vhodné ke zpětné vazbě. Kurz stojí 472 Kč.

 • Naučte se zvládat konflikty
  Kurz s krátkými lekcemi, ve kterém se naučíte, jak zvládat situace, kdy máte na něco jiný názor než druhý. Kurz samostatně stojí 472 Kč.

 • Jak se zbavit strachů
  Kompletní kurz, díky kterému se naučíte ovládat svůj strach.
  Samostatný kurz stojí 2900 Kč.

 • Splňte si své sny
  Kurzík vás naučí, jak dosáhnout svých snů.

 • Letní kurz pro ženy 2020
  Záznam živého kurzu z roku 2020, samostatně neprodejný.

 • Objevte, co vás v životě trápí 
  Kurz diagnostiky vašeho života, samostatně neprodejný.

 • Jak čelit změnám
  Kurz zaměřený na zvládání změn v životě, samostatně neprodejný.

 

Dále v sekci osobního rozvoje najdete spoustu dalších lekcí a kratších kurzů, které jsou všechny samostatně neprodejné:

 • Komunikační techniky - kurz s mnoha komunikačními technikami vhodnými k výchově i dávání zpětné vazby lidem v rodině, v práci či přátelům.
 • Metoda pro rozhodování
 • Metoda laskavé důslednosti - k sobě samotnému
 • Metoda laskavé důslednosti v partnerství
 • Proč se snažíme být dokonalé a co s tím
 • Jak rozpoznat agresora a jak s ním komunikovat
 • Síla nesouzení a odpuštění
 • Jak dobít baterky a bojovat s fóbiemi
 • Kdo se má dovychovat? Rodič nebo dítě?
 • Proč muži nevnímají ženy?
 • Každá bolest má svou příčinu
 • Otázky do každé rodiny
 • Zralé ženství - ukázka konference

BONUSY, které vám pomohou:

#BONUS č. 1

Živě: Online poradna

Máte nějakou konkrétní otázku k tématu konfliktů, výchovy nebo osobního rozvoje? Nebo k Metodě laskavé důslednosti™?

Věříme, že už teď máte spoustu otázek. Nebo vás nějaké otázky ještě napadnou. Proto vysíláme online poradny, abychom odpověděli na vaše dotazy.

Naše zkušenost ukazuje, že ti, kdo se ptají nejvíce, mají nejlepší výsledky.

A jak online poradna funguje?

 • každá poradna má své téma, pokud ale vyzbyde čas, můžete se zeptat i mimo zaměření poradny
 • před vysíláním máte možnost položit dotaz v uzavřené facebookové skupince Klubu dovychovaných rodičů
 • pokud online poradnu nestihnete, během pár dní je v členské sekci Klubu na webu záznam

#BONUS č. 2 

Archiv online poraden

Někdy se stane, že živé vysílání nestihnete. Proto jsme vytvořili archiv poraden.

Poradny z výchovy:

 • Co když děti nerespektují hranice, přestože jsme důslední
 • Jak chlapcům nastavovat hranice bez křiku, povelů a zákazů?
 • Děti a technologie
 • Děti a úklid a domácí práce
 • Děti a kamarádi
 • Výchova chlapečků a její specifika
 • Jak na vztek a vzdor u dětí?
 • Jak se zbavit křiku na děti?
 • Uzavírání dohod
 • Jak na konflikty sourozenců?
 • Dítě neposlouchá
 • Dětská lež
 • Metoda laskavé důslednosti k dětem
 • Vánoce v pohodě
 • ...

Poradny z osobního rozvoje:

 • Poradny ke kurzu Cesta k vnitřní pohodě
 • Nenechte se ovládat vzorci z dětství
 • Asertivní jednání
 • Jak zachránit vztah
 • Jak si vážit sama sebe
 • Jak neustrnout na rodičovské dovolené
 • Jak se vyhnout hádkám s partnerem?
 • Jak se bránit manipulaci?
 • Toxické vztahy
 • Role muže/ženy v partnerství
 • Jak spolu souvisí sebehodnota, seběvědomí a sebedůvěra?
 • Jak na pomluvy
 • Laskavost jako výsledek vnitřní síly
 • Jak se připravit na příchod sourozence?
 • Jak na vlastní vztek?
 • ...

#BONUS č. 3

Nové kurzy

Stále do Klubu přidáváme nové kurzy nebo inovujeme ty starší, vylepšujeme kvalitu zvuku i videa.

Pravidelně zjišťujeme zájem členů o nová témata a obsah tvoříme na míru.

#BONUS č. 4

Uzavřená facebooková skupina Klubu dovychovaných rodičů s podporou moderátorek

veselá rodina

Největší síla Klubu dovychovaných rodičů je, že na své problémy nejste sami.

Svůj dotaz můžete položit písemně v uzavřené skupině a získat zpětnou vazbu ostatních. Vytváříme živou komunitu.

Na každý váš dotaz zareaguje jedna z moderátorek, která vám pomůže najít kurz či lekci, která vám může pomoci. Nebo nasdílí svoji zkušenost. Všechny moderátorky si prošly našimi kurzy a mají mnoho zkušeností s výchovou podle Dovychovat.

