Kniha pro ženy vám pomůže být spokojená sama se sebou a mít větší radost ze života

kniha pro ženy

Kniha pro ženy je průvodce pro ženy, které chtějí znovu najít životní radost. Najdete v ní silný příběh Olinky Studničkové Šípkové i mnoha dalších žen. Kniha je protkána ověřenými metodami, které ve své praxi doporučuje psycholog Milan Studnička. Při čtení máte možnost si uvědomit spoustu věcí sama o sobě i svých blízkých.

Kniha pro ženy obsahuje 3 velké kapitoly zaměřené na minulost, budoucnost a současnost.

Cesta do minulosti

Spolu s knihou se můžete zamyslet, co vás v minulosti nejvíce ovlivnilo. Dostanete praktický návod, jak se s minulostí vyrovnat.

Ukázka z knihy:

"Málokdo si totiž dokáže uvědomit, že minulost už pominula. A my nemusíme hrát stejnou hru, jakou jsme hrály v dětství nebo během dospívání. Nemusíme být ty dokonalé, aby nás druzí měli rádi. Nemusíme být ty drsné, abychom si vydobyly své postavení. Už konečně můžeme žít v mnohem větším souladu samy se sebou..."

Vysněná budoucnost

V sekci o budoucnosti se zastavíme nad tím, nakolik jste ve svém životě nyní spokojené či nespokojené. Následně vás kniha provede metodou sebekoučinku, při které si nastavíte kroky, které můžete v životě udělat, abyste se cítila dobře.

Ukázka z knihy:

"Mnoho mých klientek má přání být jednoduše šťastná. To je krásné, ale co to je? Často se ptám, co to pro ně znamená. Jak si představují, že by chtěly žít, aby o sobě mohly říct, že jsou šťastné? Je skutečně velmi důležité být konkrétní, protože pokud si naše mysl nedokáže představit daný stav, tak vlastně vůbec nevíme, kam jdeme..."

Práce s přítomností

Spousta žen má hlavu stále v budoucnosti. Je pro ně těžké žít přítomným okamžikem, a proto se upínají k vysněné realitě "až jednou děti budou starší"... "až pojedu na dovolenou"... "až se rozvedu". A život utíká a my jen klopýtáme pozadu. V knize se dočtete o velmi snadné metodě, která vám pomůže vnímat přítomný okamžik a napojit se na realitu života, který žijeme tady a teď.

Ukázka z knihy:

"Vším, o čem vám píšu, jsem si prošla. Jakmile jsem přišla na to, co mi v životě bere energii, uvědomila jsem si, že musím začít dělat změny. Nemůžeme kráčet po stejné cestě a přitom chtít prožívat něco jiného. Abychom toho dosáhli, musíme změnit cestu a možná i směr."

Osobní vzkaz od manželů Studničkových

Oli a Milan s knihou pro ženy

Milan: "Napsat společnou knihu byl náš sen. Přáli jsme si, aby byla dobře čtivá a přitom obsahovala zcela konkrétní návody. Proto jsou v Knize pro ženy konkrétní postupy a praktické tipy. Pokud se necháte knihou vézt, pomůže vám, abyste měli větší radost ze života."

Oli: "V knize sdílíme (anonymně) příběhy žen z naší praxe. Jsou velkou inspirací. Dokážete se díky nim nacítit na konkrétní prožitky, ve kterých se můžete i sami najít. V knize popisujeme i zcela praktická cvičení s vlastní myslí. Dokážete si tak najít příčinu svých potíží a můžete s nimi i začít pomalu pracovat, v klidu svého domova, svým tempem. Ke knize se tak můžete i vracet. Moc jsem se na ní těšila. Je růžová i černá, plná kytiček, srdíček… tak jako život sám."

Milan a Oli: "Věříme, že se Kniha pro ženy stane vaším průvodcem k zamyšlení nad svým životem a otevře vám dveře k větší radosti. Vemte knihu na kávu do kavárny, do parku na lavičku, zalezte si s ní na gauč a zachumlejte se pod deku. Nechť je podtrhaná, počmáraná, politá kafem, zašpiněná od bláta a prachu. Užijte si ji."

V čem vám pomůže Kniha pro ženy?

  • Ať už vás z minulosti trápí cokoliv, dostanete do ruky návod, jak lze začít řešit vztahy v rodině, s tchýní, maminkou, kolegou...
  • Kniha vám nabídne jednoduché techniky, pomocí kterých se dokážete podívat na svůj život z nadhledu.
  • Naučíte se metodou sebekoučinku - velmi účinnou metodu, díky které můžete vzít život do svých rukou a nastavit si kroky, které vedou ke změně.
  • Inspirujete se mnoha příběhy žen, které se nebojí o svém prožívání mluvit.

Recenze na Knihu pro ženy

Knihu pro ženy již nelze objednat
u nás v Dovychovat.

Kniha je však stále k dostání v řadě knihkupectví.