Holčičí deník

Milí rodiče,

máte doma slečnu ve věku 8 až 15 let a lámete si hlavu nad tím, čím ji potěšit? Rádi bychom vám představili Holčičí deník.

Ale není to ledajaký deník. Je speciální! V čem tkví jeho jedinečnost? Stojí za ním dvě kamarádky, Veronika a Lea, které chtěly vytvořit zápisník pro holky, jako jsou ony. Na všechna trápení, radosti, postřehy i názory. Jejich kamarádství začalo už v 1. třídě a od té doby jsou nerozlučná dvojka. Obě jsou kreativní duše a každá do deníku vnesla to, v čem je dobrá. Veronika vymyslela všechny texty a myšlenky, Lea mu dodala grafickou tvář.

Společně stvořily úžasné dílo pro vaše dcery, které jsme se rozhodli šířit dál. Najdete v něm kapitoly o rodině, kamarádech, budoucnosti a další důležitá dívčí témata. A především 365 (nedatovaných) kolonek na zápisky z každého dne.

Holčičí deník je takový papírový přítel, kterému se mohou svěřit s čímkoli. Učí je přemýšlet o životě a zamýšlet se nad tím, co prožívají. Díky zapisování si mohou navíc zlepšit své dovednosti v komunikaci a sebekontrole.

Zároveň deník pomáhá uvědomit si všechny úžasné věci a dění kolem nás. A především – jsou to jejich vzpomínky, ke kterým se jednou budou rády vracet. Takové, na které by časem nejspíš zapomněly.

 Deník je skvělý dárek pro každou povahu. Dejte jí možnost napsat svůj vlastní příběh a vydat se na cestu za poznáním sebe sama.

Holčičí deník lze začít vyplňovat kdykoli v roce.

Sláva Černý

Z pohledu rodiče - Děti nás kopírují

Před pár měsíci jsem začal psát knihu Restart muže spolu s mým kamarádem Milanem Studničkou. Verča, má dcera a zároveň autorka Holčičího deníku, se začala hodně ptát a zajímat, tak jsme si o tom často povídali. Jednoho dne přišla ze školy a řekla, že napíše deník pro holky. Domluvila se na spolupráci s její kamarádkou Leou, dcerou naší grafičky Lucky, a opravdu se tomu intenzivně věnovaly. Z myšlenky se po usilovné práci stala skutečnost a já jsem na ni nesmírně hrdý!

Sláva Černý

Často kladené otázky

Pro koho je Holčičí deník určen?

Hlavně pro děvčata ve věku 8-15 let, jsou tam možnosti doplnění myšlenek, přání i prožitků, nad kterými se mohou do hloubky zamyslet.

Kdy zakoupený Holčičí deník obdržím?

Holčičí deník je naskladněn a posíláme do 7 dnů od zakoupení.

Posíláte Holčičí deník do zahraničí?

Odesíláme primárně po Česku a na Slovensko. Pokud chcete odeslat do zahraniči, napište prosím na .@h..QD.6@p.w@4oo@k.@d.35p.Gy@1YpoI@..Ia@E@rRJ1Wc0aA8X@@@WT3j@D7.dmo@@ie.Ni6v.@r07Zpy.@c.FA@40@n@.h.@o.Z.@9@9v8@fz.@p4aRtIJ.9.@6@im..DIc7@aZYPz.@.X697J@