Jak to chodí v Klubu dovychovaných rodičů

Každý měsíc má své téma. Vždy se na dané téma podíváme z pohledu výchovy i osobního rozvoje. V září je aktuální téma mnoha rodičů nástup do škol a školek, proto tomu věnujeme pozornost. Před Vánoci zase ladíme domácí pohodu tak, abyste si mohli svátky užít (a ne je přežít).

Jaké téma nás čeká v nejbližší době:

 • Listopad - měsíc s puberťáky
 • Prosinec - Vánoce v pohodě

Nemáte čas? Povedeme vás!

Od našich lektorů budete dostávat ve facebookové skupince také krátká zamyšlení, výzvy, tipy:

 • IMPULS TÝDNE - krátké video s tipem, na co se daný týden můžete zaměřit a jak tuto oblast zvládat.

Neustále vylepšujeme obsah v Klubu, takže naše nové kurzy mají lepší a lepší kvalitu zvuku a videa. Je to jedna z našich priorit.

Setkání Klubistů

Jakožto Klubista máte jedinečnou možnost zúčastnit se pravidelných Klubových setkání, na kterých vás čeká přednáška, workshop či koučink od našich lektorů. Tato setkání jsou hrazena zvlášť a nejsou povinná. Umožní vám však lépe přenášet teorii do praxe, setkáte se s ostatními členy naší komunity a je to vždy úžasné setkání stejně naladěných lidí.

Jaká je celková hodnota

Klubu dovychovaných rodičů?

 

Pro ty, komu se změnil díky Klubu život,

je nevyčíslitelná! 

 

Protože mít doma POHODU je nade vše.

Vyberte si délku členství

v Klubu dovychovaných rodičů

Členství funguje na základě opakovaných plateb. Je to jako s pravidelnou platbou za Netflix nebo elektřinu. Klub se platí kartou vždy v intervalu, který si vyberete níže.

Dokud Klub potřebujete, nemusíte se o nic starat  - platby za členství se samy strhávají z karty v intervalu, který jste si vybrali, čili každé tři, šest nebo dvanáct měsíců. 

V případě, že nebudete chtít členství dále prodlužovat, jednoduše zrušíte další prodloužení - 7 dní před další automatickou platbou dostanete email s informací, že se vaše členství bude prodlužovat. A vy se můžete svobodně rozhodnout v dalším členství nepokračovat. Stačí napsat na naši emailovou podporu, která s vámi členství zruší.

V případě potíží nebo dotazů nám napište na .@h..QD.6@p.w@4oo@k.@d.35p.Gy@1YpoI@..Ia@E@rRJ1Wc0aA8X@@@WT3j@D7.dmo@@ie.Ni6v.@r07Zpy.@c.FA@40@n@.h.@o.Z.@9@9v8@fz.@p4aRtIJ.9.@6@im..DIc7@aZYPz.@.X697J@.

 

Nyní si tedy vyberte, jaká varianta členství je pro vás ta pravá. Klikněte na jednu z variant a otevře se vám platební formulář.

 

3měsíční členství
v Klubu

 • Varianta členství na zkoušku.
 • Cenu máte od nás garantovanou po celou dobu, kdy zůstanete v Klubu. I když budeme cenu v Klubu zvyšovat, vaše cena se nemění.
 • Pro 3měsíční členství není stahování MP3 dostupné. Pokud členství prodloužíte a budete členy minimálně 1 rok, MP3 se odemknou.

Půlroční členství v Klubu

 • Nejoblíbenější varianta členství.
 • Cenu máte od nás garantovanou po celou dobu, kdy zůstanete v Klubu. I když budeme cenu v Klubu zvyšovat, vaše cena se nemění.
 • Pro půlroční členství není stahování MP3 dostupné, ale při jeho prodloužení o další půlrok se MP3 odemknou.

Roční členství v Klubu

 • Cenově nejvýhodnější varianta.
 • Roční členství má navíc jako bonus stahování MP3 ihned. Kurzy lze tak poslouchat kdekoliv, kde není přístup k internetu. 
 • Druhým bonusem je přístup životního partnera do uzavřené facebookové skupinky Klubu (nikoliv do členské sekce).
 • Cenu máte od nás garantovanou po celou dobu, kdy zůstanete v Klubu. I když budeme cenu v Klubu zvyšovat, vaše cena se nemění.

Co všechno získáte:

 • přístup do členské sekce Klubu dovychovaných rodičů se všemi kurzy a lekcemi
 • přístup do uzavřené facebookové skupinky Klubu
 • pravidelné online poradny
 • archiv online poraden (1000+ odpovědí na 1 místě)
 • nové kurzy, které budeme přidávat do Klubu

Co naopak v Klubu dovychovaných rodičů nenajdete:

 • prémiový Letní kurz pro ženy, který pořádáme každý rok živě
 • kurzy našeho partnerského projektu Restart muže

Co o Klubu dovychovaných rodičů říkají lidé jako jste vy

Přemýšlíte, jestli je Klub pro vás?

Zde jsou nejčastější otázky a odpovědi

Internet je plný informací. Proč bych se měl/a stát členem Klubu?

Ne každý člověk má ten luxus, že může trávit hodiny času na internetu a vyhledávat důvěryhodné zdroje informací. Zde máte klíčové informace na jednom místě, navíc podávány experty ve svém oboru. V Klubu najdete desítky poraden a další přibývají a spoustu kompletních kurzů, které vám mohou pomoci.

Jsou všechny kurzy v Klubu dostupné hned nebo se k nim dostanu postupně?

Při ročním členství máte kurzy dostupné ihned. Při půlročním členství: Hlavní kurz "Jak vychovat chlapečka, jak vychovat holčičku" je zpřístupňován po týdnu. Kurzy Jak vychovat kluka, Recept na vztek a vzdor, Cesta k vnitřní pohodě, Veselá babička se otevírají po 14 dnech. Důvodem je poskytnout vám dostatek prostoru na jednotlivá cvičení. Ostatní obsah je přístupný okamžitě po zaplacení členství v Klubu.

Jak je to se stahováním MP3 ke kurzům?

Majitelé ročního členství mohou stahovat MP3 ihned po zakoupení Klubu. Pro majitele 3měsíčního a půlročního členství v daný okamžik dostupné nejsou. Ovšem v případě, že své členství prodlouží tak, že budou v Klubu minimálně 1 rok, MP3 ke stažení se odemknou.

Jak funguje platba za členství?

Členství funguje na základě opakovaných plateb. Vyberte si tedy, zda chcete platit každé 3 měsíce, půlročně nebo každý rok. Je to jako s pravidelnou platbou za elektřinu, plyn nebo nájem. Platí se pouze kartou, a to v intervalu, který si sami zvolíte (3měsíční, půlroční nebo roční).

Dokud Klub potřebujete, nemusíte se o nic starat  - automatická platba kartou na to myslí za vás. Ve lhůtě 7 dnů před stržením další platby dostanete informační email s instrukcemi.

Vše máte ve svých rukou a členství si můžete kdykoliv zrušit. Stáčí nám napsal email. V případě potíží nebo dotazů nám napište na .@h..QD.6@p.w@4oo@k.@d.35p.Gy@1YpoI@..Ia@E@rRJ1Wc0aA8X@@@WT3j@D7.dmo@@ie.Ni6v.@r07Zpy.@c.FA@40@n@.h.@o.Z.@9@9v8@fz.@p4aRtIJ.9.@6@im..DIc7@aZYPz.@.X697J@.

Je nutné, abych byl/a v Klubu aktivní? Nebo si můžu jen v klidu koukat na to, co mě zajímá a tiše přihlížet?

Můžete se dívat, přihlížet, učit se, poznávat - vše je jen a jen na vás 🙂

Musím se hlásit do uzavřené facebookové skupiny?

Odkaz na uzavřenou facebookovou skupinu vám přijde po přihlášení. Přihlášení záleží čistě na vás. Vřele to však doporučujeme.

Co když můj partner se chce přihlásit také?

Máme pro vás dobrou zprávu. V případě zakoupení ročního členství váš partner může mít separátní přístup do facebokové skupiny. Nikoliv do členské sekce, neposkytujeme multilicence.

Co když jsem členem Klubu nebo mám od vás kurz?

Pokud jste členem Klubu a máte zájem o jiné členství v Klubu, napište nám na .@h..QD.6@p.w@4oo@k.@d.35p.Gy@1YpoI@..Ia@E@rRJ1Wc0aA8X@@@WT3j@D7.dmo@@ie.Ni6v.@r07Zpy.@c.FA@40@n@.h.@o.Z.@9@9v8@fz.@p4aRtIJ.9.@6@im..DIc7@aZYPz.@.X697J@. Spolu to vyřešíme.

Pokud od nás máte kurz, napište nám. Buď si necháte doběhnout kurz a pak se připojíte do Klubu, nebo se můžete rovnou připojit do Klubu. Je to na vás. Napište na .@h..QD.6@p.w@4oo@k.@d.35p.Gy@1YpoI@..Ia@E@rRJ1Wc0aA8X@@@WT3j@D7.dmo@@ie.Ni6v.@r07Zpy.@c.FA@40@n@.h.@o.Z.@9@9v8@fz.@p4aRtIJ.9.@6@im..DIc7@aZYPz.@.X697J@.

 

Budoucnost vás i vašich dětí

máte ve svých rukou. 

ANO, kurzy vám zaberou určitý čas. ANO, je třeba na Klub vynaložit určité peníze. Nicméně jak čas, tak peníze můžete buď utrácet, nebo investovat. Pokud investujete svoje zdroje do osobního rozvoje a výchovy dětí, vrátí se vám to. Všichni máme jen 24 hodin denně, ale záleží na každém, jak svůj čas (a peníze) využije.

Pokud se opravdu chcete naučit řešit neposlouchání vašich dětí a získat životní nadhled, pojďte s námi do toho.

Protože v Dovychovat vám pomůžeme být rodičem, jakého byste si sami přáli mít.